Şimdi Ara

266Mhz yerine400Mhz RAM taksam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 256 Mb lık bi 266 DDR ramım var..onu vercem 512 lik alcam bi tane.. benim board 845D gigabyte bi board 266 çalıştırıyo yani..ama uzun vadede 400mhz lik ram almak daha mantıklı gibi geliyo hem overclock açısından hemde yeni dual DDR çalıştıran boardlar var 875 ler..

400 Mhz lik bi RAM adam gibi kararlı çalışır mı problemsiz onu bilmiyorum…Çalışır di mi?
    [dkkat]

• çalışır..
  • Anakartında ddr400 desteği yoksa hiçbirşey değişmez en çok kaç görüyorsa o hızda çalışırır ayrıca cpu fsb siyle doğru orantılı
  • 1.8 lik P4 var 400mhz fsb si olan ..p4 ailesinin en iyi overclock olanı bu.. öbür ram dandikti biraz işlemciyi 2200 filan yapınca sapıtıyodu..orantılı olarak raminde frekansı artıyo..agp/pci fix edebiliyosun intel boardlarda ama ram frekansını edemiyosun..nforce larda oda oluyo galiba mevzuya uzağım.. o zaman ben 400 mhz alıyım yeni ram ı di mi?
  • al tabi sorun çıkmaz..
  • DABİ,DABİ DABİ,DABİ DABİ DABİ!!
  • Boardun intel 875 çipsetli miş sanırım bu durumda tabii ki alman daha mantıklı arkadaşım
  • benimki henüz 845 266Mhz çalıştırıyo ramleri ..ama ilerde diyorum 865,875 olur anca ram mı değiştiriyim..şimdiden alıyım 400Mhz rami..çalışmasında problem olmaz o zaman..alıyom twinmos filan..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.