Şimdi Ara

26 Eylul sonrasi Iphone6 veya Plus Bulunabilirlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 aydir Iphone ve yeni cikacak telefon lar nedeni ile Samsung 5610 hic bir ozelligi olmayan telefon ile idare ediyorum.

Oncesinde 4.5 yildir buyuk zevkle kullandigim IP 3GS vardi.

1 Ekim e kadar( Kurban bayrami) yeni telefon almak istiyorum. Ama teknosa da filan ön satislar tükendi yaziyor.

Ben ön satisdan ziyade Apple store lardan %4 nakit inidirim ve elden alirim diye dusunuyordum.

Iphone6 plus 64GB Uzay grisi ni 1 Ekim e kadar olan surecte elde edememe durumu olurmu?

Ben biraz tırsmaya basladim ama dedigim gibi 5 yil sonra ikinci Iphone olacak ve 2 aydir telefonsuzum.

Valla sakin gidip bekle filan demeyim. Ben beklemek istemiyorum. 2-3 gun sonra olsun ama cihaz kalmaz sa diye de dusunuyorum.

• 26 Eylülde, mağazanın önünde sabahla o zaman.
  • Vatanbilgisayar ön sparişlerin 26-27 eylülde kargolanacağını söylüyor. 26-27 Eylülde kargoya verse dahi kargonun yapılacağı ilde değilseniz muhtemelen elinize bir sonraki hafta içerisinde geçecek, Apple Store'da zaten 26 eylülde verilen sparişleri büyük ihtimalle bir sonraki hafta içerisinde teslim edecek ve nakit-havale-eft indirimiyle Apple Store'dan almak daha mantıklı bence. Aradaki fark az değil, o fark ile ben Spigen tought Amor aldım tank gibi bir koruma kılıfı.
  • Yazilani okumamis gibisin. Bekleyenlere saygım var tüp seker kuyruklarından sonra teknolojik bir konuda beklemek de guzel.

Ben bu tur seylerde beklemem zaten Cumaya denk geliyor bekleyecek zamanim da yok.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Istanbul dayim. Cuma gunleri is anlaminda yogun oluyor. Öglen firsat bulabilirsem yaa zorlu yada umraniye lydia ya telefon acip gitmeyi dusunuyorum.

Bende %4 indirimden en azindan bir kılıf alırım. Bekle gör taktigi uygulayacagim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.