Şimdi Ara

28 Ağustos -İtiraz ve Kitapçık İnceleme Olayı- ÖSYM - [AÇIKLIYORUM] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
14.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Takvime sizden daha çok hakimim merak etmeyin, 27 Ağustos EUS’un geç başvuru günü. Dolu filan değil, EUS geç başvuruda sistem yoğunluk mu yaşayacak Allah aşkına? 31’i imkansız asıl. KPSS’den dolayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    O yüzden ben bayram haftası bekliyorum.

Osymnin serverlari guclu degil mi? Neden iki sinav aciklanamaz ayni gunde?

hocam eline koluna sağlık çok güzel konu açmışsın. Aklına gelenleri beyin süzgecinden geçirmeyen arkadaşlara da mevlana gibi cevap veriyorsun hakikaten helal olsun :) ciddi ciddi eus geç başvurudan dolayı tüm günün dolu olduğunu düşünen var
  • ÖSYM ve YÖK leş kurumlardır optik kontrol konusunda belki dediğiniz gibidir ama diğer konularda en ...tan kurumlardır bu iki kurum ÖSYM ve YÖK ATLAS verileri birbirini tutmuyor diyorum hata var diyorum anlamıyor gerizekalılar :D Kanıtda gösteriyorum bön bön bakıyorlar arkadaşlar Ankara'ya dahi gittim bu kurumlardan bir şey beklemeyin bir cacık olmaz onlardan bunca sene eminim çok insanın hakkını yemişlerdir.
  • cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli yorumun için.

• Arkadaşlar Erciyes Üniversitesini yazan varsa kiralık dairem var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bölümde gördüğüm faydalı konu açan az kişilerdensin ☺

• çok güzel bana da yardimci oldu bu konuyu açman tebrikler ribas0

• valla ben de tek yaptığım ve %100 emin olarak b işaretlediğim sosyal sorusunun bile a olarak işaretlenmiş olduğunu görünce bi çıldırdım. 1 ağustosta itiraz dilekçesi göndermiştim, anlattığınıza göre pek bir şey çıkmayacak. teşekkür ediyorum.
  • Kardeaim akpli yuksek tanidiklarin varsa sorun cozulur. Bu kasaba ve anadolu beyinliler ulkeyi perisan etti

• 2013 yılında girdiğim sınavda LYS sonuçlarım beklediğimden çok düşük gelmişti. Televizyondan tüm soruları kontrol etmiştim ama benim hesapladığımla gelen sonuç arasında her bölümden 3-4 net fark vardı. Dolayısıyla bir dilekçe yazıp içine yeniden kontrol için belirtilen ücreti koyup ösym'nin belirttiği adrese yolladık (o zamanlar bu şekilde işliyordu).

1 hafta sonra bir mektup geldi ösym'den, işte kitapçığınız kontrol edilmiştir bir şeye rastlanmamıştır diye ama adım bile yazmıyor kağıtta, bilgisayar çıktısı. Ertesi gün de bizim yolladığımız dilekçe olduğu gibi geri döndü bize. Hiç açmamışlar bile zarfı, içinde koyduğumuz para bile duruyordu.

Yani anlayacağınız zarfın üzerinde yazan gönderici adresine bakmışlar ve herkese yolladıkları otomatik cevabı vermişler. Kontrol etmeyi bırak zarfı açmamışlar bile. Benim bilgilerim zarfın içinde yazıyordu. Neyse ki istediğim bölüm tutuyordu o sıralamayla da uğramaşdık daha fazla.

Konuyu açanın da söylediği gibi boşa ümitlenmeyin, adelet yok bu ülkede.

• ahmetay74 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, değerli yorumun için.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.