Şimdi Ara

25 TL google reklami verin google 100 TL kredi hediye etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
6
Favori
10.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Güzel duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki diyelim verdik, daha sonra o 100 lirayı nasıl kullanacağım bilgisi olan paylaşabilir mi?

• * Bu teklifin hüküm ve koşulları:Aşağıdaki şartlarda "AdWords", hangisinin daha uygun olduğuna göre, AdWords veya AdWords Express anlamına gelebilir.
    1. Bu teklif sadece faturalandırma adresi Türkiye'de kayıtlı müşteriler için geçerlidir. Her reklam veren yalnızca bir adet promosyon kodu kullanabilir.
    2. Bu teklifi aktifleştirmek için: Promosyon kodunu hesabınıza 31 Aralık 2017 tarihine kadar girmeniz gerekir. Bu tekliften yararlanmak için, ilk reklam gösteriminizin ilk AdWords hesabınızdan gerçekleştiği andan itibaren 14 gün içerisinde promosyon kodunuzu girmeniz gerekmektedir.
    3. Promosyon kredisine hak kazanmak için: Kodu girdikten sonraki 30 gün içinde, reklamlarınızın 25 TL tutarında tıklama alması gerekir. 25 TL tutarında ödeme yapıp kredi yüklemek yeterli değildir. Reklam giderlerinin takibi 25 TL tutarında olan kısım için kodu girdikten sonra başlamaktadır.
    4. 2 ve 3. adımların tamamlanmasının ardından krediniz genellikle 5 gün içinde hesabınıza yüklenir ve hesabınızın Fatura Özeti bölümünde gözükür.
    5. Krediler yalnızca gelecekteki reklam giderleri bakımından uygulanacaktır. Krediler kodun girilmesinden önceki reklam giderleri bakımından uygulanamayacaktır.
    6. Yüklenen promosyon krediniz tükendiğinde herhangi bir bildirim almazsınız ve ödeme yönteminize göre aldığınız tıklamalar üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Eğer reklam vermeye devam etmek istemiyorsanız dilediğiniz zaman hesabınıza girip kampanyalarınızı duraklatabilir ya da silebilirsiniz.
    7. Promosyon kredisine hak kazanmak için hesabınızın AdWords tarafından başarılı bir şekilde faturalandırılmasıve iyi durumda olması gerekmektedir.
    8. Şartlar ve koşulların tamamına aşağıdaki adresten ulaşılabilecektir:https://www.google.com.tr/adwords/coupons/terms.html?hl=tr&utm_source=email&utm_medium=email&utm_content=awoforce-tr&utm_campaign=tr-tr-adon-edm-aw-c-master_campaign_370103_email_1-adon!o2&subid=tr-tr-adon-edm-aw-c-master_campaign_370103_email_1-adon!o2

** Günlük 15 TL ve üzeri bütçeli kampanyalarınızda ücretsiz hizmet. Pazartesi - Cuma günleri 9:00 - 18:00 arası. Bu teklif, Türkiye'de bulunan yeni reklamverenlerle sınırlıdır. Destek hizmeti yalnızca Türkçe olarak verilir ve işletme ile web sitesinin uygun görülmesine bağlıdır.

Bu e-postayı alma nedeniniz, Google AdWords'ün kullanımına nasıl başlanacağı veya AdWords ile ilgili tanıtımlar konusunda zaman zaman yardım ve ipuçları almayı kabul etmiş olmanızdır. Gelecekte bu tür e-postalar almak istemiyorsanız, e-posta listesinden çıkmak için burayı tıklayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkankara97 -- 8 Aralık 2017; 14:47:59 >

• Mobil uygulama için kullanabilir miyim? Bu arada sayfanıza tıkladım

• Mobil uygulama icin kullanabiliyorsak iyi gibi degerlendirilebilir. 125 lirayi 23 gun icinde bitirebiliriz degil ki konuya pek hakim degilim de?

• bence güzel fırsat. Bir adwords uzmanı olarak söylemeliyim ki forumlarda bu kuponlar kapış kapış gidiyor :) Fakat bu kuponlar sizlere özel olabilir. AdWords'ü gerçekten etkili kullanan kişilerin çok fazla işine yarar. Fakat stratejiyi iyi kurgulayamayan birisi için zaten çok kısa sürede tükenecek bir tutar
  • 25 değil 27 tl gibi bir şey yükleyin yoksa kusuratta takılır..

Google reklam harcamaları bu sene istedikleri ölçüde olmadı bu sene, ayrıca yakında organik alanda bırakmayacak Google amca iyice gözü döndü..

Adwords uzmanı olarak son bir not, Google zalımı boşa yemlemez haberiniz olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

25 değil 27 tl gibi bir şey yükleyin yoksa kusuratta takılır..

Google reklam harcamaları bu sene istedikleri ölçüde olmadı bu sene, ayrıca yakında organik alanda bırakmayacak Google amca iyice gözü döndü..

Adwords uzmanı olarak son bir not, Google zalımı boşa yemlemez haberiniz olsun :)

Yani alalım mı almayalım mı?
  • Nası çevircez bunu ey adwördsçüler anlatın daa

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    25 liraya 125 liralık tecrübe edineceksin tabiki al, biraz ilgiliysen faydası olur..

Ben 8 sene önce 2bin lirayı heba ederek öğrendim, 8 yıldır kısmen ekmeğimi oradan kazanıyorum ve seviyorum bu uğraşı..

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ne menem iş 2 bin gitmiş o zamanın parasıyla bir de :) benim de facebook reklamında 4 5 sene önce 500 lira birden gitmişti :)

Hocam tavsiye edebileceğiniz eğitim tecrübe yeti var mı peki

• Selam, benim gibi heyecanla parayı hemen yatırıp kodu kullanırım diyenler varsa öncelikle bir bilgilendirme yapayım. Adwords hesabımı 4 ay önce açmıştım, ve sadece 30 tl'lik bir reklam vermiştim, mobil uygulamam için. Herhangi bir kupon, fırsat vb. kullanmamıştım. Kuponu girmeye çalıştığım zaman "Maalesef, şu nedenden dolayı bu promosyon kodu için uygun değilsiniz: Belirtilen gün sayısından daha uzun süredir reklam yayınlıyorsunuz." diyor. Yeni hesap açıp, kampanyadan öyle yararlanmakta fayda var.
  • Gençler ben daha once 1 hesaptan bu kampanyadan youtube video reklam icin yararlanmistim, baska hesap acip yine ayni youtube kanali icin reklam versem olur mu google bunu yer mi..

• quote:

Orijinalden alıntı: daggee

Selam, benim gibi heyecanla parayı hemen yatırıp kodu kullanırım diyenler varsa öncelikle bir bilgilendirme yapayım. Adwords hesabımı 4 ay önce açmıştım, ve sadece 30 tl'lik bir reklam vermiştim, mobil uygulamam için. Herhangi bir kupon, fırsat vb. kullanmamıştım. Kuponu girmeye çalıştığım zaman "Maalesef, şu nedenden dolayı bu promosyon kodu için uygun değilsiniz: Belirtilen gün sayısından daha uzun süredir reklam yayınlıyorsunuz." diyor. Yeni hesap açıp, kampanyadan öyle yararlanmakta fayda var.

Mobil uygulama reklamını nasıl verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ironicix35

bence güzel fırsat. Bir adwords uzmanı olarak söylemeliyim ki forumlarda bu kuponlar kapış kapış gidiyor :) Fakat bu kuponlar sizlere özel olabilir. AdWords'ü gerçekten etkili kullanan kişilerin çok fazla işine yarar. Fakat stratejiyi iyi kurgulayamayan birisi için zaten çok kısa sürede tükenecek bir tutar

Hocam biz bu ara bunlara reklam verdik lojistik sitesi için 3 tane bot atamislar hergun siteye düzenli giriş var. Bildiğiniz yediler parayı

• adwords üzerinden gelen satın alıcı müşteri genellik ile ileri düzey gerizekalı kapıda ödeme varmı - siz gönderin ben sonra parayı ödeyim giller. bir çok kez baby shower işi üzerine reklam verdim artık kesinlikle vermiyorum sırf siteye giren çıkan sayısı artsın diye ödenir. 10. sayfada da çıksan seni bulup gelen adam en etkili müşteri. herşeyin organiği güzel.
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    google çok uyanık bir şirket. bir çok hesap yönetiyorum. kalite puanı olayları falan çoğunlukla hikaye. sistem reklamcıların daha fazla ödeme yapmasını sağlamak üzerine kurulmuş. Adwords ile ilgilenen uzman arkadaşlarla bilirler. sadece tek bir özelliği kurmadığınız/eklemediğiniz için dakikalar içinde binlerce TL harcama tehlikeniz bulunmaktadır. 100 TL'lik kuponla AdWords'e gelen yeni kullanıcılar ilerisi için dikkatli olsunlar :)
  • Son 1 yıldır her 2 ayda bir geliyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: ironicix35

google çok uyanık bir şirket. bir çok hesap yönetiyorum. kalite puanı olayları falan çoğunlukla hikaye. sistem reklamcıların daha fazla ödeme yapmasını sağlamak üzerine kurulmuş. Adwords ile ilgilenen uzman arkadaşlarla bilirler. sadece tek bir özelliği kurmadığınız/eklemediğiniz için dakikalar içinde binlerce TL harcama tehlikeniz bulunmaktadır. 100 TL'lik kuponla AdWords'e gelen yeni kullanıcılar ilerisi için dikkatli olsunlar :)

Hocam peki şu reklam sitelerine verseler 5bin tıklama karşılığı 5-10 dolar veren yerler siteye giriş artarsa önlerde çıkar miyiz? Bize verdiğimiz reklamın faydası site abuk subuk çıkıyordu arama sayfasında onu düzelttiler :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.