Şimdi Ara

2500 civarı telefon ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 2500 civarı bütçem var telefon bakıyorum mate 9 hosuma gitti ama kararsız kaldim bilemedim

Telefonda aradığım ozellikler 1- Büyük ve güzel ekran 2-Yuksek ekran kasa oranı 3-Kamera 4-Performans onem sirasina gore yazdim yani performans en son onem siramda

Sizce mate 9 en mantıklı tercih mi olur ?

Marka takıntım cok yok kaliteli olsun yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mate 9 güzel telefon, xiaomi mi6 öneririm bence daha iyi bir telefon ikisi de çin telefonu ama ben mi6'yı tercih ederdim hem 2000'e bulursun 500'ünüde cebine atarsın :))
    mi6' nın daha ucuz olma sebebi hem ülkeye geliş şekli hemde firma farkı mi6 daha az satan bir telefon ama şuanda dünyanın en iyi telefonu iphone 7 den sonra mi6 olsa gerek. (mi6'nın kamerası iphone7 den daha iyi sanki)
  • Mate 9 senin icin en iyi tercih olacaktir baska alternatifide yok yakin donanim olarak ama alabilirsen p10 plus da olabilir ithalatci garanti 2600 e bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mate 9 gayet mantıklı bir seçim olur
  • peki nerden alayim ? turkiye garantili alamam

• quote:

Orijinalden alıntı: askerim102

peki nerden alayim ? turkiye garantili alamam

Hepsiburada'dan alabilirsiniz.
  • Mate 9 veya p10 plus'tan daha iyi bir telefon yok. Hangisi hoşuna gittiyse onu al.

• G6 mı Mate 9 mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: askerim102

G6 mı Mate 9 mu ?

LG ye sakın bulaşmayn pişman olursunuz . Hepsi sorunlu. Mate 9 alın kafanızı rahat eder her anlamda. LG ve Samsungu kimseye önermiyorum uzak durun

• g6 iyi diyorlar

• one plus 5 tam aradığın özellikteki telefon ekranı amoled ön kamera 16 arka kamerası 20mp ekran gövde oranı ise yeterli yani oneplus 5 sana yeterli olacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.