Şimdi Ara

26 Temmuz 2013, İnönü Stadyumu / IRON MAIDEN ULAN!!! (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
4
Favori
22.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

evet zaten 26'sı cumaya denk geliyor gün değişikliği falan yok, ve hala cevap gelmedi soruma, ne olacak arkadaşlar bu stat durumu

rihanna konserinde düzenlemişlerdi stadı , iron maiden gelmeden önce de birşeyler yaparlar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

evet zaten 26'sı cumaya denk geliyor gün değişikliği falan yok, ve hala cevap gelmedi soruma, ne olacak arkadaşlar bu stat durumu

rihanna konserinde düzenlemişlerdi stadı , iron maiden gelmeden önce de birşeyler yaparlar heralde

ama bu sefer tribünleri falan da yıkacaklar
  • Konsere yalnız gidecekler bana ulaşırsa sevinirim. şehir dışından gelicem. bilet kategorilerimiz uymazsa bile konserden sonra da birbirimize arkadaş olup bir yerde konaklar veya sabahlıyabiliriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi bir Nick bulamadim -- 4 Haziran 2013; 20:37:22 >
  • İnönü yıkıldı adam konser diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben biletimi satıyorum 300TL ye dükkanımda bulabilirsiniz sahne önü bilet. Japonya'ya taşınacağım için gidemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: adriana lima <3

İnönü yıkıldı adam konser diyor

harbi yıkıldı mı konser nerde olcak ki?
  • arkadaşlar diyorum inönü yıkılıyor tribünleri de yıkacaklar siz hala konser diyorsunuz
  • quote:

arkadaşlar diyorum inönü yıkılıyor tribünleri de yıkacaklar siz hala konser diyorsunuz

abi neden o zaman inönü yazmışlar bilete, arayıp sorduğumda da inönü diyorlar. konser orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbey

quote:

arkadaşlar diyorum inönü yıkılıyor tribünleri de yıkacaklar siz hala konser diyorsunuz

abi neden o zaman inönü yazmışlar bilete, arayıp sorduğumda da inönü diyorlar. konser orada

inşallah
  • Para olsa da gitsek.
  • Ben de satiyorum biletimi. 300 lira., sahne onu, İzmir ici elden

• quote:

Orijinalden alıntı: ironmaiden24

quote:

Orijinalden alıntı: adriana lima <3

İnönü yıkıldı adam konser diyor

harbi yıkıldı mı konser nerde olcak ki?

hocam başka yerde yaparlar bu kadar kasma ya

inönü yıkılır ama kalplerde yeri kalır

• yıkım mıkım yok aynen duruyor yerinde , milleti kıllandırmanın alemi yok, inanmayan gelir bakar...
  • ulan para olcak bide yaş olcak ikiside yok işte. canlı yayın yani stream yapabilirseniz yapın beyler. benim için değerli bir gündür iron maidenin türkiyeye geldiği gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: bura_Ahmet

ulan para olcak bide yaş olcak ikiside yok işte. canlı yayın yani stream yapabilirseniz yapın beyler. benim için değerli bir gündür iron maidenin türkiyeye geldiği gün

Yaş sınırı yok diye biliyorum dostum. Ha yolculuk vs. için yaş diyorsan onu bilemem.
  • asıl yıkım konserden sonra olacak diye biliyorum ben. şu an sadece tribündeki koltukları falan söküyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi bir Nick bulamadim -- 6 Haziran 2013; 18:30:41 >
  • Saha içi biletimi aldım. Daha konsere 1,5 ay var, acele etmenize gerek yok.

• Bana gelen istihbaratı paylaşıyorum.

Iron Maiden konseri de dahil olmak üzere Pozitif'in gerçekleştireceği tüm konserler iptal edildi şua için.

KISACASI IRON MAIDEN KONSERİ İPTAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Bana gelen istihbaratı paylaşıyorum.

Iron Maiden konseri de dahil olmak üzere Pozitif'in gerçekleştireceği tüm konserler iptal edildi şua için.

Hocam o nasıl haber. Biletleri aldık. Tatil planımı bile o konsere göre ayarladım. Umarım yanlış haberdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Bana gelen istihbaratı paylaşıyorum.

Abi nereden aldın bu haberi?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.