Şimdi Ara

2799 TL Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U/2GB 540X/4GB/256GB SSD/15.6' FHD/802.11ac (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
16
Favori
57.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzüldüm hocam. Ben de akşam sipariş verecektim bir baktım zam gelmiş. Hayır durduk yere niye böyle bir fiyat arttırımı olmuş? Dolar uçtu da haberimiz mi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phyrodex P kullanıcısına yanıt
    Valla hocam aynı bilgisayar yine aynı satıcı olması lazım ggde 2799 iken Hepsiburada da 2999 dün.Simdi hb ye baktım orda da 3100 olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Az ilgi gören bir ürün olduğu zaman hemen fiyatı arttırıyorlar. Satıcı farketmeksizin durum bu.

• Az ilgi gören bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Peynir ekmek gibi satmıştır. Bende neredeyse kenarda dursun diye alacaktım. Alamayanlar büyük bir nimet kaçırdı

Çok satınca ve az ürün kalınca böyle yapıyor satıcılar. Halbuki satışı iyi giden üründe ne gerek var böyle bir şeye. Fiyat arttığından beri 1 tane bile satılmadı mesela.

Geçenlerde N11'de 2600 liraya bir bilgisayar beğenmiştim, son günlerde de çok atmış ve millet yorumlar yapmıştı. Birkaç saat sonra almak için siteye girince 3100 liraya çektiğini gördüm. O fiyattan bolca satınca zam yaptı kendi aklınca ve ben dahil bir çok kişi de tercih etmedi o ürünü artık. Niye zam yaptınız deyince "alış fiyatlarımıza göre fiyatlarda değişiklik yapılmıştır." şeklinde cevap verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Çok satınca ve az ürün kalınca böyle yapıyor satıcılar. Halbuki satışı iyi giden üründe ne gerek var böyle bir şeye. Fiyat arttığından beri 1 tane bile satılmadı mesela.

Geçenlerde N11'de 2600 liraya bir bilgisayar beğenmiştim, son günlerde de çok atmış ve millet yorumlar yapmıştı. Birkaç saat sonra almak için siteye girince 3100 liraya çektiğini gördüm. O fiyattan bolca satınca zam yaptı kendi aklınca ve ben dahil bir çok kişi de tercih etmedi o ürünü artık. Niye zam yaptınız deyince "alış fiyatlarımıza göre fiyatlarda değişiklik yapılmıştır." şeklinde cevap verdiler.
    Aslında sebebi çakallık değil. Dediği doğru adamın alış fiyatları gerçekten değişiyor, üretici dolar değişmesede aynı fiyattan vermeyebiliyor. bugün kimse 2700 e satılabilmiş lg g7'yi 3700 e çıkartıp satış yapamamak istemez. Ben son satıcının acayip bir kar yaptığını düşünmüyorum. Ben perakende satış yapan kişilerin acayip bir paralar kazandığını düşünmüyorum. Kazanmadıoğıda ortada sürekli firmalar değişiyor. Karlı işte firmalar büyür, kaybolup gitmez.

• incubus İ kullanıcısına yanıt
    Uzun süre sonunda fiyatı yükselen ürünlere lafım yok zaten ama 100 tane stoğu olup da 2 günde 10 stoğa düşen ürünlerde fiyat artışı oluyorsa orada çakallıktan söz edilebilir. 2 gün içinde mi üretici fiyat artırdı yani?
  • Satıcının ortalama bir getiri beklentisi vardır, fiyatlarınıda ona göre konumlamıştır. Yani bir çok sebebi olabilir bana kalırsa, yeni stokları çektiği zaman yine benzer fiyata indirecektir diye düşünüyorum

• Bu bilgisayarın ana konusu açıldı mı? Sonuçta burası sıcak fırsatlar bölümü. Eğer konu zaten açılmışsa link atabilir misiniz?

• Arkadaşlar bu arada yarın akşama kadar kampanya varmış GG de Kazananlar kulübü üyeliği ile 2875 e geldi. Haberiminiz olsun.

• Hard disk işini halledebilen oldu mu?

• Bu laptop u aldım ama nasıl format atacağımı bulamadım. Kurulum için Windows Uefi usb bellek oluşturdum ama boot menüde gözükmüyor. Var mı bilgisi olan acaba?

• Arkadaşlar, laptopu aldım.Cohanan arkadaşınızın önerdiği windowsu kurdum ayrıca daha önce paylaşılan sahibindendeki ssd kablosunu aldım crucial 480gb taktım makina gördü( Bir şekilde sabitlemek gerekli).Şimdi bir tek ram kaldı (16gb yada 32gb takacağım ).Uzun zamandır tn panel kullanmadığım için görüntü epey kötü geldi ama günlük işlerde iş görür
    2799 TL Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U/2GB 540X/4GB/256GB SSD/15.6" FHD/802.11ac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 9 Ekim 2019; 2:33:36 >

• dc106 kullanıcısına yanıt
    Ne amaçla o kadar fazla ram takacaksınız?
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Autocad yada 3ds max kullanmayı düşünüyorum :) .yok be dostum zevk olsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.