Şimdi Ara

2600 Bütçe için laptop önerisi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belirttiğim gibi 2600 lira bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Kullanım genel olarak oyun(cs go ağırlıklı) ve bazen okul için.
    Daha önce ki konulardahttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/msi-cx62-6qd-234xtr-i5-6300hq-8gb-1tb-2gb-940mx-262597875 şu ürünü tavsiye etmişlerdi. Açıkcası bunu almayı planlıyorum. Önerirmisiniz ve ayrıca buradan almam satıcı olarak falan bir sıkıntı çıkartır mı? Teşekkür ederim şimdiden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın alıcam, yardımcı olabilecek var mı ?

• Bu fiyatlarda 940m ve 940mx li laptoplar var. HDD ve ssd durumlarına göre seçim yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twitter kullanan insan -- 29 Ocak 2017; 23:20:25 >
  • Hocam model olarak belirtebilir misiniz rica etsem

• Ona ayıracak vaktim yok ancak siz almak istediğiniz siteye girin filtreleme alanlarından ekran kartı modellerini 940m ve 940mx seçin. İşlemci olarak da i5 ve i7 modellerini seçin. Daha sonra buraya begendiklerinizi atın beni de etiketlerseniz seve seve seçmenize yardimci olurum

• Hocam verdiğim linkteki ürün için ne diyorsunuz ? Msi cx62

• Ram de 8 gb olsun

• Odethsys O kullanıcısına yanıt
    Cs go icon gayet yeterli. Tek eksisi ekranj full hd degil. Bir üst seviye ekran kartli model (950m) 3100 lira

• Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam

• Rica ederim hayırlı olsun simdiden

• halloven H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam tavsiyeleriniz için. Lenovo ideapad 510u aldım i5 7200u işlemcili olanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Odethsys

Teşekkür ediyorum hocam tavsiyeleriniz için. Lenovo ideapad 510u aldım i5 7200u işlemcili olanı.

hocam nereden ve kaça aldınız?
    hayırlı olsun. ilk izlenimleriniz nasıl? oyun performans fan hızı sesi hoparlör sesi vs. vs.?
  • Vatandan gece indiriminden 2600 liraya aldım. Pc şaşırtıcı derecede soğuk çalışıyor fan sesi falan duymadım daha. Sadece cs go yüklü 1366x768 çözünürlükte yüksek ayarlarda +100 fps alıyorum. Hoparlör sesi çok berrak ama az daha öncede Lenovo vardı onun daha çok geliyordu. Işıklı klavyesi var. Kibar ve hafif :) aklıma gelenler bunlar başka varsa sorunuz yazın hocam.

• quote:

Vatandan gece indiriminden 2600 liraya aldım. Pc şaşırtıcı derecede soğuk çalışıyor fan sesi falan duymadım daha. Sadece cs go yüklü 1366x768 çözünürlükte yüksek ayarlarda +100 fps alıyorum. Hoparlör sesi çok berrak ama az daha öncede Lenovo vardı onun daha çok geliyordu. Işıklı klavyesi var. Kibar ve hafif :) aklıma gelenler bunlar başka varsa sorunuz yazın hocam.

Dostum Hayırlı olsun. Tuşları malzeme kalitesi nasıl? Bende asus var tuşları basınca hafif içe gocuyor, dandik plastikten. İş yerinde kotuledikleri acer var, laptop taş gibi :)

• kenanbal kullanıcısına yanıt
    Sert bir malzemesi var hocam. Tuşlar basınca içe çökmüyor.

• http://www.sadecenotebook.com/asus-x550vx-dm324d-8gb-pmu401614

Bütçeni arttırı bu ürüne yönelebilirsin.
  • quote:

Vatandan gece indiriminden 2600 liraya aldım. Pc şaşırtıcı derecede soğuk çalışıyor fan sesi falan duymadım daha. Sadece cs go yüklü 1366x768 çözünürlükte yüksek ayarlarda +100 fps alıyorum. Hoparlör sesi çok berrak ama az daha öncede Lenovo vardı onun daha çok geliyordu. Işıklı klavyesi var. Kibar ve hafif :) aklıma gelenler bunlar başka varsa sorunuz yazın hocam.

Vatan pc alışverişinizden memnun kaldınız mı? Kargo hangi firmayla kaç günde elinize ulaştı?

Laptoptan memnun musunuz? Ben de alacağım inşallah gece indirimi yakalarsam ya mediamarkttan yanda vatandan

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    Hocam gece eft yaptım 12 de. Öğlen civarı siparişiniz faturalanma aşmasında yazdı. 1-2 saat sonra Ups kargoya verildi yazıyordu bir sonraki sabah 10.30 da teslim edildi. Açıkcası çok hızlıydı:)

• quote:

Hocam gece eft yaptım 12 de. Öğlen civarı siparişiniz faturalanma aşmasında yazdı. 1-2 saat sonra Ups kargoya verildi yazıyordu bir sonraki sabah 10.30 da teslim edildi. Açıkcası çok hızlıydı:)

Allah Allah vatan pc ups kargoyla mı çalışıyor yav? Ups kalitelidir gerçi helal olsun vatana. Acaba her ürün ups ile mi gönderiliyor?

Kutu güzel sarılmış mıydı? Kargoda kırılmasından zarar görmesinden korkuyorum da

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.