Şimdi Ara

2500-3000 TL Arası Dağ Bisikleti Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar. Yakın zamanda şehir içi kullanım için bir dağ bisikleti almayı düşünüyorum. Açıkçası şehir bisikletlerinin görüntüsünü beğenmediğim için dağ bisikletinde karar kıldım. Sizce bu düşüncem doğru mu? Doğruysa dağ bisikleti olarak öneriniz nedir, veyahut da diğer bisiklet türlerinden bir model mi önerirsiniz?..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle merhaba ;
    Şehir içinde kullanıcaksanız şehir bisikletini öneririm şekline pek takılmayın. Zira şehir içinde mtb kullanmak hamallıktan başka birşey degildir. Ama yinede tercih meselesi tabiki , şehir içinde mtb kullanmayı seven arkadaşlarda var.

MTB için benim önerilerim ;

Sedona 840 yada 940
    Scott aspec 740
    Merida Big Seven 300

Şehir bisikleti önerilerim ;

Cannondale quick 5 disc
    Sedona 340
    Lapierre urban shaper 600
    Merida speeder 100 HD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Öncelikle merhaba ;
    Şehir içinde kullanıcaksanız şehir bisikletini öneririm şekline pek takılmayın. Zira şehir içinde mtb kullanmak hamallıktan başka birşey degildir. Ama yinede tercih meselesi tabiki , şehir içinde mtb kullanmayı seven arkadaşlarda var.

MTB için benim önerilerim ;

Sedona 840 yada 940
    Scott aspec 740
    Merida Big Seven 300

Şehir bisikleti önerilerim ;

Cannondale quick 5 disc
    Sedona 340
    Lapierre urban shaper 600
    Merida speeder 100 HD

Hocam bugün bisiklet almak için bisikletçiye gittim. Sizin tavsiye ettiğiniz modellerden Merida Speeder 300 ve Sedona 340'ı aradım ama yoktu. Bisikletçi istediğim modelleri getirebileceğini söyledi. Fakat elinde bulunan modellerden Ghost Square Cross 4'ü tavsiye etti. Açıkçası canlı canlı görünce benim de hoşuma gitti bu bisiklet. Ama bisiklet konusunda teknik açıdan çok bilgim olmadığından yine size bir danışayım dedim. Sizin Ghost Square Cross 4 hakkındaki düşünceniz nedir? Ve son tahlilde sizce nasıl bir karar vermeliyim?.. Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

• Red Dragon_10 kullanıcısına yanıt
    Hocam kompanent olarak tavsiye ettiğim bisikletler ile aynı ayarda. Bisikletin tasarımı emsallerine göre farklı , hepsi iyi bisikletler. Tasarımı hoşuna gittiyse al , hoşuna giden ve içine sinmiş bir bisiklete binmek insana daha çok keyif verir. Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flowles -- 2 Mart 2018; 8:14:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorusune aldanmayin kesinlikle. Dağ bisikleti daha hoş gelebilir gozunuze. Butceniz yuksek sonradan pisman olmayin. Dağ, bayir gezmeyecekseniz dağ bisikleti uygun olmaz. Sehir icinde sizi cok yorar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.