Şimdi Ara

2500 tl'niz olsa hangi lcd alırdınız ??? :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bütçe 2500 tl d-smart uydu kullanacam 40' ile 42' arası olsun yardımlarınızı ve degerli görüslerinizi bekliyorum...

• beim ladığıma bi bak. vestel 42850 slim 100hz. sd yayın iyi. internetten bluray film indirip izledim süperdi. ses az diyenler var ama yeterli geldi bana. sanırı ses yetersiz diyenler sinema sisteminden cıkan sesin cıkmasını bekliyolar. sen bencce git bi bak vestel bayine. benn 2400 e 12 taksitle aldım. internette daha ucuz ama garanti 2 yıl oluyor ve kurulum montaj paralı dedi vestel müşteri hizmetleri
  • 2500 tl nakit param olsa 42LH7000 modelini alırdım. yada samsung 40B651. ikisinden biri kesin tercihim olurdu.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_42LH7000-LCD-TV,8678.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_LE-40B651-LCD-TV,8691.html

• Ha ha İB nasıl düşürmüş fiyatları dist.'ler kendisinden uygun fiyata getirince
    Gerçi taksitli fiyatlar hala iyi değil 50-100 lira faklı... daha düşürmesi lazım...

İşte rekabet, işte tüketiciye yararı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ediban

Arkadaslar bütçe 2500 tl d-smart uydu kullanacam 40' ile 42' arası olsun yardımlarınızı ve degerli görüslerinizi bekliyorum...

ben plazma alırdım

xxxxxxxxxxx

W5500 Sony Center'lara geldi mi ? bilgisi olan varsa fiyat bilgisi verebilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: penta_pro

2500 tl nakit param olsa 42LH7000 modelini alırdım. yada samsung 40B651. ikisinden biri kesin tercihim olurdu.

Çok güzeller ama i.b ne kadar güvenebilirim ki :S

• Philips 42PFL8404 alırdım, Philips Türkiye garantili, 2200 e üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 1 Mayıs 2009; 20:49:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Philips 42PFL8404 alırdım, Philips Türkiye garantili, 2200 e üstelik.

O fiyata nerde satılıyor kardeş.
    Ben az önce philips bayisine sordum.
    2.999 TL dedi.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_31351211/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 1 Mayıs 2009; 22:09:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: drisert

quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Philips 42PFL8404 alırdım, Philips Türkiye garantili, 2200 e üstelik.

O fiyata nerde satılıyor kardeş.
    Ben az önce philips bayisine sordum.
    2.999 TL dedi.

Drizzt_tr 'nin verdiği linkte ben de bugun okuyunca akşam üzeri philips bayisine gittim. Ancak adamlar TV ile ilgili değil fiyat vermek, 8404 ile ilgili bilgi bile bulamadılar. en azından sana fiyat vermişler

Ben 47PFL8404' ü sordum ama dediğim gibi haberleri bile yoktu.

Bu arada 47PFL7404 için nakit verdikleri fiyat 3600 idi. Yani yukardaki linkteki fiyattan çok çok uzakta.

Saygılar.

• ben geçen sene i.b.den sony lcd almıştım birkaç gün gecikme haricinde hiç bir sorun yaşamadım ama aldığım ürünün ellerinde olmadığını geldikten sonra dağıtıma başlayacaklarını söylemişlerdi

i.b alışverişi tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: penta_pro

2500 tl nakit param olsa 42LH7000 modelini alırdım. yada samsung 40B651. ikisinden biri kesin tercihim olurdu.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_42LH7000-LCD-TV,8678.html Bu kafama yattı ne dersiniz.. ?

• Kesinlikle su götürmez bir gerçek var. LCD Tv de Samsung ve LG rakipsizler. Bende sana 42LH7000 serisini öneririm. Fiyat performansı üst düzey bir cihaz. En iyi fiyatı İstanbul Bilişimde gördüm. 40B651 seriside tasarım olarak harika. Gidip incele haklı çıkacağımı göreceksin. 100 HZ olmasıda ekstrası. Özelliğide say say bitmiyor. Benim kafam karıştı.
  • Ama su götürüyor malesef
  • Nasıl bir su götürmedir bu. Şimdi kalkıp bu cihazlarla Vestel, Beko,Arçelik,Toshiba v.s gibi markaları karşılaştırırsan ayıp edersin. Şu an için dünyanın en büyük panel üreticilerinden bahsediyoruz. Sadece bu cihazlara Sony işlemcisi ile cevap verebilir. Neyse yanlış anlama ama ben biraz daha araştırman gerektiğini düşünmekteyim. Özellikle 42LH7000 serisini incele derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: genckanarya

Kesinlikle su götürmez bir gerçek var. LCD Tv de Samsung ve LG rakipsizler. Bende sana 42LH7000 serisini öneririm. Fiyat performansı üst düzey bir cihaz. En iyi fiyatı İstanbul Bilişimde gördüm. 40B651 seriside tasarım olarak harika. Gidip incele haklı çıkacağımı göreceksin. 100 HZ olmasıda ekstrası. Özelliğide say say bitmiyor. Benim kafam karıştı.

Bende aynı düsüncedeyim hep sony ile lg arasında kaldım ama özellik olarak lg daha fazla imkan sunuyor..

• quote:

Nasıl bir su götürmedir bu. Şimdi kalkıp bu cihazlarla Vestel, Beko,Arçelik,Toshiba v.s gibi markaları karşılaştırırsan ayıp edersin. Şu an için dünyanın en büyük panel üreticilerinden bahsediyoruz. Sadece bu cihazlara Sony işlemcisi ile cevap verebilir. Neyse yanlış anlama ama ben biraz daha araştırman gerektiğini düşünmekteyim. Özellikle 42LH7000 serisini incele derim.

Katılıyorum bende sana çünkü gidip cihazı inceledim teşekkürler.(Tv den anladığımda söylenemez fakat herşey ortada gidip görün derim.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rumelih

quote:

Nasıl bir su götürmedir bu. Şimdi kalkıp bu cihazlarla Vestel, Beko,Arçelik,Toshiba v.s gibi markaları karşılaştırırsan ayıp edersin. Şu an için dünyanın en büyük panel üreticilerinden bahsediyoruz. Sadece bu cihazlara Sony işlemcisi ile cevap verebilir. Neyse yanlış anlama ama ben biraz daha araştırman gerektiğini düşünmekteyim. Özellikle 42LH7000 serisini incele derim.

Katılıyorum bende sana çünkü gidip cihazı inceledim teşekkürler.(Tv den anladığımda söylenemez fakat herşey ortada gidip görün derim.)

Burada o cihazdan yok siz nasıl buldunuz cihazı :D

• Merhaba arkadaslar; dun itibariyla nakit 2500 tl'ye siemens bayisinden phl7404 almis bulunmaktayim. Cok zor biriktirdigim param ile neredeyse 1 ay arastirarak bu karari verdim. Umarim tv den memnun kaliriz. Dediginiz gibi adamlarin elinde su anda tv yok onceden siparis veriyorsunuz bir hafta sonra teslim edebiliyorlar zira Tv ler gumrukten henuz cikmis ve 7404 icin bulabildigim en uygun fiyat buydu. Meydan avm icindeki media markt'ta bile teshirde ve de bir dusuk model olan 7403 bile 2600 idi. 7404 un ozellikleri 3ms tepkime suresi olmasi, 50.000:1 kontrast oranina ve ekran onunde koruma filmine(evde cocuk varsa tv nin hasar gormemesi icin onemli) sahip olmasi, ve de 100 hz olmasi. 100 hz ozelligi icin onemli degil deseler de bayide 4-5 modeli cesitli video goruntulerle karsilastirdik, 100 hz kesinlikle resim suresinde ve netlikte fark ettiriyor. dediginiz gibi lg7000 de bu ozellilere sahip basarili bir tv ancak cok daha fiyatli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: plak

Merhaba arkadaslar; dun itibariyla nakit 2500 tl'ye siemens bayisinden phl7404 almis bulunmaktayim. Cok zor biriktirdigim param ile neredeyse 1 ay arastirarak bu karari verdim. Umarim tv den memnun kaliriz. Dediginiz gibi adamlarin elinde su anda tv yok onceden siparis veriyorsunuz bir hafta sonra teslim edebiliyorlar zira Tv ler gumrukten henuz cikmis ve 7404 icin bulabildigim en uygun fiyat buydu. Meydan avm icindeki media markt'ta bile teshirde ve de bir dusuk model olan 7403 bile 2600 idi. 7404 un ozellikleri 3ms tepkime suresi olmasi, 50.000:1 kontrast oranina ve ekran onunde koruma filmine(evde cocuk varsa tv nin hasar gormemesi icin onemli) sahip olmasi, ve de 100 hz olmasi. 100 hz ozelligi icin onemli degil deseler de bayide 4-5 modeli cesitli video goruntulerle karsilastirdik, 100 hz kesinlikle resim suresinde ve netlikte fark ettiriyor. dediginiz gibi lg7000 de bu ozellilere sahip basarili bir tv ancak cok daha fiyatli.

100hz özelligi ilerki teknıloji için kesinlikle bir avantaj oluşturacaktır.Bu sebepten dolayı sonyden uzaklastım vestel super slim 42850 ile lg 7000 arasında karar veririm belki

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.