Şimdi Ara

25 Mbps 75 GB Fiber Uydunet Devrediyorum (Ankara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankaraya 6 ay önce tasındım. Yenimahalledeyim. Tasınır tasınmaz internet aldım. 24 ay taahhütle kablo tv sinema paketi + 25 mb fiber 75 gb uydunet internete 50 TL sabit ödüyorum. Tivibu almak isedim. O yuzden TTnet e gecmek istedim. Ancak Turksat bana 700 TL cayma bedeli cıkardı. Bu parayı ödemek istemediğimi söylediğimde tek yolun hattı bir baskasına devretmem gerektiğini söylediler. Yaklasık 6 ay bitti. 18 ay gibi bir süre kaldı. Eğer isteyen birisi varsa birgün beraber müşteri merkezine gidip nakil yaptıracağız. Ertesi gün gelip kuruyolar. 18 ay 50 TL daha odeyerek devam edeceksiniz. kablo tv yi bir kdefa bile kullanmadım. modemi ise kurdugum gunku yerinde duruyor. uydu receiver, 4 port kablosuz modem ile beraber sizlere teslim edeceğim. Ben hiçbir ücret talep etmiyorum. Sadece devralacak arkadaş Turksat'dan gelecek faturayı ödemeye devam edecek. İlgilenen varsa iletişime geçerse sevinirim.

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyohead -- 21 Haziran 2017; 9:58:25 >

• Merhaba,

Bu ilan hala günceldir. Henüz devretmedim. Teşekkürler,

75 GB AKN bulunuyor ve wifi modem ile beraber almıştım. Şu anda yeni alıma kapalı ama kampanya bilgisi aşağıdaki linkte. Bilgilerinize..
    https://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanyalari,437,hayati-kacirma-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyohead -- 24 Temmuz 2017; 21:0:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.