Şimdi Ara

26 Temmuz 2013, İnönü Stadyumu / IRON MAIDEN ULAN!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
4
Favori
22.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eozkuzucu

muhtemelen sahne eski açık önü olacaktır. 110. yıl kutlamarında olan yer yani.

2010 Sonisphere'da şu şekildeydi:

26 Temmuz 2013, İnönü Stadyumu / IRON MAIDEN ULAN!!!

Burdan da izlenmezki be müdür. Çok uzak.

Du bakalım bilet fiyatları açıklansın uygun birşeyler bulursam giderim. Saat 17.00da başlasa 20.00gibi biter herhalde. Sefaköy'den gidebilirimde ben. Ordan gidiş nasıl oluyor?

Edit : 18 yaş sınırı olacak mı?

Bana kalırsa da izlenmez. Sahne yerini görebilmeniz için fotoğrafı netten bulup koydum.

Bu arada saat 20:00'den önce sahneye çıkmazlar. Konser bitişi de 23:00 olur en erken.

Öyle olursa gidemeyebilirim. Eve dönüş sıkıntı olur.

• Yaklaşık yarım saat önce twitter'da gördüm haberi. Şuan büyük bir mutluluk içerisindeyim.
  • inanılmaz bir sevinç içindeyim...
  • Bilet satisi ne zaman olur manisadan gelecem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafama takılan olay Inönü stadının o tarihe kadar yıkılıp yıkılmayacagi. Malum yeni stad yapmayı düşünüyorlardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilet fiyatları çıktıysa ekler misiniz
  • Ben iron maiden hayatımda en fazla 5 kere falan dinlemişimdir, rock metal türü zamanında çok dinledim şu 1 yıldır progresif rock dinliyorum ama iron maiden'ın da büyük bir grup olduğunu biliyorum tabi ki. Yine de hiç dinlemişliğim yok. Gelmişken de gitmemezlik olmaz diye düşünüyorum içimden, temmuz'a kadarda iron maiden enjekte ederim kendime, sonra da konsere giderim olur mu beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 22 Mart 2013; 17:40:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

Muhtemel setlist:

Moonchild
    Can I Play with Madness
    The Prisoner
    2 Minutes to Midnight
    Afraid to Shoot Strangers
    The Trooper
    The Number of the Beast
    Phantom of the Opera
    Run to the Hills
    Wasted Years
    Seventh Son of a Seventh Son
    The Clairvoyant
    Fear of the Dark
    Iron Maiden

- Encore:
    Churchill's Speech
    Aces High
    The Evil That Men Do
    Running Free
    (Always Look on the Bright Side of Life) eşliğinde konser alanını terk ediyoruz.

Blood Brothers

Valla hiç huyum değildir ama 2 sene önce konserde beni hüngür hüngür ağlatan parçaydı, ayrı bir önemi vardır benim için. Listede görememek üzücü.

Blood Brothers tabi ki ayrıdır ama, bu sene Bruce Wasted Years'tan önce konuşacak ve o parçada da ben aynı şeyleri hissedeceğim.

• Sahne önü alıyoruz değil mi?
  • Mutlaka orada olacağım ancak sahne önü mü olur onu bilemiyorum şimdilik .
  • Ulan doğum günüme denk geliyor.Gidebilsem en büyük hediye olurdu benim içinBruce babayla bi Blood Brothers patlatırdık
  • Bursa'dan geleceğim. Uygun fiyata stada yakın nerede kalabilirim ? Pansiyon vs. tarzı.
  • gitmem lazımmm
  • ALLAHU AKBAR

Bu sefer kaçırmayacağım. Hem son kez İnönü'de konser dinleme şerefine de erişmiş oluruz. İzmir'den gidecek arkadaşlar bir kombin yapalım bence.

ÖNEMLİ NOTLAR:
    - Konser progresif ağırlıklı olacak bu arada. Seventh Son of a Seventh Son çalışın.
    - Hiç çalınmamış parçaları da çalabilirler. 88'deki Maiden England World Tour'u biraz didikleyin.
    - Geçen seneki North America Tour setlistlerini ezberleyiverin.
    - Bir de hayatımızda görüp görebileceğimiz en iyi sahne şovu olacak, kalbi olan gelmesin.

• Ne zamandır büyük bir konsere gitmiyordum buna ve Roger Waters'a gidebilirsem süper olacak.

Bruce şu stadı ayarlayın bir daha gelelim demişti sözünü tuttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 22 Mart 2013; 20:39:46 >
  • Allah'ım sana geliyorum. Bir The Legacy olaydı iyiydi ama canları sağolsun.
  • Tamda doğum günümde geliyor demek , istanbulda olmak vardı o zamanlarda
  • 18 yaş sınırı olacakmı beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradançinkokarbonpiller

18 yaş sınırı olacakmı beyler

Şuan öyle bi' durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Bursa'dan geleceğim. Uygun fiyata stada yakın nerede kalabilirim ? Pansiyon vs. tarzı.

Bende Mersin'den geleceğim . İstanbul'da bulunan arkadaşlardan yardım istiyoruz kalacak yer var mıdır uygun fiyatta? Stadın yakınlarında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.