Şimdi Ara

250-300TL arası telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçe en fazla 300tl , öncelikle dayanıklı sağlam bir telefon arıyorum,min 2 mp kamera bile yeter ,aklımda nokia 3720 classic var ,alternatif önerilerinizi bekliyorum

• Kriterler neler? Ekran boyutu, işletim sistemi falan önemli mi?
  • Ekranı çok önemli değil ama büyük olursa tabiki daha iyi olur,en önemli kriterim ,özellikle darbelere düşmelere karşı dayanıklı olması,işletim sistemi vb çok önemli değil ,yukarıda belirttiğim gibi minimum 2 mp kamerası olsun,mp3 çalsın ama sağlam olsun yeter. wi-fi vb özellikleride olursa tabikki daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknokratik -- 30 Mart 2011; 22:06:05 >
  • sony ericssson cedar (j108)
  • 2. elmi / 0 mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDelight

Bütçe en fazla 300tl , öncelikle dayanıklı sağlam bir telefon arıyorum,min 2 mp kamera bile yeter ,aklımda nokia 3720 classic var ,alternatif önerilerinizi bekliyorum

İstediğiniz özelliklere göre yazdığınız nokia 3720 uygun. Buna yine metal çerçeveli ve sağlam SAMSUNG C3530 alternatif olabilir. İncelemenizi öneririm..
  • Az daha koy Blackberry 8520 al ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

sony ericssson cedar (j108)

SE alınabilir
  • Öneriler için teşekkürler ,bütçeyi zorlayıp wifi özelliğinden dolayı Samsung S5233W Star Wi-Fi almayı düşünüyorum,çok sık telefon değiştiren biri değilim,sağlamlığı nasıldır bilmiyorum, olumlu olumsuz görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.