Şimdi Ara

27 TL(kargo ücretsiz) Cerrahi Maske 50 li paket (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    26 TL olmuş tekrar. Döviz gibi mübarek :)
  • Trendyol dan 25 tl hediye çeki düştükten sonra 200 adet 50 tlye geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyolda visaya 100-40 vardı. 6 paket 50’li maske 63 liraya geldi. Masktak marka 3 katlı telli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygun fiyatlı ve kaliteli çocuk maskesi aranıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Herkes tutturmuş cerrahi maske cerrahi maske..

Ne cerrahisi, dandik süpürge torbası bezinden dikilmiş çaput.

Cerrahi maskeyi kim kime kargo dahil 0,5TL den verir.

Ben 3 yıl önce veba salgını olan bir ülkeye giderken almıştım. Roll Maske diye , tek tek steril paketli ve güzel bir maske idi.

Geçem tıbbi malzeme satan toptancıya girip sordum adam kutusuna 140TL istiyor.

Bunlar dandik maske
    Pandemi dönemi olmasa gayet te o paralara alınır.

Sen kaça aldın zamanında?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Pandemi dönemi olmasa gayet te o paralara alınır.

Sen kaça aldın zamanında?

Alıntıları Göster
    Ben dün yediğim yemeği unutuyorum , 3 yıl önce eczaneden aldığım maskenin fiyatını nerden bileyim.

Bahsettiğim türdeki Steril Roll Maske ( tek paketli ) 0,5TL ( 0,07 USD) bandına hiçbir dönem alamazsın.

ürün bu.
    https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.shorturl.at/di025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıladam -- 31 Temmuz 2020; 22:14:58 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Ben dün yediğim yemeği unutuyorum , 3 yıl önce eczaneden aldığım maskenin fiyatını nerden bileyim.

Bahsettiğim türdeki Steril Roll Maske ( tek paketli ) 0,5TL ( 0,07 USD) bandına hiçbir dönem alamazsın.

ürün bu.
    https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.shorturl.at/di025

Alıntıları Göster
    zamanında 2-3 sene önce 50 kuruş gibi fiyata roll maske almıştım. roll maskeyi pandemiden önce alabilmiştim. ancak hala stok vs. yok. tek tek maske denemek lazım artık

• bende aldım haber veren arkadasa tesekkurler
    urunu satın alınca 10 tl gıttıgıdıyor kuponu verdı
  • Avionics kullanıcısına yanıt
    gelince yazabilirseniz iyi olur: tarafsız yorumlarınızı bekliyoruz.
  • İnternetten nasıl güvenebiliyorsunuz bazıları çok büyük oluyor bazıları ince bazıları ise çok küçük. En iyisi eczaneden 1 tane alıp deneyip beğenirseniz papara kart ile tanesini 50 kuruşa almak.

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    elbette geldiği zaman hemen yorumlarım.
  • Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    bu maskelerin trendyoldaki yorumlarına bakıyorum binlerce yorumdan birinde bile bir tane gelen ürün fotoğrafı yok. Siz maskeleriniz gelince bu maskeye tarafsız olarak bir inceleme yapabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 2 Ağustos 2020; 15:16:23 >
    Hocam teslimat 4-8 ağustos diyor. Siz o tarihte hatırlatabilir misiniz? Unutma ihtimalim yüksek çünkü 😂

Selam, maskeler dün geldi. Kargoda kutuları biraz tahrip olmuş ama çokta önemli değildi benim açımdan. 100 taneyi de tek tek saydım, hiç telsiz veya ipi kopuk maske içinden çıkmadı. dün birkaç saat kullanma fırsatım oldu. Kulaklarımı çok fazla rahatsız etmedi. Tekrar indirimde denk getirebilirsen almanı öneririm.

27 TL(kargo ücretsiz) Cerrahi Maske 50 li paket27 TL(kargo ücretsiz) Cerrahi Maske 50 li paket27 TL(kargo ücretsiz) Cerrahi Maske 50 li paket

• Avionics kullanıcısına yanıt
    Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler değerlendirmeniz için. Bu maske kumaş maske mi acaba? Kalın kumaş olarak göründü bana bu resimden. orta katman spunbond mu meltblown mu?

@Scutigeromorpha Hocam sizin maskeler geldi mi masktak maske olanlar? Onlar nasıl orta katman meltblown mu spunbond mu? (Yani dış katmanlar ile orta katman birbirinin aynı mı? Aynı ise o da 'spunbond'dur).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 7 Ağustos 2020; 13:5:36 >
    Satıcı 4 ağustısta kargoya verdi ama ptt sağolsun 3 gündür şubede bekliyor

• Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi gelmiş olmalı sizinkiler.

Bu maskeler bez maskeye benziyor filtreleme kalitesinden çok şüpheliyim . Normalde cerrahi maskelerin spunbond (tüylü microfiber kumaş haline getirilmiş polietilen-plastik) kumaştan yapılması gerekiyor.

sizce de öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 21 Ağustos 2020; 20:7:24 >
    Hocam ne dediğinizi tam anlamadım ben şöyle diyim. Üç katlı. Ön ve arka yüzü ıslak mendil gibi. Ortadaki katman biraz daha kalın ve sert bir yapısı var. Bu arada maske masktak marka değil. Evde değilim o yüzden markasına bakamıyorum. Başka bir kutuda geldi. Satıcı mermaid home

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.