Şimdi Ara

27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
728
Cevap
17
Favori
34.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer böyle bir işe kalkıştıysanız ve soyadınız da ülke çapında büyük bir soyadı ise işinize çok çok daha fazla ilgi ve alaka göstermeli ve süper bir iş çıkarılmalıydı...
    Çünkü bu tip kişiler için bu işlerde birinci öncelik para kazanmak değil,işini iyi yaparak prestij kazanmak olmalıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegceg1

Aşıkbaba sucukların tadı mistürkten daha iyiydi diyebilirim. Cumhuriyet yemediğim için karşılaştırma yapamıyorum.

Cumhuriyet yemeyen bilemez en kralı derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Benim tatlılar da bulamaç halinde tarafıma az önce teslim edildi.
    Puffffffff

Hem internetten tatlı alınmaz diyip dayanamaz alırsam sonu budur işte.

abi bunlar ne yahu. bu şekilde bütük kutuya koyarsa olacağı bu. küçük küçük plastik kutulara koyup gönderseler daha mantıklı bence.

resimdeki baklavalar sarmalar yine yenir de, ne misafire ikram edersin ne bişey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Puffffffff

abi bunlar ne yahu. bu şekilde bütük kutuya koyarsa olacağı bu. küçük küçük plastik kutulara koyup gönderseler daha mantıklı bence.

resimdeki baklavalar sarmalar yine yenir de, ne misafire ikram edersin ne bişey :)

direk üretici yolladığı için paketleme vs. düzgün olmuyor.

baklava ve diğer günlük ürünlerde sorun çıkabilir.

benimkinin kutusunda ezilme vardı ama içi sağlamdı.kargocu ile samimiyet baya ilerlediği için bizim kargolara baya özen gösteriyo sağolsun.

Allahtan sürat kargoyla falan gelmiyo.Baklavadan soğurduk valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

quote:

quote:

Puffffffff

benimkinin kutusunda ezilme vardı ama içi sağlamdı.kargocu ile samimiyet baya ilerlediği için bizim kargolara baya özen gösteriyo sağolsun.

Arkadaşın dediği gibi direkt üreticiden geldiği için kutuları kontrol etme şansları yok. Ancak muhakkak şikayetinizi yapın ki tedarikçiyi uyarsınlar. Ve ürünleriniz de ciddi sıkıntı varsa geri gönderin firmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

quote:

quote:

Puffffffff

iyi de hocam olay son kargo da bitse iyi. ona gelmeden kaç farklı yerlerde indirilip yükleniyor. hepsi de fırslat at usulü ben gözümle gördüm kaç kere

• Sadece baklava yenilebilecek gibi duruyor. Gerçi o da epeyce preslenmiş resimden belli olmasada hamur gibi olmuş. 1 dilim attım da ağzıma
  • Tarhana Baba Acısız Tarhana
    Doğbeş Yeşil İncir Reçeli
    Beyza Yıldız Kuru İncir
    Turhan Kahvaltılık Acıka
    Kavurma
    Cumhuriyet Acılı Parmak Sucuk
    Malatya Yöresel Üzüm Köpük Pestili
    Şekerci Ali Galip Hindistan Cevizli Antep Fıstık Sarma Lokum
    Laleli Yeşil Salamura Zeytin
    Camiboğazı Varil Tipi Eritme Peynir
    Başyazıcı Antrikot Pastırma
    Başyazıcı Çemensiz Bonfile Pastırma
    Malatya Yöresel Kayısı Atomu Hindistan Cevizli
    Laleli Siyah Salamura Zeytin

Benim siparişlerimde geldi. Hepsinin tadına bakamadım ama genel anlamda gayet güzel bir alışveriş olduğunu düşünüyorum. Yalnız "Şekerci Ali Galip Hindistan Cevizli Antep Fıstık Sarma Lokum" isimli ürünün sitedeki resimle alakası yok ve beğenmedim. Siyah zeytinde pek hoşuma gitmedi. Diğer ürünler ise bence güzeldi. Ben kampanyalarını yine takip ederim.
  • Banada velhasıl birkaç parça ürün geldi bir iki tanesi hakkında yorumda bulunayım.

Laleli organik yeşil zeytin. Eti az çekirdeği iri yağlı bir ürün. Pek tutmadım.

Senye Fıstıklı çifte kavrulmuş lokum güzeldi

Malatya yöresel tarhana aldım ama daha denemedik. Ama bildiğimiz tarhanadan farklı ( Toz tarhana değil ) merakla deneyeceğiz.

Köylü Gadın tarhanayı denedik ama neden bu kadar pahalı olduğuna anlam veremedik. Vasat.Tadı hafif ekşimsi ve normalden çok ama çok un istiyor kıvam bulması için.Bir daha almaya gerek yok.

Belkisdan 3 çeşit kadayıf geldi
    Cevizli baklava geldi ( Sanırım diğer siparişde gelmesi gerekti bir karışıklık durumu söz konusu )

Belkıs amatör paketlemesiyle herkesi olduğu gibi beni de üzdü. Bütün şerbetleri akmıştı kutu dışına.Paketin Heryeri şerbetdi. Kutular ezik. 6 kg ürün üst üste tost olmuş Görende belkıs hayrına bize tatlı yollamış zanneder.

Baklava ceviz yönünden zayıf ama tereyagı yönünden fazla zengindi.Hatta klasik antep usulü fazla tereyaglıydı ve ağır tereyağ kokusundan dolayı 1 er taneden sonra yemedik dağıttım . Yiğidi öldür hakkını yeme yufkalar ince açılmıştı ama iç malzemesi asla sitedeki gibi bol değildi.

Gelelim kadayıflara. En beğendiğim cevizli kadayıf oldu .Sonra fıstıklı ve burma .

Cevizli kadayıf oldukça başarılı geldi. Diğerlerini vasat buldum.

Ayrıca Şerbetlerde yolda aktığından mıdır nedir pek de hafifti kutular. Hassas mutfak terazimde daralı olarak her kutu 20 şer ila 80 gr eksikti. Gerçi bunu şerbetlerin yolda akmasına verdim ancak Belkıs firmasının bu işe sanki dün başlamış hatta bu işleri hiç bilmiyormuş gibi bir hali var. Böyle şehir dışına şerbetli tatlı mı yollanır yaw ?

Tamam aldığımız kampanya fiyatları ucuzdu ancak bunun da arkasına sığınamazlar. Memleketten gelsin bütün tedarikçilere normal fiyatları üzerinden ödeme yapıyormuş bu kampanya siparişlerinde. Bu doğruysa ki ben doğru olduğuna inanıyorum. Ürün kalitesinden ve hizmet kalitesinden ödün veremez hiçbir üretici ve tadarikçi firma.

Buna rağmen görülüyor ki Belkıs firması bu sınavdan pek de başarılı çıkamadı bu kampanyadan.Özellikle de hem sevkiyatta gecikme hem de taşıma şartlarındaki yetersizlik ve özensizlik birçok kişinin memnuniyetsizliğine ve mağduriyetine yol açtı.

Ben eşe dosta da götürürüm diye bir miktar fazla almıştım . Ama gelen paketler kimseye hediye gidicek durumda değildi.Yıllardır bu işi yapan bir firmanın bu kadar özensiz olacağını tahmin edemedik.

• edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 10 Kasım 2013; 2:49:53 >
  • quote:

quote:

Puffffffff

Belkıs fıstıkzate görüldüğü üzere salça kıvamına gelmiş. Ekmeğe sürülerek yenilebilir Dolama ezilmiş tadi eh işte. Baklavalar iyice preslendiği için hamur olmuş. Kötü bir tad bırakıyor ağızda. Hamurun arasına fıstık koyup yemek gibi. En azından baklavayı alayım iade etmeyeyim dedim. Onunda tadı kaçmış. Bir sürü para verip antep baklavası alıyoruz oda adam gibi olsun ama değil mi?

• Peynir tereyağ ve sucuk dişinda bisey alinmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim

Puffffffff

al bendende o kadar.ben bulamaç halde gelen şöbiyet için iade talep ettim.30tl yi böyle gönderilen bir şey hak etmiyor.şerbeti akan bir ürünün sıcakta bu hale gelmesi normal.madem gönderip satmayı biliyorlar,çözümünü bulmalılardı.
     27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim 27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim

• quote:

Orijinalden alıntı: koko69

Banada velhasıl birkaç parça ürün geldi bir iki tanesi hakkında yorumda bulunayım.

Laleli organik yeşil zeytin. Eti az çekirdeği iri yağlı bir ürün. Pek tutmadım.

Senye Fıstıklı çifte kavrulmuş lokum güzeldi

Malatya yöresel tarhana aldım ama daha denemedik. Ama bildiğimiz tarhanadan farklı ( Toz tarhana değil ) merakla deneyeceğiz.

Köylü Gadın tarhanayı denedik ama neden bu kadar pahalı olduğuna anlam veremedik. Vasat.Tadı hafif ekşimsi ve normalden çok ama çok un istiyor kıvam bulması için.Bir daha almaya gerek yok.

Belkisdan 3 çeşit kadayıf geldi
    Cevizli baklava geldi ( Sanırım diğer siparişde gelmesi gerekti bir karışıklık durumu söz konusu )

Belkıs amatör paketlemesiyle herkesi olduğu gibi beni de üzdü. Bütün şerbetleri akmıştı kutu dışına.Paketin Heryeri şerbetdi. Kutular ezik. 6 kg ürün üst üste tost olmuş Görende belkıs hayrına bize tatlı yollamış zanneder.

Baklava ceviz yönünden zayıf ama tereyagı yönünden fazla zengindi.Hatta klasik antep usulü fazla tereyaglıydı ve ağır tereyağ kokusundan dolayı 1 er taneden sonra yemedik dağıttım . Yiğidi öldür hakkını yeme yufkalar ince açılmıştı ama iç malzemesi asla sitedeki gibi bol değildi.

Gelelim kadayıflara. En beğendiğim cevizli kadayıf oldu .Sonra fıstıklı ve burma .

Cevizli kadayıf oldukça başarılı geldi. Diğerlerini vasat buldum.

Ayrıca Şerbetlerde yolda aktığından mıdır nedir pek de hafifti kutular. Hassas mutfak terazimde daralı olarak her kutu 20 şer ila 80 gr eksikti. Gerçi bunu şerbetlerin yolda akmasına verdim ancak Belkıs firmasının bu işe sanki dün başlamış hatta bu işleri hiç bilmiyormuş gibi bir hali var. Böyle şehir dışına şerbetli tatlı mı yollanır yaw ?

Tamam aldığımız kampanya fiyatları ucuzdu ancak bunun da arkasına sığınamazlar. Memleketten gelsin bütün tedarikçilere normal fiyatları üzerinden ödeme yapıyormuş bu kampanya siparişlerinde. Bu doğruysa ki ben doğru olduğuna inanıyorum. Ürün kalitesinden ve hizmet kalitesinden ödün veremez hiçbir üretici ve tadarikçi firma.

Buna rağmen görülüyor ki Belkıs firması bu sınavdan pek de başarılı çıkamadı bu kampanyadan.Özellikle de hem sevkiyatta gecikme hem de taşıma şartlarındaki yetersizlik ve özensizlik birçok kişinin memnuniyetsizliğine ve mağduriyetine yol açtı.

Ben eşe dosta da götürürüm diye bir miktar fazla almıştım . Ama gelen paketler kimseye hediye gidicek durumda değildi.Yıllardır bu işi yapan bir firmanın bu kadar özensiz olacağını tahmin edemedik.

Malatyalıyım tarhana hayırlı olsun bağımlısı olacaksın

• @ _Riven_ hocam o nasıl bir görüntü.şaka gibi yemin ediyorum.
    @yusuf24 hocam bu fotodan sonra sizinkiler daha sempatik geldi gözüme :) hani derlerya beterin beteri hesabı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 11 Kasım 2013; 13:00:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanadam

@ _Riven_ hocam o nasıl bir görüntü.şaka gibi yemin ediyorum.
    @yusuf24 hocam bu fotodan sonra sizinkiler daha sempatik geldi gözüme :) hani derlerya beterin beteri hesabı :)
    benim tatlılarda normalde ay sonuna istemiştim ama dun kargoya vermişler.birde ekstradan pazar günüde kargoda bekleme hediyeleri oldu.bakalım nasıl birşey gelecek.tatlıyı yemeyi değilde fotosunu paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum :)

Arkadaşınki çiğköfte ye dönüşmüş Benimki olsa olsa reçel olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Puffffffff

al bendende o kadar.ben bulamaç halde gelen şöbiyet için iade talep ettim.30tl yi böyle gönderilen bir şey hak etmiyor.şerbeti akan bir ürünün sıcakta bu hale gelmesi normal.madem gönderip satmayı biliyorlar,çözümünü bulmalılardı.
     27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim 27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim

harbiden görüntü korkunç.bunlar adamı baklavadan tatlıdan soğutur.düzgün paketleme yapılsa mesela kalıp gibi küçük bölmeleri olan bi kutuya koysalar böyle olmaz.

• Benim hala gelen giden bir şey yok, laz böreği haricinde. 10 iş günü bir kaç gün sonra dolacak
  • şub izmirdeki tatlıcıdan siparşşi gelenler oldu mu
  • arkadaşlar memleketten gelsin ile görüştüm.belkıs firmasını uyarmışlar.normalde boyle sorunlarla karşılaşmıyorlarmış.sanırım mağdur arkadaşların siparişlerini yeniden verecekler.birde tatlılar direk antepten müşteriye gönderiliyormuş.koçak firmasında olduğu gibi.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.