Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

25 yaşımda evlatlık olduğu mu öğrendim

38
Cevap
1
Favori
3.807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 25 yaşımda evlatlık olduğu mu öğrendim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4653 Mesaj
      08 Ağustos 2018 16:43:08 Konu Sahibi
      arkadaşlar içimi dökmek istedim , 25 yaşımdayım daha dün , aslında beni büyüten ailemin öz annem babam olmadığı nı öğrendim , 1 aylıkken evlat edinmişler beni, beni doğuran kadın beni bi binanın kömürlüğüne bırakıp gitmiş , şuan boşluğa düştüm iyi bi işim ailem var bana , hiç bugüne kadar evlatlık olduğumu hissettirmediler , büyüttüler okuttular iş buldum arabamı aldılar , şaka gibi bi durumun içindeyim.

2016 320 d techno plus 2005 fusion
    • Binbaşı
      1762 Mesaj
      08 Ağustos 2018 16:45:50
      Genetik test yaptır hocam inanmiyorsan gerçekten evlatlık misin diye.
      Kuzenlere benziyor musun aklına gelmiş miydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4653 Mesaj
      08 Ağustos 2018 16:48:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Orta Seviye Gitarist

Genetik test yaptır hocam inanmiyorsan gerçekten evlatlık misin diye.
      Kuzenlere benziyor musun aklına gelmiş miydi
      ya sorun zaten benim evlatlık olup yada olmamam değil , ben hiç evlatlıkmışım gibi hissetmedim ki halada öyle herşeyin en iyisini yaptırdılar bana bugüne kadar , abim ablam kuzenlerim hiç yabancılık çektirmediler bu yaşıma kadar bilmiyordum bile
      |
      |

• Binbaşı
      1660 Mesaj
      08 Ağustos 2018 16:50:01
      ne güzel işte ailen var seni kucaklamışlar büyütmüşler sen de onları kucakla onlar senin gerçek ailen.

• Yarbay
      4653 Mesaj
      08 Ağustos 2018 16:51:51 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

ne güzel işte ailen var seni kucaklamışlar büyütmüşler sen de onları kucakla onlar senin gerçek ailen.
      öyle zaten mükemmel insanlar , dün annem dedi eğer gerçek ailenide bulmak istersen herşekilde yardımcı oluruz dediler , zaten öyle bi isteğim yok benim gerçek annem beni büyüten kadın zaten

• Çavuş
      48 Mesaj
      08 Ağustos 2018 16:56:28
      Genetik olarak birinin karnından çıkmış olmak mı o kişiyi anne yapar yoksa seni sevip, koruyup kollayan kişi midir anne ?

Kendi ağzınla söylüyorsun "evlatlık olduğunu hisssettirmediler" bu zaten tek ayırt edici noktaymış. Sevmişler, büyütmüşler, iyi bakmışlar. Şimdi saçmalamayı kes, "boşluğa düşmüş" olduğunu hissettirme sana bunları yaşatan insanlara..

Fox in the box.
    • Yarbay
      4653 Mesaj
      08 Ağustos 2018 17:12:27 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: pissed.Fox

Genetik olarak birinin karnından çıkmış olmak mı o kişiyi anne yapar yoksa seni sevip, koruyup kollayan kişi midir anne ?

Kendi ağzınla söylüyorsun "evlatlık olduğunu hisssettirmediler" bu zaten tek ayırt edici noktaymış. Sevmişler, büyütmüşler, iyi bakmışlar. Şimdi saçmalamayı kes, "boşluğa düşmüş" olduğunu hissettirme sana bunları yaşatan insanlara..
      öyle yapmaya çalışıyorum zaten hocam , normal günlük hayatımıza devam ediyoruz
      |
      |

• Yüzbaşı
      422 Mesaj
      08 Ağustos 2018 17:15:02
      Valla bana öyle deseler umrumda olmazdı eğer beni büyüten anne babamı gerçekten seviyorsam..

Zaten asıl annelik doğurmakla olmuyor. Eşek de doğurabiliyor sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      37 Mesaj
      08 Ağustos 2018 17:42:52
      Öyle olmuyor işte hocam sen şimdi bulmak bile istemiyorsun anneni bir ay üç ay beş ay bakmayacaksın bile ama sonra kim acaba gerçek annem diyeceksin ve bakacaksın. O üvey ailenin her yaptığı küçük bir yanlış bunlar acaba bana karşı değişti m diye düşündürecek. Şu an biz annemiz babamız ne yaparsa ne derse desin o benim anam babam kanımdır deriz ama sizin ailenizin yaptıkları bu gerçeği anlatma sonrasında dokunmaya başlayacaktır. Zor durum, allah yardımcınız olsun.

• Yarbay
      15270 Mesaj
      08 Ağustos 2018 17:44:31
      Önemli olan sizi sevgiden mahrum bırakmamalarıydı. Mükemmel bir aileniz var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      776 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Francis .J. Underwood

[29 Kasım 2018 21:26:09 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      08 Ağustos 2018 17:49:28
      Nerden duydun bunu
      |
      |

• Yarbay
      4653 Mesaj
      08 Ağustos 2018 18:43:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: syntaxerroroccurred

Öyle olmuyor işte hocam sen şimdi bulmak bile istemiyorsun anneni bir ay üç ay beş ay bakmayacaksın bile ama sonra kim acaba gerçek annem diyeceksin ve bakacaksın. O üvey ailenin her yaptığı küçük bir yanlış bunlar acaba bana karşı değişti m diye düşündürecek. Şu an biz annemiz babamız ne yaparsa ne derse desin o benim anam babam kanımdır deriz ama sizin ailenizin yaptıkları bu gerçeği anlatma sonrasında dokunmaya başlayacaktır. Zor durum, allah yardımcınız olsun.
      iyide benim annem beni büyüten kadın
      |
      |

• 08 Ağustos 2018 18:46:51
      Biyolojik ebevenylik önemli değil, haberlerde görüyoruz öz çocuklarına neler yapanları önemli olan bu insanların seni benimsemiş olması. Gerçek ailen zaten sana bu imkanları sağlayan kişiler. Olurda bu saatten sonra onlara farklı davranırsan vay senin ben

• 08 Ağustos 2018 18:48:53
      Hocam her ne olursa olsun seni buyuten kisiler gercek annenden daha önemli
      Gercek annen hayatta mi degil mi bilmiyorum ama velev ki hayatta yerinde olsam aramazdim bile
      Simdiki ailenle yaşa boş yere kendini ve digerlerinide huzursuz etme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4653 Mesaj
      08 Ağustos 2018 18:51:56 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Hocam her ne olursa olsun seni buyuten kisiler gercek annenden daha önemli
      Gercek annen hayatta mi degil mi bilmiyorum ama velev ki hayatta yerinde olsam aramazdim bile
      Simdiki ailenle yaşa boş yere kendini ve digerlerinide huzursuz etme
      aramam zaten merakta etmiyorum açıkcası , tek üzüleceğim şey beni bıraktıkları gibi başka bi çocuguda bıraktılarsa , onun durumuna üzülürüm
      |
      |

• Yüzbaşı
      402 Mesaj
      08 Ağustos 2018 18:53:09
      tek çocuk musun ? önündeki 2 3 ay sancılı geçer belki bir şeyleri sorgularsın kafana takılır bazı şeyler ondan sonra unutur gidersin.. yaş olmuş 25 kafandaki soru ben kimin oğluyumdan ziyade benim oğlum ne zaman olacağa dönüşmeye başlar

|
      |

• Uzaklaştırılmış -737014 gün cezanın, kadarı kaldı.
      08 Ağustos 2018 19:01:34
      Bir zahmet hissettirmesinler yok öyle hem beleşten çocuk bulalım evimize neşe katsın diye alalım sonra ona evlatlik gibi davranalim.

|
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      08 Ağustos 2018 19:19:15
      csb
      |
      |

Bilinmez neleri getirir zaman.
      Bilinmez neleri götürür zaman.
    • Teğmen
      106 Mesaj
      08 Ağustos 2018 19:22:17
      CSB
      |
      |

• Binbaşı
      1525 Mesaj
      08 Ağustos 2018 21:32:54
      quote:

Orijinalden alıntı: syntaxerroroccurred

Boş yapma dostum

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
paykasa
millenicom;internet;servis
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.