Şimdi Ara

26 yaşındayım , 2 yıllık sevgilim terketti , ne olur yardım edin. (5 yıl sonra gelen edit) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
7
Favori
32.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hala çok seviyorum , yediremiyorum bazı şeyleri evet ama durum bu maalesef , geçtiğim her yerde anılar var bir çırpıda silemedim o silsede:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneAssassin -- 29 Mart 2017; 1:3:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Ah kardeşim keşke unutabilsem , gururumu koruyabilsem ama seviyorum hala. Allah dilerim pişman eder en kısa zamanda onu.

• AloneAssassin kullanıcısına yanıt
    Bilemedim vallahi kardeş, ben evlilik planı yaptığım bir kişinin beni bu kadar kolay silebileceğini görseydim, hayatım boyunca ona bir daha güvenemezdim tabii karakterler farklı farklı belki ben katı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Kara sevda senin gibi görmemi engelliyor belkide. En kötüsü yüzyüze bir konuşma yapmadan kestirip atmam çok zor sanki.

• 1 ay beklemek mi? Abicim hata yapma. Varsın aylar geçsin hadi yıllarda geçti diyelim. Bir ilişki bittiyse bitti yeniden eskisi gibi olunmuyor. Eski haz,sevgi,tat,saygı olmuyor. Sakın abi bak sakın hatasını anlayıp geri dönme durumu olursa kabul etme. Neden mi yine gidecek çünkü. Baktı zaafın kendisi yine vuracak tekmeyi sana.

Sezen Aksu'nun dediği gibi bitti biten,gitti giden.

Sen var ya ondan daha güzelini,anlayışlısını,sana daha uyumlusunu bulursun. O kim ki seni üzüyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UçamayanHollandalı kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok güzel moral verdin , teşekkür ederim. Kendi psikolojimi yenebilsem , düzeltebilsem beni istemeyeni hiç istemem diyebileceğim eminim ama yapamıyorum çok erken herşey.

• Ya reyis 250 gram için girdiğin derde bak

Biri gider biri gelir takma bu kadar kendi kaybı

Yenisi gelince gülüp geçersin bu hallerine

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok sevdim öyle böyle sevmedim , onun da sözlerine inandım , güvendim ama bu kadar sevmemin acısı her zerremde , tak diye içimden atamıyorum.

Abi sen bide benim durumları bilsen çok daha karışık ama hayat devam ediyor bunu da unutmamak gerekiyor. O gününü gün ederken,eğlenirken,gülerken sana üzülmek,dert etmek yakışmaz.

O farklı bir yolu seçti elbet pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak. O yüzden sen hayata kaldığın yerden devam et hatta daha eğlenceli olsun lütfen :) Daha gençsin kız mı yok sana sen bekar kalıcam diye düşünme sen seçeceksin bir tane onlar seçmeyecek :)

• UçamayanHollandalı kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok sağol sabah sabah güzel moral verdin. Dediğin gibi bir daha birini bulamayacağım , bulsam bile hep onu hatırlayacağım gibi geliyor. Zaman umarım iyi davranır bana.
  • Yanlış anlama ve aydın birisi olduğum halde bana yobaz yakıştırması yapma ama İslam'ın şu sevgililik müessesesini yasakladığı kadar var. Sen çok iyi ve saf bir arkadaşımız olabilirsin. Üzülme durumundan da bu belli zaten. Sağlık olsun. Ama 'sevgili' olan karşı cins senin kadar ciddi ve temiz sevmemiş olabilir. Din de iyiliğin için bu rezalet duruma düşme diye bunu yasaklıyor. Mutluluk geçici. Geçirdiğin güzel günler yanına kâr kalıyor belki ama sonundaki üzüntü, uğradığın haksızlık ve hayal kırıklığı bunları kat kat götürmüyor mu?

Bence kendini sev, başkasına körü körüne bağlanma. Ama bencil de olma. Aradaki ince çizgiyi görebilecek olgunlukta olduğunu düşünüyorum.

Hakkında hayırlısı olması dileğiyle.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim yanlış anlamadım aksine katılıyorum sana. Benim de isteğim uzatmamaktı bir an evvel evlenip helalim olmasını , her gece işten çıkınca koşarak evime gitmek istiyordum. Hatta çocuklarımızın olduğu hayaller bile kuruyordum. Belki daha önce bu kadar evlilik yoluna girmemiş olmamadan mı yoksa bu denli çok paylaşım yapmamış olmamdan mı bilemiyorum ama öyle bir tokat yedimki sana anlatamam. Şu süreçte kısa vadeli tavsiye edebileceğin birşeyler var mıdır ? Zira kan ağlıyorum resmen , hazmedemiyorum olanları :(
    Bende bilirim çok sevmenin ne olduğunu ama herkesin kırmızı çizgileri olmalı bu yapılan muamele de tam ona layık, kendin diyorsun yüz yüze son bir konuşma diye arkadaş aileler tanışmış, hedefler net nasıl olurda bu yolda beraber yürüdüğün kişiye bir kendini son kez anlatsın fırsatı bile vermeden oradan buradan engellersin? Bunu insan beyni çok seviyora falan yorar tipik olarak ama mantık aynı şeyi söylemez ve kalbe Güler madem öyle sen bu muameleyi ona yapabilir miydin? Sebepte sebep olsa... Hakkında hayırlısı olsun felaket telallı değilim ama anlattıklarından evliliğe hazır olmayan yada seni senin onu benimsediğin kadar benimsememiş bir profil çıkıyor.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim , engelleme kısmı da çok koydu sanki kötü birşey yaptım ona hep iyiliğini istedim. Ben ona bunu yapamazdım eminim kimseye de yapmadım. 2-3 hafta geçsin daha geniş pencereden bakabileceğimi umuyorum.
    Hiç kan ağlama. O seni kaybetti. Yaptıklarıyla zaten senin dengin değilmiş ki. Şu hayatta en çok sevenin kıymeti bilinmez. O yüzden seviyorsak ayarında ve kaptırmadan sevelim bir kişiyi. Körü körüne bağlanmayalım. Bu hayata bir kere geldik zamanı en iyi şekilde değerlendirip ona göre değer verelim. 3 kuruşluk kişiye 5 kuruş değer vermeyelim,kazık yemeyelim.

• Benzerini yasadım halada yasıyorum.Kız seviyorsa sana dönecek dönmezse zaten hic sevmemis demektir kolay gelsin..

• kralorti70 K kullanıcısına yanıt
    Yapma dostum ya , kendinden emin olup karşının sevgisinden olamamak ne kötü :(

• ayrılık sebebine bakın bu bahaneden başka bir şey degil bence

• kız bahane aramış resmen. seven insan bahane aramaz. bitirdiyse uzatma. gitsin yoluna.
  • 1.5 2 yila toparlanirsin rahat ol aci cekicen malesef kurtulmanin tek yolu yaraya tuz basmak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.