Şimdi Ara

25 Suriyeli, 3 Türk gencine saldırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Denizli'de, Suriyeliler 3 Türk gencine saldırınca şehr karıştı. 500 vatandaş Suriyelilerin evini taşladı.

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde, 25 Suriyeli ile ilçedeki 3 kişi arasında kavga çıktı. Olayın duyulmasının ardından yaklaşık 500 kişi ilçe meydanında toplandı, olaylara müdahale edilmek üzere Denizli merkezden takviye çevik kuvvet ve jandarma ekipleri sevk edildi.Edinilen bilgi ve iddialara göre, Saat 21.30 civarlarında mahallenin kızlarına yan baktıkları için Suriyeli gençler ile 3 Sarayköylü genç arasında ağız dalaşı yaşandı. Sözlü tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından iddiaya göre, yaklaşık 25 kişilik Suriyeli grup, Sarayköylü 3 gencin üzerine saldırdı. Kavga nedeniyle ismi öğrenilemeyen bir genç yaralandı. Yaralı şahıs hastaneye kaldırıldı.

500 KİŞİ EVİ TAŞLADI
    Olayın duyulması üzerine ilçe halkından yaklaşık 500 kişi Hüseyin Kuş parkı etrafında toplandı. Toplanan öfkeli kalabalık ile Suriyeliler arasında taşlı sopalı kavga başladı. Bir grup genç, Suriyelilerin oturduğu evi taşlayarak, tek katlı evin camlarını kırdı. Müdahalede bulunan polis ekipleri, olayların büyümesi üzerine yetersiz kaldı. Olayların büyümesi üzerine Denizli Merkezden takviye çevik kuvvet ve jandarmaekipleri ilçeye sevk edildi. İlçe Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürü olayların yatışması için kalabalığı sakinleştirmeye çalıştı.

Öfkeli kalabalığın yatıştırılmasının ardından ilçeye takviye olarak gelen çevik kuvvet ve jandarma ekipleri, kabalığın daha fazla taşkınlık çıkarmasını engelleyerek kontrollü bir şekilde dağıttı.Kaynak: 25 Suriyeli, 3 Türk gencine saldırdı

Kaynak:http://www.yenicaggazetesi.com.tr/25-suriyeli-3-turk-gencine-saldirdi-159517h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 19 Mart 2017; 21:52:50 >

• Benim en çok korktuğum şey yarın bir gün bu suriyeliler arap milliyetçiliği yapmaya başlarsa diye o zaman ortalık çok fena olur
  • benim çevreden teşkale bi kaç kişiye sataşsa o şehirde barınamaz.Denk gelirler birgün daşaklı birine delik delik yapıp atarlar bi kenara en ufak cezada almazlar.Bunlar bundan anlar okadar mukat işliyorlar ceza almıyorlar.Dinsizin hakkından imansız gelir.kaşıcan bunları kaşınırsa,ülkemizde çoluk çocuğa gence sataşsın diyemi aldık bunları ülkeye okadar delikanlıysalar bizim gibi askerlik yapsınlar gitsinlerde vatanlarını kurtarsınlar
  • iyyy etmişler
  • Eee bunların erkekliği bu kadar işte, anca toplanıp kız keserler 3 kişiye saldırırlar.

Ülkelerine ...tir olup savaşmaya gidemezler ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok Suriyeliyi ülkemizde görmek için

16 Nisanda evet diyormuyuz Akpliler

Bunlar 10 yıl içinde sayılarını 2 ye 3 e katladığında siz Asgari ücretlinin yerini aldığında sakın ağlamayın

• evi niye taslıyonuz gir içeri bul adamı ağzınla burnunu yer değiştir çık..
  • kendi arap kardesleri ulkelerine almadi neden cunki duzeni bozulmasin istanbul da suriyelinin isi ne adamlar tum memlekete yayilmis bu saatden sonra toplayamazsin da

• Küçükten içsavaş kıvılcımlarıdır bunlar.Arap nüfus çok fazla.Sınırdışı edilmeliler acilen yoksa katliamlarla Dünyaya rezil oluruz.
  • Esad, ne kadar ipsiz sapsız zarrarlı boş gezenin boş kalfası zarar ziyan Suriyeli varsa hepsini yolladı.

Şimdi bu adamlar bizim ülkemizde huzursuzluk çıkartıyor. Bir de biz bunlara ev, para ve erzak veriyoruz.

• arabı arap bilesevmezken biz neden ölüyoruz onlar için?
  • Insallah bu Araplardan sadece onlari isteyenler zarar görür... inşallah onlar yerine işe girerler...

• Bunların olacağı belliydi. Geçmiş olsun.

AKP ye oy verenler bunların hepsinden sorumludur. Verdiğiniz oyun sorumluluğunu alacaksınız.
  • Doğrudur aga, bende geçen sahile iniyordum önümde 3 tane suriyeli var bana doğru geliyor onlar, aramızdada 2 tane 14-15 yaşlarında kız var açık falanda değillerdi yani. Minibüse biniyorlardı bu suriyelilerin kafa bildiğin onlara dönmüş hem yürüyor hem bakıyor abaza aç gibi. Bi tanesi ters baktığımı farkedince hepsi döndü yüzüme baka baka gittiler. Aşırı ayar olmuştum ama sorun çıkarmak istemedim. Bu elemanları biz niye içeri aldık? Karımıza kızımıza baksınlar diye mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Bunların olacağı belliydi. Geçmiş olsun.

AKP ye oy verenler bunların hepsinden sorumludur. Verdiğiniz oyun sorumluluğunu alacaksınız.

Hesabini bu dünyada olmasa bile öbür dünyada verecekler

İçiniz rahat olsun

• suriyelileri savunanlara tek lafım var yarın öbür gün sizin bir yakınınızın sevdiğinizin de başına böyle benzer bir olay gelip canınız yandığında işte o zaman diyebilecek misiniz onlar benim din kardeşimdir diye.
  • vatanından kaçmış arap hainlerin yaptığı eylemdir.
    hep diyorum; bu ülkeye en büyük bela muhafazakarlık ve ümmetçilikten gelmiştir.
  • 25 Suriyeli, 3 Türk gencine saldırdı

• Esad resmen bahar temizliği yapıp nerde gereksiz ipe sapa gelmez boş beleşleri yolladı bize

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.