Şimdi Ara

2698 TL Acer Chromebook Spin 11 Cortex A73 2.0GHZ-4Gb-64Gb Emmc-11.6inc-Arm-Chrome

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2698 TL Acer Chromebook Spin 11 Cortex A73 2.0GHZ-4Gb-64Gb Emmc-11.6inc-Arm-Chrome

ACER CHROMEBOOK SPIN 11 CORTEX A73 2.0GHZ-4GB-64GB EMMC-11.6"-ARM-CHROME - Vatan Bilgisayar

• Aslında iyi fiyat, niye talep görmedi anlamadım.

• leprikonn L kullanıcısına yanıt

Kötü bir ürün çünkü şu an için. Chromebook olsa da inanılmaz güçsüz, 6 yıllık yapı olan A73'ten isterse 32 core olsun yine güçsüz olur. N4020'lere laf ediyoruz, fakat N4020 bunları katlar. Elimdeki telefon bu chromebook'tan daha güçlü.

Çok da öne çıkan bir özelliği yok, 4 GB RAM, 64 GB EMMC, 12 inç 768p, 1.2kg ile 13 inç iPad Pro'lar kadar ağır(ağırlık kıyası, performans olarak yaklaşamaz zaten), o konuda da öne çıkan bir özelliği yok.

• Aslında iyi bir tablet gibi düşünülebilir,

Ekran dokunmatik, ekran kasanın tersine katlanıyor, android uygulamalar yükleniyor, Pil süresi çok iyi, güvenlik yazılım güncellemesi 2028 kadar. Bunları atlamamak lazım.

Çocuğun eline alacağınız bir tablet yerine bu cihaz daha çok iş görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım bir tane teşekkürler paylaşım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt

memnun musunuz?

• aşağıdaki laptop daha mantıklı değil midir? Tablet gibi bir ürün yerine daha alınabilir gibi.

Hometech Alfa 430c 128gb Ssd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

• Amazon geçen Prime festivalinde şunu 3100'e ya da 3000'e sattı sanırım. Chromebook piyasasını bilmiyorum donanım olarak şu an 3500 diyor zaman zaman 3300'e düşüyor ilgilenenler bakabilir daha iyiyse. Ram'i falan 8GB Diyor.

amazon
    Acer Chromebook CB314 Dizüstü Bilgisayar, 14" FHD IPS Ekran, MTK 8183, 8GB RAM, 64GB Emmc, Chrome İşletim Sistemi
    https://www.amazon.com.tr/Acer-Chromebook-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-Chrome/dp/B09NY1TQ4B
  • ulvi1976 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.