Şimdi Ara

.264 uzantılı videoyu neyle oynatırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
53.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde .264 uzantılı bi güvenlık kamerası kaydı var bunu neyle oynatabılırım
    h264 ile karıştırmayın
    .264 dosyanın uzantısı .

• güncel..
  • BUNUNLA Oynatabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkaynak

BUNUNLA Oynatabilirsin.

sanırım yazdığımı okumadınız ya da onerdiğiniz programın güclü bir yazılım oldugun için acabılecegini düşündüğünüzden ezbere yazdınız .Ne yazık ki bu da açmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramcho06 -- 18 Mayıs 2011; 12:33:13 >
  • SPlayer'i denedinizmi?
  • quote:

SPlayer'i denedinizmi?

Bakıyorum hemen

denediğim yazılımlar
    Kmplayer
    Vlcplayer
    GomPlayer
    DSPR multimedia player

şimdi bide SPLayer 'a bakacam
  • Bu dosya Thomson Speed Touch DSL Modem Firmware güncelleme dosyesı olabilirmi? Yada bunlarla bir ilişkisi varmı? VLC'de açmadıysa iş sakattır araştırmak gerek. Kolay gelsin.
  • quote:

Bu dosya Thomson Speed Touch DSL Modem Firmware güncelleme dosyesı olabilirmi? Yada bunlarla bir ilişkisi varmı? VLC'de açmadıysa iş sakattır araştırmak gerek. Kolay gelsin.

hayır alakası yok onunla arkadaşımın aracı çalındı güvenlik kamerası kaydı olarak apartman yönetiminden aldığımız dosya formatı bu şekilde
    Bu arada SPlayer açmadı.
    Yüklemediğim codec kurmadığım convert programı kalmadı.Kafayı yemek üzereyim.
  • güncell..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramcho06

güncell..

Buna çözüm bulabilen varmı?
  • Dosya uzantısını dat ya da avi olarak değiştirip deneyin. Muhtemelen kayıt günü olabilr 264. Denemediyseniz hala...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

Dosya uzantısını dat ya da avi olarak değiştirip deneyin. Muhtemelen kayıt günü olabilr 264. Denemediyseniz hala...

Maalesef olmuyor. Birçok dönüştürücü ve video oynatıcı ayrıca codec denedim fakat ne ses ne görüntü almak mümkün değil. Güvenlik kamerası dvr kaydedici codec'i lazım sanıyorum.
  • Çözdüm sonunda. Adobe Premiere Pro CS6 trial indirip kurdum. Beraber yüklenen Adobe Media Encoder adındaki program rahatlıkla videoları başka formatlara çevirebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16trali

Çözdüm sonunda. Adobe Premiere Pro CS6 trial indirip kurdum. Beraber yüklenen Adobe Media Encoder adındaki program rahatlıkla videoları başka formatlara çevirebiliyor.

Kameranın kendi oynatma yazılımı yok mu. Her zaman olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Çözdüm sonunda. Adobe Premiere Pro CS6 trial indirip kurdum. Beraber yüklenen Adobe Media Encoder adındaki program rahatlıkla videoları başka formatlara çevirebiliyor.

Kameranın kendi oynatma yazılımı yok mu. Her zaman olur.

Bu kayıt bir firmanın güvenlik kamerası kaydı yapan pvr cihazdan alındı. Trafik kazası görüntülerini izleyebilmek için ihtiyacımız vardı. Kayıt cihazını söküp getirmemiz söz konusu değil.
  • quote:

Teşekkürler, benimde çok işime yarayacak. .264 formatlı dosya elimde dediğiniz programı arıyorum şimdi.
  • Merhaba bende aynı problemle uğraştım, en sonunda bu dosyaları çok basit şekilde avi formatına çeviren bir program buldum
    umarım işinize yarar

http://www.kmplayer.com/forums/attachment.php?attachmentid=9649&d=1327162559
  • http://swann.com/downloads/drivers/DVR_2600/PlayBack_V1_0_1_15.exe programıyla açılıyor. Aynı dert benim de başıma gelince bu programla çözdüm olayı. Hala aynı sorunu yaşayanlara tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerium

http://swann.com/downloads/drivers/DVR_2600/PlayBack_V1_0_1_15.exe programıyla açılıyor. Aynı dert benim de başıma gelince bu programla çözdüm olayı. Hala aynı sorunu yaşayanlara tavsiye ederim.

teşekkürler benimde işime yaradı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.