Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:40:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: astin2626

Arkadaşlar fön çekmek için profesyonel bir fön makinesi arıyorum. Bir sürü marka var turbobella,ventoso,parlux,babyliss,remington vb. gibi hangi markanın hangi ürününü alacağım konusunda kararsız kaldım çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum

Parlux 3800

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: astin2626

Arkadaşlar fön çekmek için profesyonel bir fön makinesi arıyorum. Bir sürü marka var turbobella,ventoso,parlux,babyliss,remington vb. gibi hangi markanın hangi ürününü alacağım konusunda kararsız kaldım çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum

Parlux 3800

Alıntıları Göster
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:42:11 >

• Dostum ne yapacaksın o butcelerde fon makinasını, parayı çöpe atmaya gerek yok. 12/14 cm arası saçları var. Hector marka fon makinası var, 3 yıldır çok memnunum. Sıfır ariza.

• quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Dostum ne yapacaksın o butcelerde fon makinasını, parayı çöpe atmaya gerek yok. 12/14 cm arası saçları var. Hector marka fon makinası var, 3 yıldır çok memnunum. Sıfır ariza.
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:42:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limitofthemind

http://www.hepsiburada.com/remington-ac8000-keratin-therapy-pro-2200w-ac-motor-sac-kurutma-makinesi-pm-sgremac8000
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:42:52 >
  • etap yada astra cogu kuaför bunları kullanır . ben 3 yıldır etap kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

etap yada astra cogu kuaför bunları kullanır . ben 3 yıldır etap kullanıyorum
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:43:3 >

• Ben kendi kullandığımı önerdim.

Tavsiye ederim :)
  • konuyu hortlatmış olucam ama bende alma aşamasındayım ventoso v3 nasıldır
    birde ac motorlu olanlar varmış onlara iyi diyorlar birtane ac motorlu deneme şansım oldu mediamarkta baya tok sesli iyi üflüyordu
    siz karar verdinizmi ?
  • Bu işin babasi parlux ve babyliss dir 250tl ye cikiyorsaniz ikisinden birini tercih etmenizi oneririm.

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:44:11 >
  • Bu iyonizerler tel tel kalkan saçları düzeltebiliyor mu?
  • Ventoso v3 megaturbo 5500 siparişi verdim bugün cuma günü elime ulaşınca deneyimlerimi yazacağım ama parlux kullanan arkadaşlar var ise parlux nasıl performansından memnunmusunuz son seri parlux advance Light var parası mühim değil aklım bi yandan bu marka ve modelde kaldı deneyimi olan arkadaşlar var ise burada paylaşırlarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Ventoso v3 megaturbo 5500 siparişi verdim bugün cuma günü elime ulaşınca deneyimlerimi yazacağım ama parlux kullanan arkadaşlar var ise parlux nasıl performansından memnunmusunuz son seri parlux advance Light var parası mühim değil aklım bi yandan bu marka ve modelde kaldı deneyimi olan arkadaşlar var ise burada paylaşırlarsa sevinirim

Ben dh den birinin 300 kusur verip parlux alacağını sanmıyorum

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Ben Ventoso V3 ve de Babyliss 6670e siparişi verdim hangisinden memnun kalırsam diğerini geri göndereceğim Ventoso V3 megaturbo 5500 Verde fiyatı 179 Babyliss 6670e fiyatı 299 bakalım aralarında performans farkı var mı buradan paylaşacağım Parlux sipariş etmedim çünkü Türkiye distribütörü vede servis ağı yok bi sıkıntı çıkarsa başvuracağım bi merci olmadığı için bu iki modelde karar kıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Ben Ventoso V3 ve de Babyliss 6670e siparişi verdim hangisinden memnun kalırsam diğerini geri göndereceğim Ventoso V3 megaturbo 5500 Verde fiyatı 179 Babyliss 6670e fiyatı 299 bakalım aralarında performans farkı var mı buradan paylaşacağım Parlux sipariş etmedim çünkü Türkiye distribütörü vede servis ağı yok bi sıkıntı çıkarsa başvuracağım bi merci olmadığı için bu iki modelde karar kıldım.

Bu ürünler kişisel bakım bölümüne giriyor kutu açıldıktan sonra nasıl iade edebiliyorsun?

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Traş makinesi epilasyon cihazı vb. deriye temas eden ürünlerde sıkıntı yapıyorlar bu gibi ürünlerde sıkıntı yapmıyor iade alıyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.