Şimdi Ara

2500 TL Bütçeniz Olsa Hangi Telefonu Alırdınız ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1000 tl ye alınacak tel ile 2500 tl ye alınacak tel arasında uçuk farklılıklar yok bence. Ornek olarak note2 m8. M8 baypass yapıyosa bişey demiyorum:) 3 seneye yakındır 4s kullaniyorum. Note3 ile ne yapılırsa 4s ile de yapiliyo. Ama buyuk elran falan diye fiziksel ozellikler dersen o ayri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera önemli demişsin M8 in kamerası yapacağın işe göre değişir çektiğin fotoğrafların baskısını almıyorsan M8 in kamerası daha işlevsel özellikle fotoğraf ve videolara yapabileceğin oynamalarda M8 ve Z2 iyi iş görür.
  • Lg G3
  • S5 den şaşmayın özellikleri son noktada ve şarjı gerçekten çok iyi gidiyor. Yeni nesil diye gelecek telefonların hiç birinin donanımlar S5 den fazla değil. Hepsi Snapdragon 801AC ve Adruno 330 ile gelecek, ve luzumsuz ekran çözünürlükleri ile hız olarak S5 in arkasında kalacaklar. S5 için gereksiz bir ön yargı var ama şu anda fiyat performans lideridir. 2000Tl ye alınabiliyor.

Tavsiyem: Samsung Galaxy S5
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihan.w.414

Benim düşüncem Xperia Z2 den yana olurdu sanırım.

saol ADAŞ :)
  • Daha önce cevap vermiştim güncel cihazlar olması için biraz daha bekleyin demiştim. Ancak artık beklemeye gerek yok. Kesinlikle Lg g3 32gb. 1 hafta önce note 3 almama rağmen bende g3 32gb alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 32GB
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.