Şimdi Ara

25000 Tl'ye kadar araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 25000 liraya kadar araç bakıyorum. İlk arabam olacak. Önerilerinize açığım. Aile aracı olarak kullanılacak. O yüzden 4 kapı olması şart. Dizel araç eğer yüksek kilometre ise düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 16 Ocak 2019; 21:46:42 >

• bütçenizin hepsini arabaya harcamanızı önermem. olası arızalar, kasko, sigorta gibi masraf ücretlerini düştükten sonra elinizde kalan bütçeye araba bakabilirsiniz.

araç olarak da acemi birine Renault Twingo önerebilirim, küçük olmasından dolayı park etmekte zorlanmazsınız, ikonik araç olduğu için trafikte görece çoğu kişinin ilgisini toplar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

bütçenizin hepsini arabaya harcamanızı önermem. olası arızalar, kasko, sigorta gibi masraf ücretlerini düştükten sonra elinizde kalan bütçeye araba bakabilirsiniz.

araç olarak da acemi birine Renault Twingo önerebilirim, küçük olmasından dolayı park etmekte zorlanmazsınız, ikonik araç olduğu için trafikte görece çoğu kişinin ilgisini toplar.
    Hocam aile aracı olacak ama genel anlamda ben kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Hocam aile aracı olacak ama genel anlamda ben kullanacağım.

Alıntıları Göster
    3 ve daha fazla sayıda kişi olarak bineceğiniz zamanlar fazla olacaksa tek kapı rahat olmaz. o zaman palio gibi dört kapılı modellere bakabilirsiniz
  • websosyal kullanıcısına yanıt
    Hocam dizel sıkıntı diyorlar hep ama bende pek anlamam arabadan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiat stilo. Bu fiyat bandında yüksek model olup, muhtemelen alabileceğiniz en dolu araç olur. Kullanmadım araç hakkında çok fazla bilgimde yok lakin o fiyat bandında bütçem olsaydı araştıracağım ilk araba olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nesTeer kullanıcısına yanıt
    Hocam olabilir aracı beğendim. Ben 1-2 sene binip satmayı düşünüyorum. Piyasası nasıldır

• quote:

Hocam dizel sıkıntı diyorlar hep ama bende pek anlamam arabadan
    Stilo donanımlı ancak riskli (beyin arızası vs. gibi kronik sorunları sürekli tartışılan bir model)

Yüksek km dizele yanaşmazdım, düzgün araç bulmak güç... Benzin, lpg'li Clio, Symbol, Palio, Albea gibi araçlara bakmanı tavsiye ederim...

• websosyal kullanıcısına yanıt
    5-6 sene önce golf 4 aliniyordu bu paralara. Şimdi kuş serisi satıyorlar. Dizel arac tercihim degil benimde

• Bu paraya parçası pahalı ve tutulmayan araçlara hiç girme derim. Symbol mantıklı tercih olur. Olmadı Albea ama ilk tercih symbol.
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    merhaba 30 bine çıkabilirseniz ford fiestalar var yüksek model yani 2005 2006 bulursunuz rahat lpg li aile arabası 1.4 motor az yakar acemi arabası otomatik için 30 bin manuel daha uyguna bulunabiir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 16 Ocak 2019; 22:57:35 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 bin zor maalesef

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-130-binde-sahibinden-temiz-otomatik-full-plusfull-640794298/detay

buan bir bakın pazarlıgı varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 16 Ocak 2019; 23:4:3 >
  • quote:

Hocam olabilir aracı beğendim. Ben 1-2 sene binip satmayı düşünüyorum. Piyasası nasıldır
    Hocam araç belirli bir dönemde üretilip devamı gelmediği için fiyatları makul. Aynı fiat bravo gibi. Chevrolet aveo gibi. Bu araçların da yıllarına göre fiyatları makuldür mesela. Ama sizin bütçenizi aşar.

Şöyle bir gerçek var ki her araç satılır, mühim olan temiz olup fiyatının gerçekçi olmasıdır. 25 liraya alacağınız araçta acil satmanız gerekse bile galericilere gidip piyasasının 2-3 lira altına satabilirsiniz, bu koşullar istisnasız her araç için geçerli.

Her malın bir alıcısı var diye boşa söz söylenmemiştir :)

Nacizane tavsiyem yüksek km ve yaşlı araçlar için dizeli tercih etmemeniz. Ciddi anlamda masraflı oluyorlar. 5 yıl önce 9bin liraya aldığımız dizel 99model kangoo için en az 9bin lirada masraf yapmak zorunda kaldık. Motor rektifiyesi vs hem dikiş tutmuyor hemde astarı yüzünü geçiyor.

Dediğim gibi stilo o fiyat bandında araştıracağım ilk araç olurdu, kullanmadım bilmiyorum.

Şimdiden alacağınız araç hayırlı olsun

• Honda city nasıl bilirsiniz? 2006 model 200 binde, kaput ve sağ çamurluk boyalı. Fiyat 24.5
  • yakında iphone xs max o fiyata gelecek :)
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Suanlik 14000 lira

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.