Şimdi Ara

Nisan Etabı - Ön Duyuru | Taze Kahvede %45 İndirim! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
10
Favori
17.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba espresso icin asiditesi cok fazla olmayan hangi cekirdekleri onerirsiniz. Ayrica Colombia Supremo Medellin stoklarda kalmadigi gozukuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhknk

Merhaba espresso icin asiditesi cok fazla olmayan hangi cekirdekleri onerirsiniz. Ayrica Colombia Supremo Medellin stoklarda kalmadigi gozukuyor.
    Hocam bana da filtre kahve makinesi için, en hafif tadı veren bir öneride bulunabilirseniz süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhknk

Merhaba espresso icin asiditesi cok fazla olmayan hangi cekirdekleri onerirsiniz. Ayrica Colombia Supremo Medellin stoklarda kalmadigi gozukuyor.
    Indonesia Sulawesi ve El Salvador'u düşük asidite için önerebilirim. Costa Rica Tarrazu espressoda çok yumuşak bir içim sunar. Yine düşük asidite meyvemsi notaların ön planda olduğu yüksek tatlılık için bütçe de uygunsa Malawi AA kesinlikle denenmeli.
    Yöresel kahveler dışında espresso için imza ürünümüz ise harman kahvelerde; Balanced Blend'dir. %70'i ligh, %30 koyu profilde kavrulmuş 4 farklı yöresel kahveden oluşan özel bir harmandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Önceki kampanyadan hem kahve,hem de french press almıştım...Kahve gayet güzeldi,french press'i ise kullanmaya devam ediyorum...
    Yeni sipariş vereceğim,kahve konusunda tavsiyeye ihtiyacım var...
    Hocam mesaj arada karıştı, halen siparişinizi vermediyseniz, french press için yöresel kahvelerde; Africa kahveleri arasından; Malawi AA ve Brundi, Güney America kahvelerinden; Brasil Yellow, El Salvador, Guatemala Huehuetenango önerebilirim. Harman kahveler arasından; yumuşak bir içim için South America, sert bir içim için ise Intense Arabic ön plana çıkmakta.
  • Ofiste günlük french press (800 ml) ile kahve tüketiyoruz. Starbucks ve tchibodan alıp genelde de sütle tüketiyoruz

3-4 adet 250 gramlık paket alacağım, genel beğeniye uygun, ağır olmayan hangi yöresel veya harman kahveyi önerebilirsiniz. (Böyle çok sulu, duru da olmasın)

@egurme ve diğer alan arkadaşlar tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guduk68

Ofiste günlük french press (800 ml) ile kahve tüketiyoruz. Starbucks ve tchibodan alıp genelde de sütle tüketiyoruz

3-4 adet 250 gramlık paket alacağım, genel beğeniye uygun, ağır olmayan hangi yöresel veya harman kahveyi önerebilirsiniz. (Böyle çok sulu, duru da olmasın)

@egurme ve diğer alan arkadaşlar tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.
    Merhaba,

Belirgin olarak öne çıkmasını istediğiniz bir aroma var mı acaba? Ona göre tavsiyede bulunabiliriz
  • 3 tadım paketi aldım. Daha önceden de sipariş vermiştim ama hatırlayamadım basıl olduğunu. Bu kahve olayında defter tutacağım tadım notlarını yoksa karıştırıyorum. İnşallah verdiğim paraya değer lazzettw ve kalitede çekirdekler ile karşılaşırım.
    Benim gibi değişik tatları denemekten hoşlananlar için tadım paketleri çok güzel düşünülmüş. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana mesaj atmanızda herhangi bir sakınca yok. Heyecan olur biraz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_yilmaz -- 26 Şubat 2019; 19:38:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ofise 3-4 günde Starbucks Pike Place alıyorum eş değer ne önerebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egurme

Hocam mesaj arada karıştı, halen siparişinizi vermediyseniz, french press için yöresel kahvelerde; Africa kahveleri arasından; Malawi AA ve Brundi, Güney America kahvelerinden; Brasil Yellow, El Salvador, Guatemala Huehuetenango önerebilirim. Harman kahveler arasından; yumuşak bir içim için South America, sert bir içim için ise Intense Arabic ön plana çıkmakta.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler cevap için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

Merhaba, ofise 3-4 günde Starbucks Pike Place alıyorum eş değer ne önerebilirsiniz.
    Hocam merhabalar; starbucks seviyesi kadar koyu olmasa da koyu kavrulmuş %100 Arabica çekirdeklerden oluşan Intense Arabica harman kahvemiz var, denemenizi öneririm.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, yarın (Çarşamba) kavurma programına başlanacak. Öğlen 12'ye kadar gelecek siparişler de işleme alınacak, sonrasında gelen tüm siparişler mevcut siparişlerin tamamı kavrulup, paketlenip, kargolandıktan sonra işleme alınacaktır.
  • donanımhaberde artık çılkını çıkardı.biz şöyle bişey yapsak ceza yazar.firma reklamlarını farklı bi yerde toplanması lazım.
  • Kahve stok yapılmaz iki paket fazla
    Bir paket yeterli olur
    Pm den detaylı Bilgi lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Kahve stok yapılmaz iki paket fazla
    Bir paket yeterli olur
    Pm den detaylı Bilgi lütfen
    Merhaba,

Çekirdek halde alınabilir, çiğ kahve stoğumuz da mevcut

İyi günler dileriz.
  • Güzel fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikinciyeni

Güzel fırsat
    Merhaba,

Teşekkür ederiz.
  • egurme kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajda arkadaşa tavsiyede bulunmuşsunuz, dün sayfayı yenilemeden cevap atınca tavsiyenizi görmemişim, El Salvador ve Guatemala sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guduk68

Bir önceki mesajda arkadaşa tavsiyede bulunmuşsunuz, dün sayfayı yenilemeden cevap atınca tavsiyenizi görmemişim, El Salvador ve Guatemala sipariş verdim.
    Merhaba,

Afiyet olsun, siparişiniz en kısa sürede kargolanacaktır.

İyi günler dileriz.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Stok yapılmaz derken? 3 günde bir fincan kahve içiyorsunuz sanırım?
    Biz evde iki kişiyiz, 250 gr kahve 4 - 5 günde bitiyor, sizin mantığınıza göre 4 günde bir kahve siparişi vermem lazım? Hatta bir gün de kargo süresini baz alacak olursak 3 günde bir sipariş verelim öyle mi? Kaldı ki, kahvenin optimum tadını ve aromasını bulabilmesi için yeni kavrulmuş çekirdeğin ortalama 3 - 4 gün dinlenmesi lazım hatta bazı çekirdeklerde bu 5 - 7 güne kadar çıkıyor. Şimdi gel de işin içinden çık!!

Ocak ayı indiriminde toplamda 1.5 kg. kahve siparişi vermiştim. Kahve bitmek üzere, bu indirimde de yine siparişi geçtim ve en fazla 1 ayda bitecek. 1 ay içinde özel poşetinde saklanmış taze kavrulmuş çekirdeğe hiç bir şey olmaz. Yani aromasından %5 civarında belki kayıp olur ama hangi damak bunu anlayabilir ki?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.