Şimdi Ara

2500-2600 TLYE KADAR TELEFON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000-2600 TL ARALIĞINDA TELEFON ÖNEREBİLİR MİSİNİZ? AKLIMDAKİLER IPHONE 6S, SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON VAR. XİOMİYİ ÇOK ÖVÜYORLAR AMA HERHANGİ Bİ ARAŞTIRMA YAPAMADIM, ÜNİVERSİTE SINAVLARIM VAR KAFA YORAMIYORUM.TAVSİYE EDECEKLERİNİZE YOUTUBEDAN BAKAR ARAŞTIRIRIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

ARANAN ÖZELLİKLER
    -Telefonda pek fazla oyun oynamam ki zaten bu fiyat aralığında bir oyundan alabileceğim performans yüksek olacaktır o kısımda sorun yok.
    -Kamerası en önem vereceğim özelliği olabilir.
    -Şıklık bakımından kişiden kişiye değiştiği için bi yorum söyleyemeyeceğim ama referans verebilirim.Şu anki telefonum Iphone5s ve başta da yazdığım gibi aklımdaki 2 model olabilir

Yani kısacası kamerası iyi olması yeterlidir onun dışında sadece sosyal medya için kullanılacağı için başka özellik istemez :D Beni 2-3 sene idare etsin kafidir.

• 2. El IP7 ve IP7+ sizin işinizi görecektir diye düşünüyorum.
    Bahsettiğiniz modeller artık eskidi ve vereceğiniz paranın karşılığını az alacağınız cihazlar.
  • Size en uygun telefon Huawei Mate 10 olur.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 26 Aralık 2020; 12:41:22 >
  • Sony Ekim ayında Türkiye'deki operasyonu sonlandıracak ve zaten takoz gibi olan cihazlar elde patlayacak kısacası Sony Pişmanlıktır. Bu iyi oldu çünkü milleti enayi yerine koymaya doymadılar ne servisi iş yapıyor ne de cihazları. Su geçirmez diye sattıkları cihazları servislerde sürünüyor. İyi ki Türkiye'den çekiliyorlar darısı diğer ülkelerin başına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 26 Aralık 2020; 12:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

.
    Sen banlanmaya bıkmadın Çanakkale'ye gelsen napacan çok merak ediyorum adres vereyim istersen

• Kamera önemli dediğiniz için o fiyat aralığında en iyi kameraya sahip telefon Nokia 8.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.