Şimdi Ara

27inc casper M.CS-QHD270-M2758QP 2k 144hz 1ms inceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
5
Favori
17.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer ölü piksel yok ise ilerde bu panelde ölü piksel veya sorun çıkma durumu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    bu tüm modeller için geçerlidir elektronık şans işidir. yarına yaşayacağının garantisi var mı ?
  • xcaka28 kullanıcısına yanıt
    Orası elbette öyle ama bazı markalar için kronik idi bazı hatalar. Mesela bir zamanlar lg telefonlarda hayalet ekran sorunu vardı ve bu 3 4 seri boyunca devam etti. Belki hala vardır bilmiyorum. Ama O telefonlardan alan kişi elbet birgün hayalet ekran ile tanışacak idi. Bu her markada telefonda olabilecek birşeydi ama lg olma ihtimali nerdeyse yüzde yüz idi.
    Bu panel içinde elektronik şans işi mi olacak acaba yoksa birgün olma ihtimali yüksek olan bir ihtimal mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    zamanla göreceğiz ilk cıktıgından beri kullanıyorum sorun yok 1 sene içinde belli olur oturur hersey daha cok kullanıcının eline geçince
  • xcaka28 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim benimde gönlümde bu monitörü almak var. Dün bulunduğum şehirde casper bayisini aradım fiyatını sormak için ama daha dönüş yapmadı. Nette 1750lira civarı olmadı ordan alacağım gibi 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 16 Şubat 2019; 14:14:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Rica ederim indirim koduyla almaya calısın 1650 tl gelir biraz araştırın
  • Cidden o 4k 144hz monitörler günümüzün ötesinde şu an alınacak şeyler değil belki bir ekran kartı nesli sonra
  • Bu monitörün bu kadar ucuz olmasının sırrı nedir?
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Alın kullaninn memnun olursunuz

• Gamepower GPR24C144(f/p) mi Casper 27" Quad M2758QP (f/p)mi Samsung LC24FG73FQMXUF(diğerlerine göre az f/p ama kalite) mi
  • S2Jackson S kullanıcısına yanıt
    GPR24C144 renkleri çok güzel banding sorunu yok samsung panel kullanıyor.

Samsung LC24FG73FQMXUF 800 TL fiyat farkına GPR24C144 den farklı ne verebilir tartışılır.

Casper araştırın ölü piksel sıkıntısı olduğunu göreceksiniz.
    ilersini düşünüyorsan 2 k yok ben dusuk ekran kartıyla idare ederim dersen 1080p oneririrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: S2Jackson

Gamepower GPR24C144(f/p) mi Casper 27" Quad M2758QP (f/p)mi Samsung LC24FG73FQMXUF(diğerlerine göre az f/p ama kalite) mi
    GPR24C144 mantıklı görünüyor. VA olduğu için hareket eden siyah objelerde az çok smearing olacaktır. casper M2758QP ben aldım 18 şubattan beri ölü piksel nedeniyle değişimde bekliyor. renkleri de pek tatmin etmedi panel yüzeyi rahatsız edici bir matlıkta. james donkey 27 inch 144hz monitör vardı bir arkadaşta onda renkler çok daha canlıydı mesela. fiyatına göre alınabilir bir cihaz ölü piksel sorunları olmasa.. iade etme şansım vardı ama değişime yolladım. gittigidiyordan aldığım satıcı(hemenaliyorum) ilanı kapatmış olumsuz yorum atmayayım diye :) yerliden ve gereksiz pahalı samsunglardan uzak durun kısacası. monitörü aldığınız yer de önemli. esnaftan almayın gidin hepsiburada veya amazondan alın diğerleri iadede çirkefleşiyorlar.

Ben şahsen gpr27c144 yi tercih ederdim. Hem yüksekliği ayarlanabilir standı var hemde 27 inç. Hepsiburadanın son KDV indiriminde 1550 Tl idi
  • dmrrr kullanıcısına yanıt
    27 inç 1080p de pikseller göze batmaz mı? Eğer 27 inç kullanılacaksa 2k olması daha iyi olmaz mı?
    Eğer görüntüde bu tarz kalite fark olmazsa 27inç daha mantıklı.
    23 inç te hopörlor yok. 27 inçte var üstelik.

• Bu üründe HDMI çıkışları 1.4`mü yoksa 2.0`mı bu konuyla ilgili bir bilgi yok, inceleme yapan sözde teknoloji siteleri, bu konuya değinmemişler. Anlamıyorum neden bu özellik hakkında bir bilgi verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykutGuru -- 7 Mart 2019; 15:26:49 >
    ben o piksellerin gözükmesini 32 inç 1080p monitörlerde gördüm. philips 274e5q ips monitörüm var 5 senedir kullanıyorum pikselleri gözüme batmadı hiçbir zaman.

27 inç bana mantıklı geldi. 2k tabiki de daha güzel olur oyun açısından ama bütçe meselesi. bide ekran kartı da önemli.

şuanda 2k ile fhd 27 inç monitörleri yanyana kullanıyorum. masaüstü ve internet kullanımında fhd daha güzel ve kolay geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcaka28

O kadar para varcem kusurabakmada enayi degilim boşuna para veremem 4k monitöre
    Casper alarak enayı kim oluyor :))
    Gsync modul yok yazılımsal yani fresync gibi...
    Modül olsa +1000eklenır.
    4kda 120hz olunca o bende var acer predator 34ınc gsync 7800tl oluyor 60hz okunca 3800tl oluyor...
    4k 144hz olunca 20k oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: AykutGuru

Bu üründe HDMI çıkışları 1.4`mü yoksa 2.0`mı bu konuyla ilgili bir bilgi yok, inceleme yapan sözde teknoloji siteleri, bu konuya değinmemişler. Anlamıyorum neden bu özellik hakkında bir bilgi verilmez.
    Dp varsa sıkıntı olmaz bro en ıyısı biliyorsun 4k 120hz verebiliyor dp
    4x monıtore 1080p yayabiliyorsun.. 2x 2k 144hz yayabilirsin.
    Tn panel bu sana gelmez.. Sen 1080ti altı kullanmazsın sana ucuzda bunu onerırım.
    32ınç f/p iyi duruyor tv boyutunda monıtor
    https://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-32-vx3211-2k-wqhd-3ms-ips-dp-monitor.html?OM.zn=category_topsellers_productpage-w21&OM.zpc=VX3211-2K

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.