Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FBDF44A06 -- 30 Nisan 2021; 21:33:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Derdiniz nedir hocam? Çözülebilir bir şeyse forum ahalisi olarak belki bir yol gösterebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 23 Şubat 2021; 21:36:40 >
  • Dünyada çözülmeyecek bir dert yok diye biliyorum söyle derdini çözemezsek ilk çözümsüz dert seninki olur.

• hayatıma mal olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FBDF44A06 -- 25 Mayıs 2021; 20:5:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FBDF44A06

hayatıma mal olacak...

ne yaptın birinin ırzına mı geçtin, adam mı öldürd0un?

• lütfen sorunun kız olmasın lütfen adam akıllı bişey olsunda üzüldüğüme deysin, kız için intihar eden kekolar falan varya aklıma direk onlar geliyor bu tarz şeylerde

eğer sorunun başka bir şeyse umarım çözebilirsin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FollowTheLight -- 23 Şubat 2021; 21:54:9 >
  • 120205044 kullanıcısına yanıt

Ah hocam ben kimseyi isteyerek üzmedim bu hayatta.. Ortada bir suç olsa da ceza çeksem bu kadar ağrıma gitmezdi..

• quote:

Ah hocam ben kimseyi isteyerek üzmedim bu hayatta.. Ortada bir suç olsa da ceza çeksem bu kadar ağrıma gitmezdi..

Biri ırzına mı geçti?

Nedir yani bu kadar büyüttüğün

• Yukarıda dedim ya hocam degil diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FBDF44A06 -- 25 Mayıs 2021; 20:6:8 >
  • 120205044 kullanıcısına yanıt
  • olan olmuş hocam eğer birine kalıcı bir hasar vermiş isen(psikolojik yada fiziksel) o kişi o hasarla yaşayacak sende bu yükle yaşayacaksın yapacak bişey yok

• Kimseye zarar vermedim hocam. Hayat mahvoldu.. Benim de gücüm kalmadı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FBDF44A06 -- 24 Şubat 2021; 18:35:23 >
  • quote:

Kimseye zarar vermedim hocam. Hayat mahvoldu.. Benim de gücüm kalmadı artık

Hayat devam ediyor

• üzgünüm ama yaşadığımız bunca sıkıntıya, derde, her türlü kötü olaya rağmen yaşamak zorundayız be kardeşim en azından kendimiz için.
    ne kadar da vasat bi teselli
    ama durum bu, elden bir şeycik gelmez.
  • vallahi hocam durum maddi ise benim kuzenimin dayısı 10 tirilyon parayı tuzla buz etti :D zenginlerken şu an beş paraları yok, aile düzenleri bozulmuş durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Katiller de Ağlar

çok iyi

• Yüreğimi dağladın gece gece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölürüm diyip ölemezsin o kadar kolay değil, hayat şartları ne olursa olsun yaşamaya çalışırsın, çünkü yaşamak istiyorsun. Buna odaklan, yaşamak istiyorsun. Dertlerin umarım çözüme kavuşur, hayat acımasız, ama başka bir şey de yok bu soktumun hayatından başka.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.