Şimdi Ara

26.000 TL'ye kadar otomatik vites Civic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gündür forumu inceliyorum ama kafam çok karışık. 2004 üstü Honda Civic almak istiyorum. Ama hangi model hangi seri alacağım karar veremedim. 26000 Tl ye kdr cıkabilirm. LPG li olsun istiyorum.. Ama karar veremedim. Bir sürü Civic serisi ve alternatifi var. Yardımcı olursanız sevinirim.

• yok mu hondacı arkdaşlardan bu konu ile ilgilenen ?
  • yok sanırım :)
  • aslında çok da karışık değil. bu fiyata makyajlı kasa 2005-2006 vtec es ve vtec ls modellerni alabilirsiniz. daha üst model alacaksanız anca pertten çıkma araçları alabilirsiniz.

forumu araştırırsanız daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz yinede ben aklıma gelen farklılıkları yazayım:
    es modeline fazladan çelik jant, cd çalar, yan hava yastıkları, arka disk frenler, kol dayama ve sis farı var.

bendede 2006 vtec es modeli var. brc tüp, sunroof, orjinal deri döşeme, orjinal geri görüş kameralı park sensörü var. geçen sene kazasız boyasız 50000 km de almıştım. Fiyatı ozaman 27500 liraydı.
  • çok teşekkrüler ustam yardımcı olduğunuz için.. Kendi arabanızı bana satsanız ya :)) Çok makbule gecer :)
  • bende de 2004 euro civic hatchback modeli var,yeni aldım,24e.. 22-26 arası geziniyor fiyatları,2005-2006 modelleri de var.
    aile arabası düşünürsen,içi çok geniş,arka koltuk mesafesi çok uzun,tüplü halde bile bagaj geniş,otomatik vites yanlız sadece bu modeller. bilgin olsun.
    ama sorunsuz hondalar,bende zaten tanıdığımdan aldım 2 senedir de o kullanıyordu sorunsuz.
    model olarak link aşağıda,ha bu kimin,iyi mi kötü mü bilemem,başka da bak düşünürsen.
    http://www.hurriyetoto.com/ikinci-el-otomobil/ilan-detay/106197/sahibinden-honda-civic-16-vtec-es-adana-merkez-merkez-merkez

• quote:

Orijinalden alıntı: cranfan

bende de 2004 euro civic hatchback modeli var,yeni aldım,24e.. 22-26 arası geziniyor fiyatları,2005-2006 modelleri de var.
    aile arabası düşünürsen,içi çok geniş,arka koltuk mesafesi çok uzun,tüplü halde bile bagaj geniş,otomatik vites yanlız sadece bu modeller. bilgin olsun.
    ama sorunsuz hondalar,bende zaten tanıdığımdan aldım 2 senedir de o kullanıyordu sorunsuz.
    model olarak link aşağıda,ha bu kimin,iyi mi kötü mü bilemem,başka da bak düşünürsen.
    http://www.hurriyetoto.com/ikinci-el-otomobil/ilan-detay/106197/sahibinden-honda-civic-16-vtec-es-adana-merkez-merkez-merkez

Teşekkür ettim ustam. .Corolla, Golf, Civic arasında dönüyorum hala.. Temiz bulabilirsem inşallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: cranfan

bende de 2004 euro civic hatchback modeli var,yeni aldım,24e.. 22-26 arası geziniyor fiyatları,2005-2006 modelleri de var.

Teşekkür ettim ustam. .Corolla, Golf, Civic arasında dönüyorum hala.. Temiz bulabilirsem inşallah..

• Bendede 2004 civic 1.6 vtec sport var şayet tek kapılı araç düşünürsen kesinlikle tek tavsiyem olur araç çok agresif ve sportif resmen "gazla" diyor kullanıcısına piyasası 23-27 arası değişiyor.
    Ayrıca motor konusunda japonlarda ilk ve en çok satılanlarda honda ardından toyota gelir tavsiyem ilk honda sonrasında toyota düşünmen yönündedir...
  • Senin bu yazdıklarına göre önerebileceğim araba şu

honda civic 2005-06 model Vtec Es

26 ya da 27.000tlye temiz bir tane alabilirsin ama dikkat et Es olsun Ls değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamidogs

aslında çok da karışık değil. bu fiyata makyajlı kasa 2005-2006 vtec es ve vtec ls modellerni alabilirsiniz. daha üst model alacaksanız anca pertten çıkma araçları alabilirsiniz.

forumu araştırırsanız daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz yinede ben aklıma gelen farklılıkları yazayım:
    es modeline fazladan çelik jant, cd çalar, yan hava yastıkları, arka disk frenler, kol dayama ve sis farı var.

bendede 2006 vtec es modeli var. brc tüp, sunroof, orjinal deri döşeme, orjinal geri görüş kameralı park sensörü var. geçen sene kazasız boyasız 50000 km de almıştım. Fiyatı ozaman 27500 liraydı.

ne zaman satıyorsunuz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.