Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

258 bitlik ekran kartını 128 bitlik anakarta kullanırsak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 258 bitlik ekran kartını 128 bitlik anakarta kullanırsak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    115 Mesaj
    yani ekran kartı tam performans alabilirmiyim yada ekran kartının güçü çokmu aşşalara düşer.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    senin dediğin 128 bit ram'ler için olanilir. ddr3 ramler dual çalıştığında 128 bitlik veriyoluna sahip oluyorlar. bunun ekran kartıyla alakası yok. ekran kartın pci exp. slotuna uyuyorasa sorun yoktur kullanabilirsin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: musasa010

ya tmm da benim eski ekran kartım hd 4650 idi şimdik hd 4850 ama çok bir far yok aralarında güncel driverlar hemde

güncel driver olması birşeyi değiştirmez amd hd 4000 serisine driverı desteğini resmi olarak kesmiş. arlarında kaç fps'lik fark varki.
    |
    |
  • Yarbay
    2951 Mesaj
    anakart ekran kartını destekliyorsa (örnek ikiside pci-e ise) sorun olmaz
    |
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fbkaya

anakart nasıl 128 bit oluyor ?

5 hadi bilemedin 8 filan yani ikisi arasında baktığımda dağlar kadar fark var

Orijinalden alıntı: musasa010

quote:

Orijinalden alıntı: fbkaya

anakart nasıl 128 bit oluyor ?

5 hadi bilemedin 8 filan yani ikisi arasında baktığımda dağlar kadar fark var

ankartta 128 bit -256bit yazmazki. eğer anakartın giriş yeri uyumluysa sorun cıkmaz
    |
    |
  • Yarbay
    2316 Mesaj
    ekran kartları senin dediğin gibi ifade emez 1gb/64bit 1 gb/128 bit 2 gb/256 bit 2bg/512 bit 4 gb/1gbit diye gider şuan anakartlar 32 bit ile 64 bit ile ifade edilir daha 128bit çipset(anakkart) piyasaya çıktı mı ki? çıktı ise hiç sorun olmaz pcı slot yada pcı-e slot olmalı bunlar varsa gerisi teferruattır....

Orijinalden alıntı: peer16401

ekran kartları senin dediğin gibi ifade emez 1gb/64bit 1 gb/128 bit 2 gb/256 bit 2bg/512 bit 4 gb/1gbit diye gider şuan anakartlar 32 bit ile 64 bit ile ifade edilir daha 128bit çipset(anakkart) piyasaya çıktı mı ki? çıktı ise hiç sorun olmaz pcı slot yada pcı-e slot olmalı bunlar varsa gerisi teferruattır....

çok güzel açıklamışsın

• Yarbay
    2316 Mesaj
    sorun değil arkadaşım işim bu teknik servis elemanıyım o kadar bilelim he he
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,329
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.