Şimdi Ara

-=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=-

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta yazıldığı gibi babama hediye olarak büyük ekranlı 10" bir tablet almak istiyorum Forumumuzda bilgisayar sistem tavsiyeleri bölümü lokomotif gibi işliyor lakin tablet tavsiye almak için biraz göz gezdirdim çok durgun olduğunu gördüm.

Büyük ekran istememin sebebi malum yaşlı insanlar daha kolaylık olsun diye kullanım amacı ise internet , bulmaca gazete okumak belki dizi video.

parasının hakkını veren fiyat performans ürünü tablet önerilerinizi beklemekteyim kullanıcı deneyimlerinizide yada özellikle şuna dikkat etmen gerek diyebileceğiniz sözleriniz varsa onlarıda yazın lütfen..

Bilgi Paylaştıkça Güzeldir...
     -=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=-

• Sana tavsiyem asus memo pad hd 7 fiyatı 200 ila 300 arasında fakat tek eksik ekranı biraz küçük 7" ama hd bir ekrana sahip.
    Bu mesaja eklenen görseller:

-=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=- -=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=- -=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf.İslam.tmz

Sana tavsiyem asus memo pad hd 7 fiyatı 200 ila 300 arasında fakat tek eksik ekranı biraz küçük 7" ama hd bir ekrana sahip.
    Bu mesaja eklenen görseller:

-=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=- -=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=- -=[ 250-350 TL ARASI 10' TABLET TAVSİYESİ F/P ]=-

Değerli yorumun ve resimler için teşekkürler rica etsem browser 'dan bir haber sitesi açabilirmisin sayfayı büyütmeden orjinal çözünürlüğünde acaba yazıları net okunabiliyormu açıkcası 10" istememdeki sebepte oydu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kings Never Die -- 26 Mart 2016; 15:41:56 >

• Takip
  • Var mı tavsiyesi olan arkadşlar, Çİn malı da olur.
  • Samsungun 10.1 inclik bir tableti var ya.

Biraz eski bi cihaz ama dediginiz isleri yeterince yapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.