Şimdi Ara

Nisan Etabı - Ön Duyuru | Taze Kahvede %45 İndirim! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
10
Favori
17.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba biz espresso ve latte için yumuşak ve uygun fiyatlı kahve önerinizi bekliyoruz
  • Kısa bir aradan sonra tekrar merhabalar; kargoları bir an önce teslim edebilmek için yoğun bir tempo ile çalıştık ve 28.02.19 saat 23:00'den önce gelen bütün siparişler hazırlandı. (Bunlardan 15 tanesi hariç geri kalanlar kargoya teslim edildi)

Teslim edilen kargoların e-gurme.com'da sipariş durumu "hazırlanmakta" dan "kargoya teslim edildi" olarak değiştirildi ve takip numaraları girildi.

Kargoya teslime yetişmeyen 15 paket sabah erkenden teslim edilecek ve gün içerisinde takip numaraları sisteme girilecek.

28.02.19 - 23:00'den sonra verilen tüm siparişler 04 Mart Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMEGALUL

Merhaba. French press için 2 paket sipariş vereceğim. Ekşi ve keskin bitter tatları sevmiyorum, dolayısıyla dark kavrum mu tercih etmeliyim?
    Merhaba; Dark/2.Crack kavrumda ekşi tatlar önlenir ancak acımsı/bitter tatlar alınabilir. Açık/1.Crack kavrum seçeneğimiz kavurma methodu sebebiyle alınabilecek ekşimsi tatların ortaya çıkabileceği seviyenin daha üzerinde bir kavurma profilidir. Bu sebeple kavurma profili First Crack olarak belirlemenizi öneririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogandroid

Hocam peki bugün sipariş versek, onu da bugün kargolayabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Merhabalar; 28.03.19 - 23:00'den sonra verilen siparişlerle birlikte yarın (cumartesi) günü verilecek siparişler de Pazartesi günü kargoya teslim edilecek şekilde işleme alınacaktır.
  • Hocam merhabalar; düzenli espresso içicisiyseniz single origin/yöresel kahvelerden tercih edip kavurma seçeneğini First Crack olarak işaretlemenizi öneririm. Espresso için karakteristik profilleriyle öne çıkan çekirdeklerimiz; Brundi, Kenya AA Plus, Costa Rica Jimanez.

Espresso bazlı diğer ürünler için, özellikle sütlü tercih ediyorsak harman kahvelerden tercih edebilirsiniz; Balanced Blend espresso bazlı içecekler için imza ürünümüzdür. Daha uygun maliyetli bir harman için ise Soft Cream Blend'e yönlendirebilirim.
  • Herkese selamlar, Ocak ve Şubat etaplarını hedeflediğimiz sürelerden daha kısa bir zamanda ürünleri kargoya vererek tamamladık, olumlu/olumsuz tüm geri bildirimlerinizi dikkate alıyoruz, kendimizi geliştirmek adına projeler yürütüyoruz.

Mart Etabı 25'inde yayınlanacaktır. Bu sefer ertesi gün kargo hedefiyle yola çıkacağız ve 4-5 yeni (uygun fiyatlı) yöresel kahve ekleyeceğiz.

Mart etabından herkesden önce haberdar olmak ve kargonuzun daha hızlı teslimi için öndenwww.e-gurme.com'a üye olabilirsiniz.
  • Atma abicim şu spam maillerini. Atmaaa. Ne link var iptal etmeye, ne iletişim bölümü açılıyor. Nasıl kaptırdım adresi hatırlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eferik

Atma abicim şu spam maillerini. Atmaaa. Ne link var iptal etmeye, ne iletişim bölümü açılıyor. Nasıl kaptırdım adresi hatırlamıyorum.
    Hocam mail adresinizi özelden iletirseniz gönderi listesinden çıkaralım, listedekilere ay da 1 duyuru maili atmamız sorun olur mu sizin için diye tek tek sormuştuk 1-2 ay öncesinde. gönderi listelerini bu şekilde oluşturmuştuk ancak rahatsız ettiğimiz için kusura bakmayın
  • quote:

Yöresel-Harman Kahveler, Tadım paketi, Cold Drip ve Üveyik Tasarım (Kahveli Doğal Sabun) kategorilerinde geçerlidir. kategorisinde geçerlidir.

%45 indirim 2 paket ve üzeri ürün alımda geçerlidir. KOD: dh45

*3 paket ve üzeri kargo ücretsiz, 2 pakette 4.99'dur.

www.e-gurme.com

Merhabalar;

6. Yıl Kampanyamızın Mart Etabındayız! |Önemli Yenilikler Var|

*5 Çeşit uygun fiyatlı yöresel kahve eklendi.
    *Kavurma profilleri güncellendi. (1.Crack ve 2.Crack kavurma seviyeleri bir miktar aşağı çekildi.)
    *Kavurma profillerini ve kahve çekirdeklerinin boyut ve kusur oranlarını inceleyebilmeniz için çekilen fotoğraflar ilgili ürünlerin detay fotoğraflarında paylaşıldı.
    *Çiğ kahve fiyatlarında indirim oranı arttırıldı.
    *Kahveli Doğal Sabun kategorimiz yayınlandı.
    *Hızlı kargo için iş akışı geliştirildi. (Saat 16:00’ya kadar gelecek siparişleri ertesi gün kargolamayı hedefliyoruz.)

Yöresel kahveler kategorisinde 33 çeşit kahve bulunmaktadır. Bu 3 çeşidi kabaca sınıflandırırsak alt, orta ve üst segment'den farklı fiyatlarla yöresel çeşitler bulunmaktadır. 27,40-36,20 TL bandındaki çeşitlerden sipariş verilmeden önce ürünün detay fotoğraflarında paylaşılan çiğ - açık kavurma - koyu kavurma fotoğraflarının incelenmesini öneririz. Bu segmentdeki kahvelerde diğer alternatiflere oranla kusurlu çekirdek sayısı fazla olabilmekle birlikte, homojen kavurma sorunu da ortaya çıkabilmektedir.

**Diğer detaylar için, siparişinizden önce ana sayfamızda yayınlanan "Kampanya Detayları" bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

• Yeni eklediğimiz 5 çeşit uygun fiyatlı kahvemiz

Nisan Etabı - Ön Duyuru | Taze Kahvede %45 İndirim!
  • Fiyatlar sanalbaharat kıvamına yaklaşmış hocam, bu sefer olacak sizin kampanya

750 gram kahve, hem de 3 farklı çeşit, 45 liraya geliyor. Gayet sıcak fırsat

Nisan Etabı - Ön Duyuru | Taze Kahvede %45 İndirim!

• quote:

Orijinalden alıntı: RASP

Fiyatlar sanalbaharat kıvamına yaklaşmış hocam, bu sefer olacak sizin kampanya

Aynen yoruma katılıyorum. Bu sefer evde kahvem olmasına rağmen sipariş verdim. Bence de sıcak fırsat olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: RASP

Fiyatlar sanalbaharat kıvamına yaklaşmış hocam, bu sefer olacak sizin kampanya

Aynen hocam İnceyi iyi yakalamışsın :) 1 kg tek çeşit kahveye parayı gömmektense burdan çeşit çeşit alırız

• Sıcak fırsatlarda kahve makinesi bakarken bu konuya denk geldim, bir kahve makinesi almak istiyorum belki burada bilen birileri vardır; ben kapsül kahve makinesi mi almalıyım yoksa filtre kahve makinesi mi sizce? Eğer kapsül alırsam bu sitedeki kahveler ona uygun oluyor mu?
  • Sipariş #14608

merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pollyvinil

Sıcak fırsatlarda kahve makinesi bakarken bu konuya denk geldim, bir kahve makinesi almak istiyorum belki burada bilen birileri vardır; ben kapsül kahve makinesi mi almalıyım yoksa filtre kahve makinesi mi sizce? Eğer kapsül alırsam bu sitedeki kahveler ona uygun oluyor mu?
    Bu konuyla ilgili fikir belirtecek kimse yok mu acaba? Kampanya bitmeden kahve de almak istiyorum, ikisi bir arada çıksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu konuyla ilgili fikir belirtecek kimse yok mu acaba? Kampanya bitmeden kahve de almak istiyorum, ikisi bir arada çıksın.

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam,

Birisi demleme diğeri ise basınçla kahve yapan makineler, yani sizin önce ne istediğinizi bilmeniz gerek öneri verebilmemiz için

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Merhaba hocam,

Birisi demleme diğeri ise basınçla kahve yapan makineler, yani sizin önce ne istediğinizi bilmeniz gerek öneri verebilmemiz için

Alıntıları Göster
    Yani aslında ondan da emin değilim, kafelerde içtiğim kahveler hoşuma gidiyor mesela flat white gibi içecekler ama bunu nasıl filtre kahve makinesiyle yapabilirim bilmiyorum

• quote:

Sıcak fırsatlarda kahve makinesi bakarken bu konuya denk geldim, bir kahve makinesi almak istiyorum belki burada bilen birileri vardır; ben kapsül kahve makinesi mi almalıyım yoksa filtre kahve makinesi mi sizce? Eğer kapsül alırsam bu sitedeki kahveler ona uygun oluyor mu?
    Buraya sorsanız daha iyi olurhttps://forum.donanimhaber.com/goLastVisit_fav_ajax.asp?t=52382437&rd=yes
  • Kenyanin yanına ekşi tadı olmayan kahve tavsiyeniz ne olur? Ona göre sipariş geçmeyi düşünüyorum. Birde tadı çok hafif kalmasın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.