Şimdi Ara

26 Yaşındaki İtalyan futbolcu Piermario Morosini Hayatını Kaybetti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Livorno'nun 26 yaşındaki genç futbolcusu Piermario Morosini,14 Nisan 2012 tarihinde İtalyada oynanan Pescara-Livorno maçınının 31.dakikasında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti
    Karşılaşmanın 31. dakikasında aniden yere yığılan genç futbolcunun geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği açıklandı.Saha içindeki sağlık görevlilerinin büyük çaba sarf ettiği anlarda
    saha dışındaki ambulansın,girişe park eden araçlar yüzünden alana girmekte geciktiği ortaya çıktı.Pescara Belediyesinin konuyla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Gerçekten çok acı bir olay.Söylecek söz yok.Huzur içinde yatsın......

• moralim bozuldu yazık ya
  • Bu nedir ya adam orda canıyla uğraşıyo dönüp bakmıyolar top dışarı çıkana kadar Muamba diye bi futbolcunun kalbi durmuşu geçende sağlık görevlileri adama yardım ederken kameralar hemen seyirciye döndü stadın içini çekti takım arkadaşlarını gösterdi yerdeki futbolcudan kameraları olabildiğince uzak tutmaya çalıştılar bunların yaptığına bak bide dibine kadar girip adamın ölüsünü görme peşindeler yazık
  • Hayatı acılarla doluymuş. Huzur içinde yatsın.

1986 yılında Bergamo'da dünyaya gelen Morosini, genç yaşta ağır yükler taşımak zorunda kaldı. 2001 yılında, 15 yaşındayken önce annesi Camilla'yı kaybetti. Acısı taptazeyken 2 yıl sonra babası Aldo'nun vefatıyla ikinci kez sarsıldı. Ruhunda derin yaralar açılan Piermario Morosini'ye, ebeveynlerinden biri kız biri erkek 2 özürlü kardeş emanet kaldı. Yaşamında kalanlarla mutlu olmaya çalışan Morosini, babasının ölümünden bir yıl sonra üçüncü büyük darbeyi fiziksel engelli erkek kardeşinin intiharıyla aldı. Artık özürlü kızkardeşine sadece o bakmak zorundaydı. Morosini, verdiği bir röportajda yaşadıklarını, "Hayatta bazı şeyler sizde çok büyük izler bırakıyor ve hayatınızı değiştiriyor ama aynı zamanda sizi hiddetlendiriyor ve yapmak istediklerinizi gerçekleştirmeye zorluyor. Ben ailemin de hayallerinde olduğu gibi iyi bir futbolcu olmak istiyorum. Çünkü hayatta olsalardı onların bu şekilde mutlu olacağını biliyorum" diye özetlemişti.

• R.I.P from germany

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEsemi22 -- 15 Nisan 2012; 15:04:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.