Şimdi Ara

# 27 MART # 19. seviye klanımıza bekleriz #PRVVRG8G (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belediye binasi 8 full gele bilirmi sizin klana ? 5 insaatcim var yani hizli gelisiyorum ve aktif oyuncuyum bu konuya mesaj yazmak icin hesap actim forumda :D
  • en sinir olduğum klan yönetimi şekli. burada yetişemiyorda bok atıyor gibi olmasın benim klan çok daha iyidir fakat hiç bir zaman yeni gelen ile 3 yıldır klan oyuncusunu ayırt etmedik. gerçek hayatta oyundakinn tam tersi sessiz köşede oturan biri olduğunuza eminim. herneyse gezerken denk geldim okuyunca sinirlendim içimi döktüm gidiyorum. unutmayın maksat eğlence, kimsenin kimseye üstünlük taslaması değil
  • 215 kazanılan savaş, savaş kazanma serisi 12
    kb9 kral kraliçe toplamı minimum 50 alımlar devam etmekte 42 kişiyiz...
  • serimiz 13 olmak üzere rakibin hiç şansı yok 3 yıldızı alamadık, 2 yıldızı alma şansımız var
    ''yeni'' yazısı silinen ks ye alınır
    savaş günlüğümüzden bazı kareler... #27 MART# #PRVVRG8G
    yeni gelen arkadaşlar bi zahmet işim var acelem var desinler sonra illaki gelirsiniz klana girip sus pus duranı atıyoruz hele birde nicki ingilizce birşeyse direk atıyoruz rakibin klanından biri geldi ve kalelere ne attık düzenlerimiz nasıl çalıyor olabilir değilmi?
    # 27 MART # 19. seviye klanımıza bekleriz #PRVVRG8G

• türk klanı ile eşleştiğimiz için alımlara savaş bitene kadar ara verdık klan kapalıdır savaş bitiminde açılacak
  • Galibiyet serimiz 16 olmak üzere, bu seriyi bizimle beraber devam ettirmek isteyen klanımıza uygun arkadaşları aramıza bekliyoruz.
  • kazanılan savaş 220, savaş kazanma serisi 17'dir
    alımlar th10 ve üstü olarak güncellenmiştir
  • savaş kazanma serimiz 19 oldu
  • savaş kazanma serimiz 20 oldu
  • serimiz 21 olmuştur...
    geçici olarak kapalıyız türk klanla eşleştik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 17 Şubat 2017; 0:23:37 >
  • seri meri kalmadı

kahramanlar toplamı kb9 50, kb10 70, kb11 90(koruyu dahil) alımlarımız devam etmekte
    kazanılan savaş 245 dir 13 olma yolunda hızla ilerliyoruz
    yaş ortlamasını bilemicem yaş aralığımız 18 den 43e kadar arkadaşımız abimiz vardır
    duvarı okuyalım öyle istek atalım
  • Türk klan ile eşleştik kapalıyız kusura bakmayın artık :))
  • savaş kazanma serisi 4

#PRVVRG8G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 11 Eylül 2017; 10:7:27 >
  • #PRVVRG8G 13. SEVİYE KLAN

Alımlar devam ediyor...
    Duvarda yazan koşullara uyanlar alınacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

#PRVVRG8G 13. SEVİYE KLAN

Alımlar devam ediyor...
    Duvarda yazan koşullara uyanlar alınacaktır

asker bağışlarım ks lere katılırım köyüm bu her zaman aktifim klana alırmısınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

en sinir olduğum klan yönetimi şekli. burada yetişemiyorda bok atıyor gibi olmasın benim klan çok daha iyidir fakat hiç bir zaman yeni gelen ile 3 yıldır klan oyuncusunu ayırt etmedik. gerçek hayatta oyundakinn tam tersi sessiz köşede oturan biri olduğunuza eminim. herneyse gezerken denk geldim okuyunca sinirlendim içimi döktüm gidiyorum. unutmayın maksat eğlence, kimsenin kimseye üstünlük taslaması değil

Adamsın
  • manyakuz sen hastamısın?
    aylar önceki yorumu sankş yeni yapılmıs gibi ''adamsın'' diyerek üstelemiş birde :D arkadasının hesabı heralde ordan kendi yorumunu mu yüceltiyon
  • mhmmd.ozkan kullanıcısına yanıt
    köyün yeterli değil hocam istersen alt klanımıza gelebilirsin #2UVLOGVO belli bir seviyeye gelip asıl klana geçebilirsin :)
    Saol yorumun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

manyakuz sen hastamısın?
    aylar önceki yorumu sankş yeni yapılmıs gibi ''adamsın'' diyerek üstelemiş birde :D arkadasının hesabı heralde ordan kendi yorumunu mu yüceltiyon

Hastayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    tamam hocam kaydettim şimdiki klanımda ks bitince geçeceğim tşk ederim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.