Şimdi Ara

250 TL' RGB Klavye Önerisi(Alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 250 TL' RGB Klavye Önerisi Bekliyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veysigz -- 14 Nisan 2018; 2:53:43 >

• Eğer Türkçe olması şart değilse şu klavyeyi mutlaka değerlendirin.

https://urun.n11.com/klavye/steelseries-omen-hp-klavye-apex-350-P193753042
  • Bir çok model var Steelseries, Corsair, Logitech ve Cooler Master'ın bu fiyat aralığında RGB klavyeleri var.
  • Cooler Master MasterKeys Lite L modelini önerebiliriz. Tekli olarak 200TL ye satılıyor. RGB ve su geçirmez özelliği bulunduruyor. Tercih eden kullanıcıların neredeyse hepsi memnun
  • 250 TL' RGB Klavye Önerisi(Alındı)

Ürünü aldım.Bakalım nasıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veysigz -- 9 Nisan 2018; 18:27:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coolermaster_Türkiye

Cooler Master MasterKeys Lite L modelini önerebiliriz. Tekli olarak 200TL ye satılıyor. RGB ve su geçirmez özelliği bulunduruyor. Tercih eden kullanıcıların neredeyse hepsi memnun
    Bu klavyelerin servis durumu nedir acaba ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Eğer Türkçe olması şart değilse şu klavyeyi mutlaka değerlendirin.

https://urun.n11.com/klavye/steelseries-omen-hp-klavye-apex-350-P193753042
    Teşekkürler aldım klavyeyi.Buna da baktım anca mekanik klavye hissi bilene yok gibi gözüküyor.
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    Adeks e gittigimde bu önerdiginiz ürünü begendim ama bilek destekli klavyeleri kullanabiliyorum. Bu durumda yapabileceğim.bir şey var mi ayri bir bilek desteği vs mi almam gerekiyor bir çözümü var mi bunun,bu klavyeyi almak istiyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veysigz kullanıcısına yanıt
    Ben de klavye alacagim adekse gittim g103,g105,g410,g213,corsair k55,birkac razer(sesleri berbat),birkac steelseries denedim hissi hepsinden iyiydi böyle bir klavye oldugunu bile bilmiyordum ama bilek destekli klavye kullanabildigim icin alamadim yoksa alacaktim

• Şu an için ayrı olarak bilek destekleri satılmıyor. Bilek destekli klavyeler gelecek ancak o da bütçenizi çok aşıyor ve gelmesine daha 2 ay gibi bir zaman var
  • https://urun.n11.com/klavye/trust-21978-gxt-766-klavye-bilek-destek-siyah-P238677994

Bu tarz pedler alabilirsin. Bu biraz pahalısı ama güzel olanı daha ucuz ve farklı olanları var. Bilek destek pedi diye araman yeterli olacaktır.
  • mttzn kullanıcısına yanıt
    Keşke monte edilebilen tarzda bir şey olsaydi. İstedigim klavyeleri alamiyorum

• Monte edilmesi için klavyenin ona göre yapılması gerekir. Zaten klavyenin bilek desteği için bir bölümü olsaydı emin olun yanında bilek desteğini verirler. Plastikten yapılma toplu maliyeti 2 3TL olan bişey sonuçta.
    Çok para vermek istemiyorum cooler master masterkeys lite l klavyesini çok begendim,hyperx in iki klavyesini inceledim onlari da cok begendim ama hicbirini alamiyorum. İlk bilgisayarimi arkadas toplamisti yaninda logitech mk520 göndermişti ona alistim şimdi küçük olmayan mouselari ve bilek desteksiz klavyeleri kullanamiyorum

• Sonuç olarak kararın nedir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Ben de klavye alacagim adekse gittim g103,g105,g410,g213,corsair k55,birkac razer(sesleri berbat),birkac steelseries denedim hissi hepsinden iyiydi böyle bir klavye oldugunu bile bilmiyordum ama bilek destekli klavye kullanabildigim icin alamadim yoksa alacaktim

Ürün geldi arkadaşlar ışıklandırma modları süper ancak tuşlar biraz küçük benim parmaklarıma göre.Ama rahatsız edecek derecede değil.Etkilemiyor açıkcası.Onun dışında tuş hissi kaliteli.Fakat kargodan geldikten açtıktan sonra Space, Shift, Num 0, tuşları çıkmıştı fakat rahat bir şekilde taktım geri.

Kendi çözümüm bende hep bilek destekli kullandım ancak bununla yükselttim biraz.Padinde linkini verebilirim alırsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veysigz -- 14 Nisan 2018; 2:51:41 >

Adekse bir daha gideceğim birkaç tane bilek destekli klavye görmüştüm ama nette bulamadım orada gördüklerimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.