Şimdi Ara

25bin tl öneri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okul bitti,mezun da olduk.Artık babamın aracını bırakıp kendi arabamı almak istiyorum.Bu bütce ole baktığım modeller
    1- concorde (sorunları çok diye duydum.)
    2- renault 19 modelleri
    3- peugeout 106
    4- ford sierra 2.0 dohc (sorunları çok diye duydum.)
    5- peugeout partner
    6- toyota corolla 1.3 sw
    7- lada vega
    8- citroen saxo
    9- civic (ilk kasa sedan kare gibi olanlardan)

Aklıma en çok yatan araçlar bunlar oldu.Çok fazla eski araç tecrübem olmadığı için kriter olarak sadece abs ve hidrolik direksiyon olması benim için yeterli. Yardımlarınız için teşekkür ederim.Düzgün ilan bulabilirsem birdahaki hafta araç evin önünde olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainTeeemo -- 4 Ağustos 2020; 20:6:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 25.000 ₺ ye alınan araçlara bak hele!

Biz batmışız yemin ederim.

• 25 bine motorsiklet bile vermiyorlar artık.

Yukarıdaki arabaların hepsi alanın elinde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orijinal-kilometre-164-bin-de-sorunsuz-masrafsiz-812953632/detay

6-7 ay kullandım özellikle direksiyonu başarılı
    Bu araç da çok önerildi hocam,değerlendirmeye alıcam ancak bi tık tipini beğenemiyorum.Gerçi 25 bin e de tipe değil motora yürüyene bakmak gereklidir diye düşünüyorum.Teşekkür ederim.

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orijinal-kilometre-164-bin-de-sorunsuz-masrafsiz-812953632/detay

6-7 ay kullandım özellikle direksiyonu başarılı
    :D:D:D: aracın övülcek birşeyi olmayınca direksiyon övülür hale gelmiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrettin_79

Alıntıları Göster
    renault un bakalda bilem bulunan parçasını övecek deelim ya
  • Kolay gelsin hocam. Ben de 25-30'a araba arıyordum 2.5 ay önce. Citroen C1 aldım 34bin TL'ye 2008 1.4 Dizel. Şu anda aynı aracı sarı sitede 45-50 bin civarına satıyorlar. İşin çok zor piyasa her geçen gün daha da kötüleşiyor. Umarım hoş bir şey bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cobbler

Kolay gelsin hocam. Ben de 25-30'a araba arıyordum 2.5 ay önce. Citroen C1 aldım 34bin TL'ye 2008 1.4 Dizel. Şu anda aynı aracı sarı sitede 45-50 bin civarına satıyorlar. İşin çok zor piyasa her geçen gün daha da kötüleşiyor. Umarım hoş bir şey bulursun.
    Teşekkür ederim hocam,aslında ben de citroen saxo düşünmeye başladım bu aralar.106 ların temizini bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrettin_79

Alıntıları Göster
    İnanın param olsa ben de bu araçlara binmek istemem.Ancak belli bir yaştan sonra aileden koparmak gerekiyor kendini.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTeeemo

İnanın param olsa ben de bu araçlara binmek istemem.Ancak belli bir yaştan sonra aileden koparmak gerekiyor kendini.

Alıntıları Göster
    sanırım yirmili yaşlarının başındasın
    keşke senin yaşındayken ben de bele düşünebilseydim

• quote:

sanırım yirmili yaşlarının başındasın
    keşke senin yaşındayken ben de bele düşünebilseydim

Alıntıları Göster
    Henüz 21 yaşındayım,kyk ödemesi başlamadan araba alabilirsem alırım,alamazsam daha da hiç alamam diye acele ediyorum

• Baktığınız modellere göre biraz daha eski model ama konfor ve tip olarak hepsinden iyi olduğunu düşünüyorum mazda 323 hb 92 modeller falan kedi gözlü olan modeller bi göz atmanızı tavsiye ederim, sonradan fark ettim abs kriteri koymuşsunuz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukmrt

Baktığınız modellere göre biraz daha eski model ama konfor ve tip olarak hepsinden iyi olduğunu düşünüyorum mazda 323 hb 92 modeller falan kedi gözlü olan modeller bi göz atmanızı tavsiye ederim, sonradan fark ettim abs kriteri koymuşsunuz :(
    Aslında abs den de vazgeçtim sanırım.Araba bulamıyorum hiçbir şekilde.

• Brodway en mantıklı seçim olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 98-99 model fiesta

Örnek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-temiz-fiesta-lpg-li-845301912/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 14 Ağustos 2020; 8:52:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainTeeemo kullanıcısına yanıt
    Bu aralar bende bi araba arayışındayım bütçem sizin biraz daha altınızda, sebebsiz yere otomatik cam istiyorum 😁, sonuçta baktığımız araçlar 20-30 yaşlarında ve içleri yıpranan var biraz ölücülük yapıp arabayı aldıktan sonra da zamanla içini yaptırmak mantıklı geliyor, dediğim gibi bi eksisi abs he birde karburatörlü araçlar, yakıt konusunda çok mu tuzlu olur yada bunlara sıralı sistem lpg yapılmıyormuş sıralı olmayınca nasıl bir eksisi olur bilemiyorum, yedek parça konusunda çok kolay bulunmaz ustası bulunmaz diyenler de var büyük yerde olunca sorun olacağını düşünmüyorum, zaten kalitesi, dayanıklılığı ve konforu çok çok üzerindedir bahsi geçen arabaların kısa sürede yaptığım araştırmadan çıkardığım sonuçlar bu şekilde, bunları göz önünde bulundursak dahi genede 323 çok mantıklı geliyor, özellikle tipi muadillerine göre çok hoş geliyor

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mehmet-amcadan-satilik-844938212/detay

• farukmrt kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-temiz-masrafsiz-96lantis-844459824/detay

Lantis daha iyi gibi...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Fiyatları bi tık daha yüksek gibi ama buda yakışıklı araba, supra çakması 😁😁

• Renault Europa 1.6 Alize bulabilirsen çok iyi olur
    Hyundai yumurta
    Renault Broadway rni
    Mazda 323
    Corolla efsane kasa
    Tipo 1.6
    Astra f

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.