Şimdi Ara

28 yaşımdayım hiç sevgilim olmadı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim yaşımda biri daha varmış yanlız degilsin bu konuda gerçi benden evlilik geçti artık bittik yanii
  • 3 4 sene sonra bu konuyu hortlatabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarıGelin -- 16 Kasım 2016; 2:48:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

benim yaşımda biri daha varmış yanlız degilsin bu konuda gerçi benden evlilik geçti artık bittik yanii

Güldürdünüz hocam

• 112'yi arayıp acil kız iste
  • Az önce reddedildim diye bi konu açıldı düzgün bir kız bi arkadaşımızı reddetmiş hemde çok kibar bi şekilde. Bu insanlıktan nasibini almayan abaza arkadaşta kız başkasına vurduruyor yazmış. Sen böyle pis düşünceli ve karaktersiz olursan daha 50 yıl beklersin bir kızı umarım kimse seni gerçekten sevmez pis herif.!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaflip

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: commandator27

nasıl yapılır?

Hocam alıyosun 5 kutu müshil ilacı çorbaya atıyosun

sonra çıkartıp geri kutuya koyuyorsun

NEDEN HOCAM

• quote:

Orijinalden alıntı: Keppler

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

quote:

nasıl yapılır?

Hocam alıyosun 5 kutu müshil ilacı çorbaya atıyosun

sonra çıkartıp geri kutuya koyuyorsun

NEDEN HOCAM

Bırak peşimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

İşte bizden birisi daha.

Düzeltme: Yalnızca başlığı okuyarak cevap vermiştim. Şimdi tam okudum da arkadaş bizden değil, Turbo'nun dahil olduğu organizma grubundan birisi.

Sınıfta kahkaha atıyordum

• SarıGelin kullanıcısına yanıt
    Oy nenen ölsün Sarıgelin aman

• quote:

olm mal mısın neden her konunun altına aynı şeyi yazıyorsun

baska nereye yazmisim allaskina? Hem ben seni bloklamisim, hala neden mesajlarina bir sekilde maruz kalabiliyorum?

@Gun coz bu isi birader, olmaz boyle

• Her gün yemekten sonra aç karnına zontak kullan kardeşim tüm sıkıntıların geçicek.
  • gelecekteki ben
  • Nasıl olmaz ya, sen yerin dibinde falan mı yaşıyorsun.
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    vay be zaman ne çabuk geçiyor foruma yeni üye olduğum zamanlarda sizi ygs lys bölümünde görürdüm kaç sene oldu bilmiyorum uzun bir aradan sonra nickini görünce duygulandım
  • 2014 yılı. Bence de cok hizli geciyor, bana hala dun gibi geliyor o zamanlar

• "Zeki ve Yakışıklıyım"

Bu cümle herşeyi açıklıyor.Senin evlenme yaşın gelmiş.Annene kaldı bu iş.Anca o kız bulur sana.

20 yaşındayım.Sevgilim oldu,hoşlandığım kızlar oldu hatta evliliğe giden ilişkilerim bile oldu.Hiçbir zaman."ben çok yakışıklıyım çok zekiyim bundan sevgilim var" demedim.Bu anca asosyal karşı cinsle göz temasından bile çekinrn insanların lafı.Gençlik bir kere yaşanır.Casonova olamazsın tabi.Ama sevmek hatta sevilme duygusu çok güzel birşey.Herkesin yaşaması lazım.Sonra insan pişman oluyor..

• oh be sınırsız gitmiş
  • Babanın eğitim durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayGlock

"Zeki ve Yakışıklıyım"

Bu cümle herşeyi açıklıyor.Senin evlenme yaşın gelmiş.Annene kaldı bu iş.Anca o kız bulur sana.

20 yaşındayım.Sevgilim oldu,hoşlandığım kızlar oldu hatta evliliğe giden ilişkilerim bile oldu.Hiçbir zaman."ben çok yakışıklıyım çok zekiyim bundan sevgilim var" demedim.Bu anca asosyal karşı cinsle göz temasından bile çekinrn insanların lafı.Gençlik bir kere yaşanır.Casonova olamazsın tabi.Ama sevmek hatta sevilme duygusu çok güzel birşey.Herkesin yaşaması lazım.Sonra insan pişman oluyor..

Bende ahmaklıktan,korkaklıktan,aptallıktan sevilemedim yav.

Ne zaman nerede nasıl olacağımı,davranacağımı kimse nasıl mesafe koyup nasıl tepki vereceğimi ayarlayamadığımdan hep o ezik görülen olduk. Bu yüzden karşı cins tarafından da sevilmedik.

Aile dışında bir karşı cins tarafından sevilme duygusu nasıl bir şey hâla yaşayamadık. Seks falan değil mesele. O kişinin seni sen olduğun için istemesi sevmesi. İlla bir kişi olacak diye de bir şey yok. Harunun dediği gibi " Biri beni sevsin istedim be Amirim."

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.