Şimdi Ara

2600XT PİYASADA ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
4.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yahu bu 256 bit,128 bit olayının ekran kartlarında önemi nedir acaba...yada neden hala dx10 bu atiler 128 bit olarak çıkarılır...
    x800xl bile 256 bittir..o zaman x800xl, bunlardan daha iyi bi kartmıdır acaba...
  • Driverin %25 daha performansli olabilecegini nerden biliyorsun? (boyle oranlari karti dizayn edenler bile soylemez)

COH un basinda kocaman Nvidia Logosu var, buna Ati optimizasyonu demen de ilginc.

Benzetme vs, boyle sacma sapan yorumlar yanlis da , onlara kizip dogrulugu olmayan iddialarda bulunmak da dogru degil.

quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Orjinalden alıntı: fthkls

Evet dx 10 testlerinde ati nvidiayı benzetmiş. Benim palit 2600 sonic bile 8600 gts yi benzetecek dx 10 testlerine göre, testler tarafsızsa ati iyi iş çıkarmış.Üstelik atinin
    hala daha iyi driver çıkaracağını düşünüyorum.

1-NVIDIA nın 1.5 aylık driver ı kullanılıyor ve bu drişver DX10 da %20-25 oranında daha performanssız

COj ve COH DX10 da zaten ATI optimizasyonlu bence sonuçlar bunlara göre gayet normal...

• quote:

Orjinalden alıntı: RedLabel

Driverin %25 daha performansli olabilecegini nerden biliyorsun? (boyle oranlari karti dizayn edenler bile soylemez)

COH un basinda kocaman Nvidia Logosu var, buna Ati optimizasyonu demen de ilginc.

Benzetme vs, boyle sacma sapan yorumlar yanlis da , onlara kizip dogrulugu olmayan iddialarda bulunmak da dogru degil.

Katılıyorum..

COH ve COJ un baslangıcında animasyonlu kocaman Nvidia logosu var.. Hatta ati optimizasyonlu denilen COJ, yuklenirken uzun uzun bu kart nvidia nın su ozelliklerini destekler, nvidia da soyle iyi calısır boyle eder diye anlatan bir ekran geliyor...

Tamamen spekulatif haberi tamamen gercekmis gibi heryere yazıyorlar.. Ilginc...

Bu arada nvidia icin cıkan yeni surucu sadece lost planet icin performans artısı saglıyor...

• http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=2568

165 ytl
    fiyat/performans olarak iyi
    zaten ati orta segmentte rakibini fiyat olarak sarsmak istiyorbu kartla ..
  • yaw arkadaslar ati mi yoksa nvidia mı kararsız kaldım yaa hangisini alsam ikiside 128 bit ....
  • Konu mu hortlatmışlar

quote:

Orjinalden alıntı: COWABUNGA

yaw arkadaslar ati mi yoksa nvidia mı kararsız kaldım yaa hangisini alsam ikiside 128 bit ....

Bence PALİT 8600GT SONIC+ PLUS al
  • 8600gt hd2600xt den oyun performanslarında daha iyi video performansında ise hd2600xt daha iyi ati orta segmente daha iyi bir giriş yapmalıydı. dx10 takıntısı yoksa ve uzun vadeli kullanmayı düşünmüyorsan 7950gs ya da x1900xt x1950 2.el ucuza bulmaya çalış derim.
  • önemli olan oyun performansı
  • quote:

Orjinalden alıntı: COWABUNGA

düşündüm taşındım ve gittim radeon 3850 aldım canavar gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla

http://forum.donanimhaber.com/m_29261326/tm.htm
    49,60 TL

that must be a joke
  •  2600XT PİYASADA !

Her sene düzenli olarak yapıyorlar sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla

http://forum.donanimhaber.com/m_29261326/tm.htm
    49,60 TL

yaa birde yarbay olmuşsun..Ayıp yaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 27 Ocak 2009; 3:20:00 >

• Ceza yakındır.
  • Her sene hortlatılan bi konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

2600XT PİYASADA !

Her sene düzenli olarak yapıyorlar sanırım.

• Evet, 46.90'lık fiyatla hızlı bir dönüşle yeniden piyasada
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.