Şimdi Ara

25 mb sabit hız 90 TL ücret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Kablonete geçmeyi düşünüyorum 25 mb hız artık hiç düşmüyormuş. Kullanan varsa beni bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

• Şurdadan bakarmısınız türk telekom altyapınız kaç çıkıyor https://netspeed.com.tr/altyapi-sorgula//

• rodiena17 kullanıcısına yanıt
    Forumda yüzlerce kablonet İle ilgili içerik var, bulamadığınız bilgi istediğiniz konu nedir, neyi bilgilendireceğiz, bu mesajdan hiç bir şey anlaşılmıyor...
  • Kullananlar İnternet hızından memnunmu? Hakikaten sabit 25 mb hız varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodiena17

Kullananlar İnternet hızından memnunmu? Hakikaten sabit 25 mb hız varmı?

Eskiden 100 mbit 25 mbite düşüyordu aşağı yukarı aynı fiyattı. Evet hakikaten sabit alırsınız. Kablosuz bağlanırsanız kayıp olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam kablonet tum tarifelerinde aksamlari hiz dusumu olarak verir sana pazarlayan arkadas ikna icin artik dusmuyor demistir inanma.
    Web sayfasinda oyle birsey yazmiyor sonra pismanlik fayda etmez
  • umidoo kullanıcısına yanıt

tüm tarifeler değil sadece 'akıllı sınırsız' ibaresi olan paketlerde hız düşer.

Bazı oyuncular oyunlarda Ping fln oluyor diyor, oyun oynamadığım için yorum yapamıyorum, hızı 25lik tarifede en az 23-24 mbps sorunsuz alırsınız, ayrıca bir çok başlıkta belirttiğim gibi kablo hizmetleri tv, internet ve sesi üçü bir arada ekonomik sunan platformlardır, çok iyi hızlı düşük Pingli bağlantı ihtiyacınız varsa sol fiber den şaşmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 20 Şubat 2021; 20:36:27 >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Ben abone oldum 25 mbps sabit hızlı fiber İnternetim oldu hayatımda ilk defa. Önceden boşu boşuna cebelleşiyormuşum. İlk defa birşey izlediğimde takılmıyor. Sinema ve belgesel kanallarıda çok güzel kablo tv nin. Ayrıca modemleri 5G.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodiena17 -- 20 Şubat 2021; 19:40:29 >
    Hayırlı olsun, güle güle kullan, bu ülkede sol fiber ve turksat kablo dışında düzgün iss yok, inşallah herkesin adresinde en azından birinin olduğu günler olur...
  • 25mb 90 tl aşırı pahalı 100mb 95 100 tl ye satanlar var.

• Bende 100 güldüren paket kulllanıyorum akşam 25 mb düşüyor 95 tl ödüyorum keşke şuan 110 tl oldu sanırsam keşke o paketi seçseydiniz gündüz 100mb alırdınız.100mb sınırsız 150 tl.

• Bizim bunada boyle bir afis var ama sitelerinde bu fiyatlara paket goremiyorum. Bunlar dolandirici falan mi?

25 mb sabit hız 90 TL ücret
  • Taşeron bir firmanın afişidir hocam ama fiyatlar sanki geçtiğimiz dönemin birde %100 eminim onların hepsi akıllı sınırsız paketler.

• davidoff26 kullanıcısına yanıt

Muhtemelen, saol.

Türk Telekom'un hakkını yememek gerek hocam, ben çok memnunum. 50 mbps paket kullanıyorum 50 mbps çıkıyor hız testinde.

Binamda kablonet de var

Tabii Superonline daha iyi
  • Bence numarayı bir arayıp sorun. Sanki 2020 yılının paketleri gibi geldi ama belli olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam ttnet ve kablonet perfomansı bölgeden bölgeye göre değişiyor, bu yüzden genelleme yapmamak doğru olur.

şayet ben İstanbul'da yaşayan birisi olarak ttnet vdsl2 hizmetinden menunu fakat şu yalın internetten 10 15 lira fazla almaları beni çok sinir ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 11 Mart 2021; 20:34:14 >
  • Hocam eski afiş koymuşlar, kandırmaya çalışıyorlar, geçen ay benim kapıya el ilanı bırakmış fiyat 49,90 tl yazıyor, hemen aradım hadi bu tarifeye geçir beni dedim. Abi eski afişleri çok bastırmışız bitmedi halen kullanıyoruz dedi. Yanıltıyorsunuz insanları deyince cevap yok.

• escape__06 kullanıcısına yanıt

Marka güvenini azaltıyolar böyle yaparak bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.