Şimdi Ara

250 cc motosiklet tavsiyeleriniz ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önceden scooter falan kullanışlığım vardı. Sonradan 150 cc motosiklet aldım. 2.5 ayda 6 bin km yaptım. Bi oturuşta 100 km aralıksız gidiyordum. Cc yükseltmeye karar verdim. Ama kararsız kaldım ne almam gerektiğine. Yardımlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum.

Boyum 185 kilo 100
    15 bin TL kadar bütçem var. Artadabilir

Bastım mı gitsin istiyorum.
    Hızı seviyorum.
    Dikkat çeksin istiyorum.
    Bunlara göre
    ktm 390 rc
    Yamaha r25 düşünüyorum.
    Ama 150 cc ye güvenmediğim için kısa mesafeler gittim hep. Motosiklet iyi olsa çok uzun yerlere giderdim.
    Bir yandan da rahat olsun istiyorum. Topcase falan yapayım.
    İnazuma 250 düşünüyorum.

Ve birde bu paraya temiz 4 japondan 4 silindirli almaya da gidiyor aklım...

Siz olsanız ne yapardınız???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önce bi karar vermen lazım hız mı istiyorsun yoksa topcase çanta falan rahatlık mı istiyorsun.Japon dediğin için 250 cc üzerinden cevap vereyim.R25 iyi gidiyor.Ama rahatlık dersen inazuma derim.Biraz daha enduro tipli,topcase falan uygun.Kullananlar çok rahat diyor.
  • Üç beş mesaj aşağıda bir arkadaş CBR250 satıyor. İstersen onunla bir konuş.
  • Ktm yi boşver bildiğimden değil bilmediğimden ..3-5 ay sonra satayim dersen Honda cbr 250 lik fena değil dikkat çekmez ama gider topcase çirkin durmaz ..inazuma rahat bi motor grenajlisi da 600 luk havası veriyor çanta vs de iyi olur böyle bi geçiş motoru al piyasası olan anladığım kadariyla 600 luk bir enduroya doğru gidiyorsunuz ... uzun seyahatler için cam takabilecegin bi motor daha iyi olur

• Aklımı karıştıranlar var. 150 cc den 600 lük çok gelir oğlum diyen tanıdığım bir abim var. Satamazsın elinde kalır sıkıntı çıkarır diye kafamı ütülüyor. Fazer 6 cbf 600 ler için. Yamaha r25 al takıl seni tatmin eder seneye de iyi bi 600 cc alırsın görüşünde. Sizin düşünceniz nedir ?

• entarhan E kullanıcısına yanıt
    Cbr 250 tercihimden çıkarttım maalesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.