Şimdi Ara

25 ülkeye ihracat yapan silah fabrikasını gezdik, yerli tüfekle atış yaptık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu av tüfeği, yivli silah değil ayrıca o susturucu değil namlu ucu. 7,62 mermi değil fişek atıyor

• :D :D 2. dünya savaşı 1945 te bitti o ülkeler noollacak 204e e daha çok var :D

• piyade tüfeği yapamasalar da bu potansiyele sahip olan fabrikaların olması güzel bir şey. günün birinde ihtiyaç olabilir.
  • Bana ordan bi Hyper Beast
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunerunner

:D :D 2. dünya savaşı 1945 te bitti o ülkeler noollacak 204e e daha çok var :D

1919->2019(1923->2023) veya sizin yorumunuzla 194x->204x
    bu tabloya baksanız bile !
    1WW anlaşma bittiğinde ! bu durum zaten 2WW anlaşmalarını da bozmak için
    bir çok açık pozisyon oluşturmaya mazeret olacağı ortada !

bakınız dünyanın en gelişmiş ülkelerine olan bitenlerin hepsi
    Suriye bölgesine NATO adı altında gire bilmek için hepsi birer mazeret gerekçesi !

bilimsel anlamda tarihi okumak için, tarihin bir bütün olarak algılanması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 2 Haziran 2017; 10:43:51 >
  • Güzel haber tebrikler. Shiftdelete gibi çöp siteden çöp haberleri okumaktan bıkmıştık :)

• Şu müziği koymasaydınız da silahın sesini duysaydık.

• Saygısızlık etmek istemem ancak Lozan Antlaşması 100 yıllık değildir. Bunu neden anlamıyorsunuz bilmiyorum bir komplo teorisi yürüdü gidiyor bir adamdan çıktı bu saçmalık yapmayın etmeyin lütfen tarih okuyun.

• beyefendi fazla heyecan yapmış

• sarsılmaz m206 w var. Derya'yıda merak ettim birdahaki silah olarak bi gidip incelemem lazım. Çok yakışıklıymış tüfekler.

• shotgun=pompalı taktikal savunma silahı. daha basit %20 daha güçlüdür.
    otomatiği tanımlıyamıyorum. diğerleri av tüfekleri.
    derya anakon iyiydi. sarsılmz206 pompalı var. hatsandada gözüm kalmış.

• ağa şu üst üste atış Firing denilen olayı dünyada bir m4 amraikan piyade tüfeği birde meşur kalaşlikof yapıyor, bunu yaptığımız zaman bence piyade tüfeği konusunda yol katetmiş olucaz.
    bahsettiğim olay bu:https://www.youtube.com/watch?v=7Gm_VfMUAEw

• bizim hükümetin asıl destek olması gereken firmalar bunlar, mkek gibi gereksiz bir kurumu kapat, küçük silah işini özel sektöre devret, çok daha kaliteti tüfek yaparlar. zaten mkek’in yaptığı fişekleri kullanan bilir, çok rezildir.
    -tubitak gidiyor saab’a 140 milyon $ veriyor, ölü bir platform alıyor,
    -ha bide libya’ya giden bavullar dolusu paralar var, ne olduğu bellisiz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.