Şimdi Ara

27 Temmuz dan sonra aşağıda belirttiğim göçükcülere gidenler yorumlarınızı bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle herkese geçmiş olsun.Hala hangi servise gideceğime karar veremedim.Çünkü bu işi bir kere yaptıracağız ve bunun içinde işciliği en iyisi olana gitmek istiyorum.Aşağıda belirteceğim servislere gidip görüşenler veya yaptıranlar lütfen deneyimlerini benimle paylaşırsa çok sevinirim.Ama lütfen başka yerler hakkında yorum yapmayınız.Sadece aşağıda belirttiğim yerler için yorumlarınızı bekliyorum.

A.L.C. (Eren otomotiv ith.ihr.san.ve tic.ltd.şti) topkapı-sarıyer ve tuzla şubeleri

Göçük Sepeti ( Auto Kaynak mak.san.ve tic.ltd.şti.) haramidere

RS Servis oto hizmetleri sanayi ve dış ticaret a.ş. yenibosna bahçelievler-maltepe ve maslak şubeleri

Otodent (Atom yılmazlar taahhüt otomotiv gemi san ve ltd.şti.) kartal

Göçük Merkezi (Bilgin otomotiv-murat bilici) güngören

Gelişim otomotiv servis hiz.san.tic.ltd.şti. güngören

• Ben bizim eve yakın olan Göçük Sepeti’ne götürdüm. 6 göçük vardı 2 saatte düzeltip teslim ettiler. Teknisyenleri, personel gayet kibar ve profesyonel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maslak Sanayi 2. Kısımda Göçük Uzmanı var işçiliği çok iyi ben çok memnun kaldım orayı tavsiye ederim.
  • Merhaba
    Bende yer bakıyorum . Acaba bu firmaları seçmenizin bir nedeni varmı?

Adı meşhur odak bir iki firma bana göre yüksek ücretler istedi . Bende bu işi temiz ve uygun fiyata yapan biryer bakıyorum.
  • Boyasız göçük düzeltme gibi özverili ve emek isteyen bir sektör kurumsal auto king rs vb firmalar çalışanlarını maaşlı çalıştırdığı için çalışanlar profesyonel işçilik çıkartmıyor altarnatif olarak diğer bireysel işletmeleri seçin olnlar en iyi işçiliği çıkartıyor https://www.gocukcubul.com gibi web platformları var 81 ilden işletmeler kayıtlı online teklif de alabiliyorsunuz birden fazla göçükcü sizin hasarlarınız için teklif veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.