Şimdi Ara

2789 TL Oppo Reno 2Z 128-8GB/AMOLED 6.53(1080×2340)/Helio P90/48MP-16MP/4000mAh(20W)/Ekrandan Parmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
3.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana göre Bir telefonu kaliteli yapan kasası, tasarımı ve içindeki yazılımıdır. Ben kendim iphone 11 kullanıyorum. Anneme aldım bu telefonu özellikle kasası tasarımı ve yazılımına dikkat ederek aldım. Gerçekten 3000 tl alınabilecek tek telefon bu. Daha telefonu açar açmaz 5 tane yazılım güncelleme kurdu. ColorOs arayüzü çok başarılı. Marka takıntısını, donanım hastalığını bi kenara bırakın. Sırf xaomi diye, 1382777 mp kamerası var, antutuda şu kadar puan almış vs diye telefon alıp 3 gün sonra 2. El olarak satmaya çalışacağınız bi telefon almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 15 Ocak 2021; 6:29:54 >
  • tahsin053 kullanıcısına yanıt
    Dışarda yarı fiyata falan çıkaramazsın bir araştır istersen,süper amoled ekranı o fiyata değiştiremezsin..reno Z ye özel yapılmış 6 aylık bir kampanyaydı o..

Edit: Ekran süper amoled değilmiş herhalde..kimi kaynakta amoled diye geçiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 15 Ocak 2021; 10:18:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi telefon süper fakat yıllardır üst segment telefon kullanıyorum ve haliyle bu üst segment cihazlar bayağı ağır oluyor, şu anda mi6 kullanıyorum 170 gram ve yıllardır serçe parmağımın üstüne yük binmekten parmak yamuldu. Artık elime hafif bir telefon aldığımda acayip hoşuma gidiyor . Bu telefon gram olarak bayağı yüksek normal kullanımda hissedilmez ama tek elle kullanımda kesinlikle eli yorar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Dışarda yarı fiyata falan çıkaramazsın bir araştır istersen,süper amoled ekranı o fiyata değiştiremezsin..reno Z ye özel yapılmış 6 aylık bir kampanyaydı o..

Edit: Ekran süper amoled değilmiş herhalde..kimi kaynakta amoled diye geçiyor..

O kampanyada tamamen ücretsizdi şimdi 880 TL gözüküyor. Serviste fiyat her zaman yüksektir. Özel servislerde de ekran var daha düşüğe çıkar.

Süper amoled samsungun verdiği isim ekran üreten her şirket kendi ismini koyuyor opponun sitesinde de on cell diye geçiyor. Super amoledin muadili midir bilmem.

• netflix hd yayın sorunu çözüldü mü?

• -dehşet- kullanıcısına yanıt

Maalesef..Çözülecek diyorlar.İki taraf da topu birbirine atıyor.

Ben indirimli fiyattan 10 gün önce aldım.

Bir arkadaş yukarıda bahsetmiş.Ben de internetten okudum yazılım daha stabil ve üst segment kalitesi var malzemesinde.Telefon hiçbir şekilde takılmıyor.8 Gb. Ram .128 Gb. da hafıza kartı taktım.

Sensör Sony fotoğraf kalitesi çok beğenilmiş.Ekranda çentik olmaması harika.

İşlemci de daha iyi olsa bu fiyatlara alınamazdı.Ama çöp bir işlemci de değil.

Ben oyun oynamadığım için aldım.Telefon akıyor.hiçbir sorunu yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.