Şimdi Ara

250 bin TL ye kadar araç önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsa clio gibi B sınıfı mı alayım yoksa megan corolla gibi C sınıfı mı alayım bilemedim.

Acemi sürücüyüm ve tek başımayım. Ama işte ileriye dönük büyük araç mı alsam .Corolla mesela donanımsal olarak baya dolu. Otomatik olursa çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ne bileyim b sınıfına bu kadar para verimez gibi geliyor .Biraz kafam karıştı. Fikiri verebilecek olan var mı ? Şu araç kötü , bu aracın ikinci eli satılmaz , kullanımı zevk vermiyor , kronik sorunu var gibisinden her türlü bilgiye ve fikire açığım.

• Kullanımı Zevkli B-C arası araç istersen Scala kullanıcısı olarak Scala önerebilirim. 1.0 motor hem vergi avantajı hem otomatik vites olması donanım ve bagaj hacmi ile beklentilerini karşılar belki. B sınıfı da düşünebilirsin. Eğer B düşünürsen dolu paket almaya çalış.

• 250 bin liraya b segment saçmalık sıfır scala alınır hiç olmadı 1 yaşında c segment alınır..

• 250 bin TL ye B sınıfı araç onerenleri de gördük çok şükür.
    250 bin TL ulan ! 250 bin TL!!!
    250 bin TL yi dandik bir B sınıfı araca versem uyuyamazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

250 bin liraya b segment saçmalık sıfır scala alınır hiç olmadı 1 yaşında c segment alınır..

mesela ne alınır hocam?

• İlk arabanız ve acemi iseniz bence o kadar para vermeyin derim, 100-150 civarı bir otomobil yeter, örneğin ikinci el Clio4 otomatik alabilirsiniz.

İlla sıfır istiyorsanız scala iyi bir tercih olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki tavsiyem var

1- egea

2- japon araçlar honda toyota

ikiside sorunsuz araçlar.hangisinin donanımı üstünse al git. ikinci el bence alma. milletin derdiyle sanayiyle uğraşılmaz.

• E90 320d

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1.6 cdti otomatik Opel insignia cosmo paket

• sıfır elantra alıp tüp taktırın sorunsuz kullanın, turbo benzinli olacaksa megane 4 de olur ama benzini oluk gibi içer mi bilemicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 12 Ağustos 2021; 20:31:37 >
  • Tabi ki C sınıfı alınır. Tercihim,focus ya da civic olurdu. Ama insigniaya bakın derin. Harika otomobil

• .Eray. kullanıcısına yanıt

İçmez.hatta LPG'li elentra kadar anca yakar ama çok daha iyi kaçar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

250 bin liraya b segment saçmalık sıfır scala alınır hiç olmadı 1 yaşında c segment alınır..

Bomboş c sınıfı bile 180-190 bin TL ne yazık ki. Biraz dolu olsun otomatik olsun deyince 250 bin TL yi bile geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kyhnzcn

1.6 cdti otomatik Opel insignia cosmo paket
    Kaç yaşında ve kaç km?

• quote:

Orijinalden alıntı: koçari

Kaç yaşında ve kaç km?

Alıntıları Göster

250 bin bandında insignia 1.6 cdti cosmo nun 5-6 yaş ve 60-70k km civarı bulabilirsiniz. Bizde 1.6 benzinlisi var, sürüş keyfi, konfor açısından temizini bulursanız çok memnun kalacağınız tatlı bir araçtır. İncelemenizi tavsiye ederim.

• Golf al geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: taha_kilic

250 bin bandında insignia 1.6 cdti cosmo nun 5-6 yaş ve 60-70k km civarı bulabilirsiniz. Bizde 1.6 benzinlisi var, sürüş keyfi, konfor açısından temizini bulursanız çok memnun kalacağınız tatlı bir araçtır. İncelemenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

2.el olarak sadece bayiden alınıp satılan düşük km ve 1 yaşında olan araçları düşünüyorum. Yoksa dediğiniz gibi insignia falan tabi ki çok güzel ama işte acemiyim.

• Manuel sıkıntınız yoksa bütçeyi biraz daha esnetip 0 kia sportage cool paket benzinli manuel alabilirsiniz. Yeni kasası gelince bayilerin elinde kalan varsa biraz daha indirim yapabilirler. En azından "eşek yükü para verdim ama en azından suv'a biniyorum" dersiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.