Şimdi Ara

25 yas uzeriii.... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MK102

Call of Duty United Offensive

grafikler neden bu kadar iğrenç gözüküyor?!?

• once bır soruyu anlayın ....benım amacım yasıtlarım hangı oyunları oynuyor onu ogrenmek dedıgım gıbı merak sadece ... once bır cvb yazarken dusunun sıkmayın hemen ,kımseyı yastan dolayı kucumsemıyorum ,,,ANLASILDIMI acaba ...
  • 10 yasındaki biri süper mario türü oyunlar oynar bizim gibiler daha ağır takılır
    diablo serisi
    generals serisi
    total war serisi
    half life serisi
    doom serisi
    far cry oynar

be 21 yaşındayım ben 10,11 yaşlarındayken cs falan oynuyodum ya sem mario falan oynamışınki bu kadar rahat konuşabiliyon
  • star craft
    ultima online başta olmak üzere online oyunlar
    diablo
    mame oyunları
    bazende cs
  • generals,aoe,hl
  • nfsu2 ve fm 2005
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

quote:

Orjinalden alıntı: MK102

Call of Duty United Offensive

grafikler neden bu kadar iğrenç gözüküyor?!?

Sorun oyunda değil ekran kartımda geforcemx400 bu arda yaşım20

• quote:

Orjinalden alıntı: broken

10 yasındaki biri süper mario türü oyunlar oynar bizim gibiler daha ağır takılır
    diablo serisi
    generals serisi
    total war serisi
    half life serisi
    doom serisi
    far cry oynar

Senin saydığın oyunları oynamak için 25 yaşında olmaklazım değil. Eskiden gittiğim bir cafe'de 8 yaşında bir çocuk hergün AOE 2 oynuyordu.10 yaşında olupta Doom3,AOE vs... türü oyunları oynayan pekçok çocuk var istersen netcafe gitbak ozaman anlarsın. Bende 19 yaşındayım ama yıllardır age of serisinin her oyununu oynadım halada oynuyorum.
  • Ne yapsın o arkadaşın kafası belki küçükken az çalışıyodu herkesi öle zannediyo olabilir gerçi bu açtığı topice bakılırsa hala kafası az çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rudeboy -- 2 Mart 2005, 19:28:27 >
  • Doğum tarihim: 1954
    Aklıma gelenler:
    OUTLAWS--SİN--RESİDENT EVIL 2--TOMB RAIDER2--TRESPASSER--HALF LIFE--STARCRAFT--DELTA FORCE 1,2,3,5--WAR ZONE 2100--DUNE 2,2000--C&C RED ALERT 1,2,TIBERIAN SUN,YURİ'S RAVENGE,GENERALS--KKND--DUNGEON SIEGE--RETURN TO CASTLE WOLFENSTEİN--MEDAL OF HONOR--LIONHEART--DIABLO 2--SACRED--CALL OF DUTY--LOTR 2--CODENAME PANZERS--SUDDEN STRIKE--SPLINTER CELL--MAX PAYNE 2--NO ONE LIVES FOREVER--SOLDIER OF FORTUNE--HALF LIFE 2
    Ayrıca:
    Mega drive,snes,n64,nes,gba,psx emulatörleriyle şu anda yazamayacağım kadar çok oyun
    Tümü hile yapmadan ve açıklamasına bakmadan....
    Şu anda oynadığım: DOOM 3 (hl 2 den sonra çekilmiyor)
    Yakında:Far cry (PC mi 10 gün önce yeniledim.HL 2 ye öncelik tanıdım)
    Yıllardır beklediğim oyun: DUKE NUKEM FOREVER (60 yaşımda oynarım sanırım)
    İlk bölümde takılıp sildiğim oyun: KINGPIN
    Yetersiz ingilizcem yüzünden sildiğim oyun:MORROWIND

• quote:

Orjinalden alıntı: snake_10

ben 25 yaşında diğilim zeka içerikli bir oyunu oynamak için 25 yaşının üzerinde olmak mı lazım yani

• YAŞ 26
    OYUNLAR

SİPLİNTIR SEL KAOS TEORİ (DEMOSU OYNUYORUM
    PES4 FOREVER
    BATTLE FOR THE MİDDLE EARTH
    RİDDİCK
    FAR CRY
    NFSU2
    CALL OF DUTY
    FLİGHT SIMULATOR
    FLAT OUT
    DOOM3

HEYECAN YARARTAN OYUNLAR,

STLAKER
    DRİVER 3
    SPCT
    SWAT4
    GTA SA
    Brothers in Arms: Road to Hill 30
    FEAR
    GODFATHER
    THE REGIMENT
  • 98 den beri maneger serisi(cm)
    hereos of might and magic 3 4
    nfs underground 2
    nba 2005

ama ekseri frp rpg tarz1
  • + ilave etmeliyim ki TOTAL WAR serisi
  • 29 yaşındayım arada counter kurup botlarla oynarım ,unreal in tüm serileri,mohaa,coll of duty,tüm nfs serisi,eanın bilimum futbol ve nba oyunları,colin mcrae nin tüm serisi şu an PoPww half life 2 ve nba 2005 oynuyorum (yani strateji beni kesinlikle sarmaz..). Oyun oynamanın yaşla hiç bir ilgisi yok ama oyun almak için bir yere girip 15 lik delikanlılara şunu alın bunu almayın diyince insanlar bi garip bakıyor...
    Bir başka olay oyun oynarken hasta gelirse(bkz nick) biraz garip kaçıyor. Napalım yapacak birşey yok... Yaş ve evlilik durumu itibariyle kafe bar vs ortamlarına yasaklı durumda olduğumdan kendimi oyunlara veriyorum hayatımdan da son derece memnunum ;;60 yaşında torunlarımla da oynarım....
  • yaş 35 yolun yarısı

tüm blizzard oyunları
    aoe serisi
    cod
    commandos serisi
    desperados
    nfs serisi

şimdi 4 gözle desperados 2 yi beklemekteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulent35220 -- 4 Mart 2005, 16:49:41 >
  • 34 yaşında evli ve 4 çocuk sahibiyim. akşam saat sekizden 12 ye kadar hergün ve hafta sonları daha abartılmış şekilde RPG FRP RTS ve yarış oyunları oynarım(Gran Turismo desem daha doğru olur- 98 den beri....-) bence oyun oynamanın yaşı yok. bakış açım oyunların aynı filmler gibi olduğu. sadece interaktifsiniz. o yüzden tv yerine ya pc ye yada ps2 ye takılırım. bu arada yurt dışında oyuncu yaş ortalaması benim yaşlarda diye biliyorum bir defasında 50 küsür yaşındaki bir ingilizle warcraft 3 oynamış deli gibi zevk almış bu rts nin rpg kısmınıda kıvamına getirmiştik... Şu aralar
    KOTOR
    GT 3
    Metla Gear Solid 2-3
    PES 4 oynuyorum.
  • Bende 15 yaşındayım ama 6 sendedır ultima online oynuyorum ve hala oynuyorum ama emin olun coğu 25 yaşı üstündekılerden cok daha iyi biliyorum oyunu bu topic biraz sacma olmus asıl altı yazman gerekırdı yine saygısızlık etmek istemem..

Sürç-i Lisan Ettik İse AffoLa
  • akına gelebilecek herturlü strateji oynu ve tabiki managerlik oyunları ama daha da spesifik birşeyler istiyorsan fm manager oyunuyorum şu sıralar bir dehttp://ogame.com.tr/php_tr/ sitede online bir strateji var onu oynuyorum herkese tavsiye ederim
  • ne tür olduğunu söyle bari
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.