Şimdi Ara

27' monitörde 4K, HDR, 144Hz ve 1ms tepki süresi | LG Nano IPS LG 27GN950-B inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lg ultra gearr control center yüklerseniz kafasına göre değil oyuna görer arka rgb çalışıyor. oradan video synch modu açacaksınız.

• tanerss kullanıcısına yanıt

7.999 TL buna verebiliyorsan öncesinde karnının doyması gerek hocam.

• Şu oled monitörler bir türlü gelmek bilmedi.

• İtopya da indirime girmiş ürün 8200 TL

• Bu ürünü kullanıp memnun olan var mı? Alternatif önerebileceğiniz ürün var mı yada bu monitöre ?

• bu monitörü satın aldım. Karanlık sahnelerdeki ips parlaması beni çıldırttı. Anında paketleyip iade ettim. Nona ips i habire şişiriyorlar kimse siyah yoksunluğundan bahsetmiyor. Eğer karanlık sahneleri olan sinematik oyunlar oynuyorsanız sakın almayın çıldırırsınız.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 10 Mart 2023; 3:53:34 >

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Aynen siyahlarda sisli gibi ekranda grilik yapıyor.ama yinede memnunum.

• Merhaba, ürünü geçen sene mart ta aldım ve pek oyun da oynamadığım için aşırı kullanmadım. Ultrawide monitöre geçmek için sattım 4 gün önce nasıl bir şansa alan kişide bugün ekranın sağ tarafına doğru yukarıdan aşağıya kırmızı ince bir çizgi geçiyor. Garantisi devam etmekte garantiye gönderecek alan kişi ama inanılmaz bir şanssızlıkla mahçup oldum kendisine çok üzgünüm keşke bendeyken yaşansaydı bu problem. Garanti kapsamında çözülür mü bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.