Şimdi Ara

250 TL Modem Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bana 250 Tl civarı bana kesinlikle sorun çıkarmayacak VDSL modem tavsiye edecek var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İhtiyacınız önemli bu noktada. Ben size ac51 desem siz ac gereksiz diyebilirsiniz, v300 veya vmg3312 desem cok kısıtlı diyebilirsiniz diye. O yüzden incelemelerine bakmanızda fayda var genel olarak cihazlarda.

• Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Ev için alacağım, internet hızı yüksek, ping hızı düşük olsun, bir de wifi sorunu yaşamayayım yeter bana.. zaten fazla da anlamıyorum modemden:)

• barannnnnn kullanıcısına yanıt
    Tenda muhtemelen mutlu eder sizi, ileriye dönük ac destekli olsun derseniz de ac51;

https://urun.n11.com/3g-modem/asus-dsl-ac51-ac750-2-port-adsl-vdsl-fiber-modem-P234718233

https://www.hepsiburada.com/tenda-v300-4port-wifi-n-300mbps-vdsl-modem-p-HBV000003Z1LB?magaza=smartsanal&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.79

tercih sizin. Şu da var ikinci elden vmg 3312 b10b bile iş görür.

• Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Asus aklıma yattı aslında, son bir kez yorumlarına falan bakayım da Asus alayım o zaman, yardımların için teşekkür ederim:)
  • Yani sorun çıkarmayacak bi modem derken sonuçta bunlar elektronik cihazlar. Bundan asla sorun .ıkmaz dediğiniz ürünlerde bile zaman zaman problem olabilir. Ben asus'tan pek memnun kalmadım mesela. Resetledikten sonra bağlanma süresi biraz yavaş
  • 2.el garantisi devam eden Asus N17U alabilirsiniz o fiyata 128MB Rama sahip ac51 den daha iyi performans verir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.