Şimdi Ara

27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
728
Cevap
17
Favori
34.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim siparişlerim de geldi cumartesi günü kargoya verilmiş.ürünler buz gibiydi.. çok iyi paketleme yapmışlar.ürünleride çok beğendim.
  • benim ürünler geldi üzüm köpük pestilini ilkkez denedim ama kavcuk gibi bişe hiç tat alamadım..

en önemlisi bana fazla ürün gönderilmiş bir ürün hariç aynı ürünler sipariş miktarının 2 katı gönderilmiş.yazalım bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanadam

arkadaşlar memleketten gelsin ile görüştüm.belkıs firmasını uyarmışlar.normalde boyle sorunlarla karşılaşmıyorlarmış.sanırım mağdur arkadaşların siparişlerini yeniden verecekler.birde tatlılar direk antepten müşteriye gönderiliyormuş.koçak firmasında olduğu gibi.

Malesef bu bilgi yanlış. Ben belkıs ın müşteri hizmetleri ile görüştüm. Antepten yollamadıklarını söylediler. Neden olarakta hesapları ayrı kesiliyormuş, memlekettengelsin de bunlara parayı hemen ödemiyormuş. Antepten yollanması içinde istanbul şubesinden antep şubesi hesabına para gönderilmeliymiş.

Yerseniz. Netice olarak tatlılar önce istanbula, oradan da kargo ile dağıtıma çıkıyor. Birdaha töbe. Kesin töbe ama

Memlekettengelsin.com dan aldığım diğer siparişlerim geldi. Köme, sucuk ve peynir almıştım. Paketleme çok iyiydi. Sucukları yiyince tatları hakkında yorum yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 11 Kasım 2013; 17:15:35 >

• hala yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

arkadaşlar memleketten gelsin ile görüştüm.belkıs firmasını uyarmışlar.normalde boyle sorunlarla karşılaşmıyorlarmış.sanırım mağdur arkadaşların siparişlerini yeniden verecekler.birde tatlılar direk antepten müşteriye gönderiliyormuş.koçak firmasında olduğu gibi.

Malesef bu bilgi yanlış. Ben belkıs ın müşteri hizmetleri ile görüştüm. Antepten yollamadıklarını söylediler. Neden olarakta hesapları ayrı kesiliyormuş, memlekettengelsin de bunlara parayı hemen ödemiyormuş. Antepten yollanması içinde istanbul şubesinden antep şubesi hesabına para gönderilmeliymiş.

Yerseniz. Netice olarak tatlılar önce istanbula, oradan da kargo ile dağıtıma çıkıyor. Birdaha töbe. Kesin töbe ama

Memlekettengelsin.com dan aldığım diğer siparişlerim geldi. Köme, sucuk ve peynir almıştım. Paketleme çok iyiydi. Sucukları yiyince tatları hakkında yorum yaparım.

Sucuğun markası nedir hocam ?

• Benim ürünlerin hiç biri gelmedi. 10 iş günü içerisinde göndereceklerini söylemişlerdi. o da doldu, hala hiçbir hareket yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

quote:

Sucuğun markası nedir hocam ?

Mistürk ve Aşıkbaba aldım. Yarın yer yorumlarımı paylaşırım.

• benim aldıklarım da geldi, ürünler güzel, memnun kaldım...
  • şansa bizim belkıs tatlılar çorba olmamış ama gene kampanya yaparlarsa o baklavalar alınır şu an uçuk fiyatlarda
  • Böyle bir numaradan aranmışım.0212 3063800 .Acaba sizleri arayan Memlekettengelsin tel no bu muydu?Çünkü geri arayınca farklı bir yer diyor ama son 2 rakamı hariç Memlekettengelsin ile aynı tel no.
  • benim ürünlerim de geldi.

kars taze kaşar sipariş etmiştim, kars çerkez peyniri geldi.. iyi mi kötü mü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 11 Kasım 2013; 21:53:48 >
  • @yusuf24 onların söylediği kulağa daha hoş geliyor onun için onlara inanmak istiyorum
    bu arada size ürün telafisinde bulunulacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 11 Kasım 2013; 22:32:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faridun

Böyle bir numaradan aranmışım.0212 3063800 .Acaba sizleri arayan Memlekettengelsin tel no bu muydu?Çünkü geri arayınca farklı bir yer diyor ama son 2 rakamı hariç Memlekettengelsin ile aynı tel no.

Evet benide o numaradan aradılar. Memlekettengelsin in numarası o. Siz oradan arayamıyorsunuz ama bende denemiştim

quote:

@yusuf24 onların söylediği kulağa daha hoş geliyor onun için onlara inanmak istiyorum

Malesef öyle değilmiş. O kadar ısrar ettim belkıs a bir türlü antepten göndertemedim. Şimdi de göndereceklerini hiç sanmıyorum.

Evet ürünleri tekrar gönderecekler. Ürünleri de geri istemediler. Bende bol cocuklu komşulara dağıttım tatlıları. Yeniden şekil vermeye çalıştık reçel şeklindeki tatlılara. Kargo ile böyle gelmiş kusura bakmayın dedik. Ayıp olmamıştır inşallah. Atmayayım dedim günah olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 11 Kasım 2013; 22:31:19 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: faridun

Böyle bir numaradan aranmışım.0212 3063800 .Acaba sizleri arayan Memlekettengelsin tel no bu muydu?Çünkü geri arayınca farklı bir yer diyor ama son 2 rakamı hariç Memlekettengelsin ile aynı tel no.

Evet benide o numaradan aradılar. Memlekettengelsin in numarası o. Siz oradan arayamıyorsunuz ama bende denemiştim

quote:

@yusuf24 onların söylediği kulağa daha hoş geliyor onun için onlara inanmak istiyorum

Malesef öyle değilmiş. O kadar ısrar ettim belkıs a bir türlü antepten göndertemedim. Şimdi de göndereceklerini hiç sanmıyorum.

Evet ürünleri tekrar gönderecekler. Ürünleri de geri istemediler. Bende bol cocuklu komşulara dağıttım tatlıları. Yeniden şekil vermeye çalıştık reçel şeklindeki tatlılara. Kargo ile böyle gelmiş kusura bakmayın dedik. Ayıp olmamıştır inşallah. Atmayayım dedim günah olmasın.

değerli müşterimiz;
    şerbetli tatlı ürünlerimiz memleketinden taze olarak sizlere ulaşması için diğer ürünlerinizden ayrı;direkt olarak gönderimi sağlanacaktır.
    anlayışınız için teşekkür ederiz.
    memleketten gelsin.com

@yusuf24 hocam bu yazıyı az önce gördüm.bugun diğer ürünüm gelmişti yeni gördüm.yazılı olarak paketten çıkmış bu açıklama.ben bu açıklamayı telefonla öğrenmiştim.belkis sanırım sizin dediğiniz gibiydi ama işler ters gidince böyle bir karar almış olabilirler.özellikle de yazıyla soylediklerine göre bundan sonrası için öyle olacagını düşünüyorum.
    özellikle kendi adıma söylüyorum eleştirilerde sanırım biraz acele ediyoruz sonuca bakmadan kızabiliyoruz.bilmiyorum ama müşteriye yaklaşımları ve sorunlara çözümleri şuana kadar çok iyi.bu tip sorunlarda telafisini hemen yapıyorlar.bir arkadaşta demiş ya maalesef benimkilerde sorun yok diye :) bu anlamda site bana güven verdi açıkcası.sanırım öyle de olmak zorunda çünkü günümüzde malum bir çok firma kendi sitelerindende satış yapıyor onlarla bu sitenin farkı olmalı ki siz memleketten gelsini tercih edeceksiniz.ben şahsen direk belkıs firmasından alınsaydı bu şekilde bir telafi olurmuydu şüpheliyim.
    ayrıca tatlıyı değerlendirmenizde çok güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 11 Kasım 2013; 22:48:08 >

• Bugün bana da 2 parti siparişim ulaştı. Paketleme başarılı. Gramajlar da eksik yok.Ufak tefek sıkıntılar yine olmuş ama belkıs faciası gibi şeyler değil.

Alibey göle açık kaşar yerine yine aynı firmanın çerkez kaşarını yollamışlar ki dert etmedim zaten denemek için aldığım bir üründü. Bakıcağız tadına kalitesine.

Tonya koop kaşarı da aldım.Peynire meraklıyım sabah bakıcağım tadına.

Hamsiköy taze kaşarı unutulmuş . Aradım söyledim diğer gelecek olan siparişlere ekleriz dedi saolsun buse hanım.

Tarhanacı baba tarhanası denemesem de güzel sanırım.Ambalajı bile fiyakalı. Mal belli ediyor daha ambalajından kendini.

Doğa köme pestil ve pestil tatlısı denedim. Pestil tatlısı çok başarılı. Pestilleri kalın ve cevizi biraz zayıf geldi.
    Eşim gümüşhaneli olduğundan zaten tükettiğimiz ve sevdiğimiz ürünlerdi bu kampanya ile stok yaptık saolsun Memleketten gelsin ailesi.

Yeşil mandıranın ( Kral ) pestili ve kömesi doğadan bir tik daha iyi geldi bize. Pestil tatlısı ise bir tik aşağıda doğadan.

Genel anlamda bugun gelen ürünler ödediğim paraya göre oldukça memnun etti beni. Hem hasarsız gelmişlerdi hem de tad ve gramaj olarak sorunsuzdular.

Bakalım sucuk ve pastırma siparişi de elime geçsin bu kışı savdık sayılır.

Şaka bir yana bugün migrosa gittim sucuk vs doldurdum.

Bu arada belkıs firması nereden gönderiyor beni ilgilendirmiyor ama nasıl paketleme yapacağını öğrense iyi olur. Şehir dışına bu şekilde ürün yollarsalar halleri harap.

• Dün telefon edip memlekettengelsin ile görüştüm tekrar,sanırım bozuk olarak ilk gelen sipariş benim bana telefondaki bayanın perşembe günü bana söylediği cuma yada cumartesi oda olmazsa pazartesi kargolanacağını söyledi dün tekrar aradığımda çok fazla ürünün kargoda bu hale geldiğini belkısı uyardıklarını söyledi bu hafta içinde tüm şikayette bulunanların ürünlerinin tekrar yollayanacağını söyledi tekrar aynı sorunla karşılaşırsak dedim bunun için garanti veriyorum tekrar olmayacak olursa para iadelerini yapacağını söyledi sanırım uyarıdan sonra iyi bir geri dönüş aldı ki böyle bir garanti veriyor diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlız burada ben memleketimdengelsin i suçlamıyorum. Onların elinde olan birşey yok. İşten anlamayan belkıs çalışanları olayın suçlusu. Koçaktan alıyoruz mis gibi sapasağlam geliyor kutuda eziklik bile yok. Belkıs dan gelen kutular akordiyon gibi olmuştu. Böyle acemice paketleme görmedim. Tatlıları Antep den değilde istanbuldan göndermeleri başka bir acemilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 12 Kasım 2013; 0:44:22 >
  • Benim toplamda 30 liralık olan siparişim hala kargolanmadı üstelik reçel, çikolata, şeker gibi raf ürünleriydi. var mı benim gibi hala kargosu gönderilmeyen?
  • belkıs baklava banada ulaşmadı hala, belkıs ın sorunlu ve ciddiyetsiz bir firma olduğu belli, bir daha müşteri olmam kendilerine.
  • Merhabalar bunlarda benden gelsin
    Daha önce belkıs tan gelen tatlı sıkıntılıydı fakat uğraşmak istemedim. Ama bugün gelen siparişlerde tarihi geçmiş ürünler mevcuttu. Sizde kontrol ediniz ürünleri.Forumun gazına geldim galiba. İnternet üzerinden gıdamı alınır arkadaş? Neyse ama memlekettengelsin.com u suçlamıyorum. İyi üzerindeki etiketi değiştirip bize bayat ürün yedirmediler.Para iadesi isteyecem artık
     27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim 27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.