Şimdi Ara

~2700 TL F/P Kasa Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir süredir yaptığım piyasa analizlerine göre F/P olarak 2700 TL civarında en uygun kasayı toplamaya çalıştım, aşağıdaki sonuç çıktı ve toplam 2719 TL kredi kartı taksitli şekilde. (havale vs kullanılırsa 50 TL daha ucuz)

En ucuz sitelerden almaya çalıştım, çoğu parça ebrarbilgisayar'da ucuzdu, ramler'de şuan için hb'da ucuz.

~2700 TL F/P Kasa Hk.

~2700 TL F/P Kasa Hk.

Toplam 2719 TL olarak güncelledim, bu şekilde almayı düşünüyorum. İhtiyaca göre daha sonra 1-2 TB'lık hdd eklenebilir.

Umarım bu aralar kasa toplamayı düşünen arkadaşlara yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 13 Nisan 2016; 23:37:54 >

• Bu sistemi yerin dibine sokmuşsun.Starter değil orta seviyede seyreder bu sistem.Yüksek performanslı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryanik3

Bu sistemi yerin dibine sokmuşsun.Starter değil orta seviyede seyreder bu sistem.Yüksek performanslı olur

Hehe yok ya o ne makineler topluyo millet bizim bütçe 2500 en fazla. Eldekinin en iyisini toplamak lazım, sıkıntısı var mı sence değiştirilmesi gereken, daha iyi f/p sağlayacak parçası?
    Ben kasa ve psu kısmından emin degilim daha uyguna bulunabilir mi diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 4 Mart 2016; 9:54:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34

quote:

Bu sistemi yerin dibine sokmuşsun.Starter değil orta seviyede seyreder bu sistem.Yüksek performanslı olur

Hehe yok ya o ne makineler topluyo millet bizim bütçe 2500 en fazla. Eldekinin en iyisini toplamak lazım, sıkıntısı var mı sence değiştirilmesi gereken, daha iyi f/p sağlayacak parçası?
    Ben kasa ve psu kısmından emin degilim daha uyguna bulunabilir mi diye düşünüyorum.

Sıkıntı var evet.Monitör.

Acer in ürünlerinde MAVİ RENK çok sert olduğu için gözlerin kıpkırmızı olup baş ağrısı olucaktır.

Bana sorarsan DELL E2214H yada E2216H al yada 23-24 bakabilirsin. Yada ASUS-AOC-Viewsonic bakabilirsin renk kalitesi daha iyidir.

Acer laptop-monitör-pc kullandım ve tavsiye etmem çok ucuz kalitesiz ürünleri var.

Şuan DELL E2214H kullanıyorum evde DVI dan 1080p pırıl pırıl görüntü veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MotoAksesuar

quote:

quote:

Acer in ürünlerinde MAVİ RENK çok sert olduğu için gözlerin kıpkırmızı olup baş ağrısı olucaktır.

Bana sorarsan DELL E2214H yada E2216H al yada 23-24 bakabilirsin. Yada ASUS-AOC-Viewsonic bakabilirsin renk kalitesi daha iyidir.

Acer laptop-monitör-pc kullandım ve tavsiye etmem çok ucuz kalitesiz ürünleri var.

21.5" yeterli olur mu sence, 23" olan monitörlerde de fiyat farkı çok fazla. Fiyatı uygun olduğu için ben direk acer tercih ettim fakat dediğin gibiyse tabi ki sağlıktan önemli değil sonuçta saatlerce ekrana bakıcaz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MotoAksesuar

quote:

quote:

21.5" yeterli olur mu sence, 23" olan monitörlerde de fiyat farkı çok fazla. Fiyatı uygun olduğu için ben direk acer tercih ettim fakat dediğin gibiyse tabi ki sağlıktan önemli değil sonuçta saatlerce ekrana bakıcaz :)

Ben 18.5 dan 21.5 DELL e geçtim önceki de kaliteli LG flatrondu ama DELL baya ayrıymış.

21.5 gayet yeterli büyüklükte benim için tabi.Kişiden kişiye değişirde 23-24 büyük gibi geliyor bana.Yazılar-iconlar iyice ufalıyor.Masaya çok yakın oturmuyorsan görememeyebilirsin. Steam market-arkadaşlar-sohbet falan ufak kalıyor baya 1920x1080 de

• Güzel bir sistem en iyisini toplamışsın.F/P ürünü denebilir iyi oyunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Deen

Güzel bir sistem en iyisini toplamışsın.F/P ürünü denebilir iyi oyunlar :)

yorumun için teşekkürler :)
  • Tavsiyelerim,

Hddve dvd rom yerüne 240 sandisk ultra alın.

Monitöre dell yada aoc tercih edin.
    Kasa olarak aerocool Aero800 500w tercih edin

Cpu+mobo+ram+gpu tam f/p ürünleri güzel

• Kasanin psu iyiyse alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen_GG

Tavsiyelerim,

Hddve dvd rom yerüne 240 sandisk ultra alın.

Monitöre dell yada aoc tercih edin.
    Kasa olarak aerocool Aero800 500w tercih edin

Cpu+mobo+ram+gpu tam f/p ürünleri güzel

500w yeterli olur mu bu parçalar için hesaplamayı tam bilmediğimden geniş tutmak istedim,
  • 380 ekran kartını 500 lük psu ile kullanmaktayım

i5 6500+msih110provd+r9 380 tam yükte 315w harcamakta. yeterli no problem.

Aerocoolda highpower in psuları kullanılıyor. iyi markadır...
  • I3 6100 ve 290 kombinasyonunu yaparsan %25 daha fazla performans alırsın oyunlarda darboğaz yapmıyor.
    https://youtu.be/WPLYuvi657U

• güncellendi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.