Şimdi Ara

2500 TL bütçeye kamerası iyi telefon tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Max 2500 lira bütçem var 50-100 TL esneyebilir. Benim için kamera ve tasarım önemli, işlemci falan sonra geliyor. Hangi telefonu önerirsiniz? ZenFone 5 düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• işlemci vs önemli değilse yni oyun falan oynamıcaksanız orta hatta düşük sseviye 4xx 6xx işlemcile de pekala işinizi görür. zenfone 5 gerçekten de kamera konusunda gayet iyi 90 puan aldı dxomarktan ve 2bin bandından donanımsal özellikler hariç (işlemci sd 636 ram 4) tam anlamıyla bi fp ürünü. ekran oranı olsun kamerası olsun. zenfone 5z ise onun daha üst işlemcili sd 845li versiyonu ama ne zaman çıkar bilmiyorum veya kaç tlye çıkar. o yüzden zenfone 5 alabilrsinz güzel telefondur. mi note3 ün de kamerası hakeza iyidir. onun işlemcisi de sd660 yani zenfonadan da iyidir rami falan.
  • lefransuva L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bakayım ben ona da bir

Aslında sony xz premium hem işlemci hem kamerada baya iyi arkadaşımda var ondan baktım. Ama o ekran gövde oranı falan baya kötü tasarım olarak. Boyutları da saçma. İşlemci zaten benim için önemli değil oyun oynamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgecandede58 -- 23 Mayıs 2018; 9:52:37 >
  • Bilgecandede58 kullanıcısına yanıt
    siz deyince baktım sonye ama gerçekten de tasarım olarak bi 4-5 yıl geride kalmış alttan üstten kocaman çerçeve ve yüzde 69 ekran gövde oranı pek gözüme hoş gelmedi. ithal garanti sorun değil derseniz mix2 önerirdim 2bine ama zaten işlemci falan önemli değil demişsiniz o yüzden aklıma zenfone5 ten daha uygun bi cihaz gelmiyor.
    mi mix2 de düşünebilirim ama kamera olarak sanki zenfone 1 adım önde. Doların yükselişiyle fiyatlara doping gelmezse zenfone 5 alacağım bakalım. Teşekkürler yardımcı olduğunuz için.
  • XZ Premium tasarımını seviyorsan düşünmeden alabilirsin gerçekten güzel cihaz. Nokia 8' i de bir incele derim. İthal garantili çin telefonlar önermem pişman olursun.
  • CesurKavimlerinEfendisi kullanıcısına yanıt
    5 senenin öncesi tasarımlar. Nokia 8 de aynı. Zaten Nokia hayatta almam 3-5 senesi kaldı yeni bir pazara girmesi lazım bitti artık Nokia 3310 dan sonra hep düşüş

• Bilgecandede58 kullanıcısına yanıt
    Piyasaya android olarak daha geçtiğimiz senelerde giriş yaptı. Ve şuan tanıtımı beklenen Nokia 9 dan sonra tekrardan bu konuyu görüşelim :)
  • CesurKavimlerinEfendisi kullanıcısına yanıt
    Sızdırılan bilgileri incelemiştim. Bence yine de Çin'in ötesine geçemez :)
    Hocam nerde satılıyor ki?
  • Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt
    bitmiş hocam sanırım ama tekrar gelecekmiş
    https://www.youtube.com/watch?v=A5Vi4bX5dJE
  • Mi 8 ne kadara satılacak Türkiye'de acaba çok güzel telefon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.