Şimdi Ara

2500-3000 tl ye 17 inch laptop tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rahatça render yapabilecek bir ekran kartı ve autocad programını sıkıntısız çalıştırabilecek,güncel oyunları orta ayarlarda kasmadan çalıştırabilecek laptop tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTİ BUG -- 5 Ocak 2016; 17:36:11 >

• up
  • up
  • Arkadaşım hemen başlangıçta söyleyeyim pek üst düzey anlamam pc den ama ben 1.5 sene önce fln lenovo g710 aldım masaüstü pc den geçtiğim için geniş ekran istedim ve bunu aldım i7 işlemci 8 gb ram 500 gb harddisk 2 gb ekran kartı 840 m olması lazım şuana kadar takıldığını görmedim makinenin. Gta 5 i orta ayarlarda rahatça oynuyorum sen kıyaslamasıni yap ben 1.5 dene önce indirimden 2.100 tl ye aldım şimdi de bana yeten bir laptop bi bak derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMyLife

Arkadaşım hemen başlangıçta söyleyeyim pek üst düzey anlamam pc den ama ben 1.5 sene önce fln lenovo g710 aldım masaüstü pc den geçtiğim için geniş ekran istedim ve bunu aldım i7 işlemci 8 gb ram 500 gb harddisk 2 gb ekran kartı 840 m olması lazım şuana kadar takıldığını görmedim makinenin. Gta 5 i orta ayarlarda rahatça oynuyorum sen kıyaslamasıni yap ben 1.5 dene önce indirimden 2.100 tl ye aldım şimdi de bana yeten bir laptop bi bak derim

Bir bakayım hocam 17 inch olması tercihimdir.
  • Come on guys gimme advice
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.